Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus

Kauneus

(2583 tuotetta)
  • Kylpy ja suihku
  • Vartalokosmetiikka
  • Kasvojen kosmetiikka
  • Kädet ja jalat
  • Hiuskosmetiikka
  • Intiimihygienia
  • Suuhygienia
  • Aurinkosuoja
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml
    Loppuunmyyty

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.99
    Yksikköhinta€91.63 /l
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 Booster - 10x2 ml
    Loppuunmyyty
    20% alennus

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 Booster - 10x2 ml

    No reviews
    Alennushinta €10.63 Normaalihinta €13.29
    Yksikköhinta€53.15 /100 ml
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €30.59
    Yksikköhinta€61.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,09 Shell Nude - 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€33.97 /10 g
    Näytä tiedot
  • Cannaderm Hemp Oil Cream for Dry and Sensitive Skin - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Hamppuöljyvoide kuivalle ja herkälle iholle - 75 g

    1 review
    Normaalihinta €12.09
    Yksikköhinta€16.12 /100 g
    Näytä tiedot
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% alennus

    d'Alba

    d'Alban valkoinen tryffeli First Aromatic Spray Serum - 120 ml

    No reviews
    Alennushinta €28.98 Normaalihinta €34.19
    Yksikköhinta€241.50 /l
    Näytä tiedot
  • Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml
    Loppuunmyyty

    Inntaler Naturprodukte

    Inntaler Naturprodukte Hevosbalsami paholaisen kynsillä ja mäntyöljyllä - 200 ml

    1 review
    Normaalihinta €9.79
    Yksikköhinta€48.95 /l
    Näytä tiedot
  • Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml
    20% alennus

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml

    1 review
    Alennushinta €17.59 Normaalihinta €21.99
    Yksikköhinta€35.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner ja White Truffle - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.39
    Yksikköhinta€142.60 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX PEPTIDE-132 Regenerating Shampoo with Caffeine and Zinc PCA - 200 ml

    COSRX

    COSRX PEPTIDE-132 uudistava shampoo kofeiinilla ja sinkki-PCA:lla - 200 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.69
    Yksikköhinta€93.45 /l
    Näytä tiedot
  • Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo kosteuttava yövoide/naamio - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.19
    Yksikköhinta€191.90 /l
    Näytä tiedot
  • Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Erittäin kosteuttava essenssinaamio - 25 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€7.74 /100 g
    Näytä tiedot
  • HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml
    5% alennus

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml.

    No reviews
    Alennushinta €13.17 Normaalihinta €13.89
    Yksikköhinta€26.34 /100 ml
    Näytä tiedot
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.59
    Yksikköhinta€137.27 /l
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1,5 g + 25 g.

    No reviews
    Normaalihinta €4.29
    Yksikköhinta€16.19 /100 g
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g
    30% alennus

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL kosteuttava naamio ampullin kanssa - 27 g + 1,5 g

    No reviews
    Alennushinta €3.56 Normaalihinta €5.09
    Yksikköhinta€12.49 /100 g
    Näytä tiedot
  • HairMoji Sweet Cleans Gentle Shampoo for Daily Use - 240 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    HairMoji Sweet Cleans hellävarainen shampoo päivittäiseen käyttöön - 240 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.49
    Yksikköhinta€35.38 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Vahvistava shampoo, jossa on biotiinia - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€21.73 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Body Butter - 100 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kaakaovoi Vartalovoi - 100 g

    No reviews
    Normaalihinta €5.69
    Yksikköhinta€56.90 /kg
    Näytä tiedot
  • Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml
    10% alennus

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml

    No reviews
    Alennushinta €17.55 Normaalihinta €19.59
    Yksikköhinta€117.00 /l
    Näytä tiedot
  • Pierpaoli Bioconte Baby Paste from the First Tooth with Aloe Vera and Chamomile - 75 ml Pierpaoli Bioconte Baby Paste from the First Tooth with Aloe Vera and Chamomile - 75 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Paste ensimmäisestä hampaasta lähtien Aloe Veralla ja kamomillalla - 75 ml

    1 review
    Normaalihinta €3.49
    Yksikköhinta€4.65 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Vaseline Soothing Hydration Moisturizing Body Lotion - 600 ml

    Vaseline

    Vaseline Soothing Hydration Moisturizing Body Lotion - 600 ml

    1 review
    Normaalihinta €7.19
    Yksikköhinta€11.98 /l
    Näytä tiedot
  • Vaseline Essential Healing Nourishing Body Lotion - 600 ml
    Loppuunmyyty

    Vaseline

    Vaseline Essential Healing Nourishing Body Lotion - 600 ml

    1 review
    Normaalihinta €7.29
    Yksikköhinta€12.15 /l
    Näytä tiedot
  • SwissMedicus Spiritual Warming Extract of 25 Herbs - 300 ml
    5% alennus

    Herbamedicus

    SwissMedicus Henkinen lämmittävä uute 25 yrtistä - 300 ml

    No reviews
    Alennushinta €12.97 Normaalihinta €13.69
    Yksikköhinta€43.23 /l
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 61 / 108
  • 1
  • …
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • …
  • 108
  • Seuraava

Löydä täydellinen valikoima huippuluokan henkilökohtaisia hoito- ja kauneudenhoitotuotteita, joiden avulla voit näyttää ja tuntea olosi upeaksi. Henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteiden valikoimassamme on laaja valikoima tuotteita, jotka sopivat itsehoitorutiinisi kaikkiin osa-alueisiin, kylpemisestä ja ihonhoidosta suuhygieniaan ja intiimihoitoon.

Piristävä

Kohota itsehoitoasi ensiluokkaisilla henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteilla

Medpakissa, tarjoamme kattavan valikoiman ensiluokkaisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita, jotka on suunniteltu parantamaan päivittäistä rutiiniasi. Huolellisesti kuratoitu valikoimamme kattaa kaikki itsehoidon osa-alueet, varmistaen, että näytät ja tunnet itsesi parhaalta päästä varpaisiin.

Ylelliset kylpy- ja suihkutuotteet

Muuta kylpykokemuksesi ensiluokkaisilla kylpy- ja suihkutuotteillamme. Valitse hellävaraisten saippuoiden, virkistävien vartalopesuaineiden, ja rauhoittavien kylpysuolojen joukosta. Tuotteissamme on mietoja ainesosia, jotka ehkäisevät ihoärsytystä ja ihon kuivumista, saatavana useissa tuoksuissa mielialaan sopivaksi.

Ravitsevat vartalonhoitoratkaisut

Pidä ihosi terveenä ja säteilevänä kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluvat:

  • Kosteuttavat voiteet ja vartaloöljyt
  • Kuorivat kuorinnat sileälle iholle
  • Kohdennetut selluliittivoiteet

Tuotteissamme on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, sheavoita, ja E-vitamiinia, ja ne tarjoavat pysyvää kosteutusta ja parantavat ihon elastisuutta.

Advanced Facial Skincare

Saavuta hehkuva iho huippuluokan kasvojenhoitosarjamme avulla. Tuotteemme on räätälöity erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille, mm:

  • Hellävaraiset puhdistusaineet kaikille ihotyypeille
  • Tasapainottavat kasvovedet
  • Kohdennetut seerumit tiettyihin iho-ongelmiin
  • Ravitsevat kosteusvoiteet

Olipa ihosi sitten rasvoittuva, kuiva, tai herkkä iho, huolellisesti kehitetyt tuotteemme tuottavat tehokkaita tuloksia tinkimättä kuitenkaan ihon terveydestä.

Erikoishoito käsille ja jaloille

Anna raajojesi ansaitsemalleen huomiolle käsien ja jalkojen erikoishoitotuotteilla . Valikoimaamme kuuluu ravitsevia käsivoiteita, nuorentavia jalkakuorintoja, ja tehokkaita kovettumien poistoaineita, jotka pitävät kädet ja jalat pehmeinä ja sileinä.

Innovatiiviset hiustenhoitoratkaisut

Saavuta terveet, kauniit hiukset innovatiivisen hiustenhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluu:

  • Ravitsevat shampoot ja hoitoaineet
  • Syvähoitavat hiusnaamiot
  • Muotoilutuotteet kaikille hiustyypeille

Asiantuntijavalmisteemme edistävät hiusten voimakasta kasvua, vähentävät pörröisyyttä ja lisäävät kiiltoa, mikä takaa upeat, terveet hiukset.

Hellävarainen intiimihoito

Pidä yllä optimaalista intiimiterveyttä huomaamattomalla ja tehokkaalla intiimihoitomallistollamme. Tuotteisiimme kuuluu pH-tasapainotettuja pesuaineita, hellävaraisia pyyhkeitä, ja rauhoittavia voiteita, jotka kaikki on muotoiltu miedoilla ainesosilla, kuten aloe veralla ja kamomillalla, turvallista ja perusteellista puhdistusta varten.

Kattava suunhoito

Saavuta erinomainen suuhygienia laajalla suuhygieniatuotevalikoimallamme. Valikoimaamme kuuluu:

  • Luonnollisista ainesosista valmistetut hammastahnat
  • Virkistävät suuvedet
  • Tehokas hammaslanka

Luonnollisista ainesosista, kuten piparminttuöljystä ja teepuuöljystä, koostuvat tuotteemme, tarjoavat TiB aktiivisia ominaisuuksia puhtaaseen, terveeseen suuhun.

Miksi valita Medpak henkilökohtaiseen hygieniaan ja kauneudenhoitoon?

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle korkealaatuisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita. Valikoimamme on:

  • Huolellisesti kuratoitu luotettavilta tuotemerkeiltä
  • Koostettu mahdollisuuksien mukaan luonnollisista ja orgaanisista ainesosista
  • Soveltuu erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille
  • Laatu ja tehokkuus testattu tarkasti

Tutustu kattavaan Personal Care & Beauty -mallisto ja löydä täydelliset tuotteet, jotka tehostavat itsehoitorutiinejasi. Ihonhoidon välttämättömistä tuotteista hiustenhoitoinnovaatioihin, Medpakilla on kaikki, mitä tarvitset näyttääksesi ja tunteaksesi olosi parhaaksi.

Nosta henkilökohtaisen hoitorutiinisi paremmaksi Medpakin ensiluokkaisella valikoimalla. Matkasi säteilevään ihoon, terveisiin hiuksiin, ja yleiseen hyvinvointiin alkaa täältä!

Kylpy- ja suihkukokemuksia: Rejuvenate and Nourish

Korosta kylpy- tai suihkuhetkesi ensiluokkaisella kylpy- ja suihkutuotemallistollamme. Valikoimassamme on saippuoita, vartalopesuaineita, ja kylpysuoloja, jotka on valmistettu miedoista ainesosista ärsytyksen ja kuivuuden estämiseksi. Valitse monista eri tuoksuista mielialaan sopiva, halusitpa sitten rauhoittavaa laventelin tuoksua tai energisoivaa sitruksen aromia.

Essential Body Care: Pidä ihosi terveenä ja ravittuna kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Tuotteisiimme kuuluu voiteita, öljyjä, kuorivia kuorintoja, ja selluliittivoiteita, joissa kaikissa on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, karitevoita, ja E-vitamiinia., Koe kestävä kosteutus ja parantunut ihon kimmoisuus, jättäen ihosi kimmoisaksi ja samettisen sileäksi.

Kehittynyt kasvojenhoito:

Saavuta säteilevä, terve iho huippuluokan kasvojen ihonhoitovalikoimallamme, johon kuuluu puhdistusaineita, kasvovettä, seerumia, ja kosteusvoidetta. Räätälöity eri ihotyypeille ja huolenaiheille, tuotteemme sopivat rasvaiselle, kuivalle, tai herkälle iholle. Huolellisesti valitut ainesosat takaavat hellävaraiset mutta tehokkaat tulokset, jolloin voit saavuttaa ihonhoitotavoitteesi vaarantamatta ihosi hyvinvointia.

Hands &; Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hemmottele Näytä lisää

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori