Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu
  3. Rasvan polttajat

Rasvan polttajat

(24 tuotetta)
  • Hiilihydraatit
  • Kreatiini
  • Ennen harjoitusta
  • Proteiinijauhot
  • Painonnousu
  • Rasvan polttajat
  • Palautuminen
  • Testosteronin tehostajat
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules
    Loppuunmyyty

    Haya Labs

    Haya Labs Asetyyli-L-karnitiini 1000 mg - 100 kapselia

    4 reviews
    Normaalihinta €12.19
    Yksikköhinta€0.12 per tuote
    Näytä tiedot
  • Panaseus Appetite Blocker - 50 Capsules

    Yango

    Panaseus Ruokahalun estäjä - 50 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €12.49
    Yksikköhinta€0.25 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Thermo Speed Hardcore Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Thermo Speed Hardcore Mega Caps - 120 kapselia - 120 kapselia

    4 reviews
    Normaalihinta €24.49
    Yksikköhinta€0.20 per tuote
    Näytä tiedot
  • Nature's Finest Detox Belly Burn - 125 g
    Loppuunmyyty

    Nature's Finest

    Nature's Finest Detox Belly Burn - 125 g

    2 reviews
    Normaalihinta €20.89
    Yksikköhinta€16.71 /100 g
    Näytä tiedot
  • Nutrex Research Lipo 6 Black Ultra Concrentrate - 60 Capsules

    Nutrex Research

    Nutrex Research Lipo 6 Black Ultra Concrentrate - 60 kapselia - 60 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €21.79
    Yksikköhinta€0.36 per tuote
    Näytä tiedot
  • Trec Thermo Fat Burner Max - 120 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Thermo Fat Burner Max - 120 kapselia

    2 reviews
    Normaalihinta €16.79
    Yksikköhinta€0.14 per tuote
    Näytä tiedot
  • Everbuild Ever Burn Fat Burner - 120 Capsules

    Everbuild Nutrition

    Everbuild Ever Burn Rasvanpolttaja - 120 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €25.59
    Yksikköhinta€0.21 per tuote
    Näytä tiedot
  • Swanson Fat Burner - 60 Tablets

    Swanson

    Swanson Rasvanpolttaja - 60 tablettia

    2 reviews
    Normaalihinta €12.89
    Yksikköhinta€0.21 per tuote
    Näytä tiedot
  • Trec Fat Burner Clenburexin - 90 Capsules
    Loppuunmyyty

    Trec Nutrition

    Trec Rasvanpolttaja KLENBUREKSIN - 90 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €16.79
    Yksikköhinta€0.19 per tuote
    Näytä tiedot
  • Haya Labs Cayenne Pepper Extract  - 100 Capsules Haya Labs Cayenne Pepper Extract  - 100 Capsules Haya Labs Cayenne Pepper Extract  - 100 Capsules
    Loppuunmyyty

    Haya Labs

    Haya Labs Cayennepippuriuute - 100 kapselia

    3 reviews
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€0.09 per tuote
    Näytä tiedot
  • Trec Fat Burner Clenburexin - 180 Capsules Trec Fat Burner Clenburexin - 180 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Rasvanpolttaja KLENBUREKSIN - 180 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €29.59
    Yksikköhinta€0.16 per tuote
    Näytä tiedot
  • Trec Thermo Fat Burner Max - 60 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Thermo Fat Burner Max - 60 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €8.29
    Yksikköhinta€0.14 per tuote
    Näytä tiedot
  • Golden Tree Nighttime Burn, Caffeine-free Thermogenic - 30 Capsules
    Loppuunmyyty

    Golden Tree

    Golden Tree Nighttime Burn, Kofeiiniton termogeeninen - 30 kapselia - 30 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €29.59
    Yksikköhinta€0.99 per tuote
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Burn Fat Burner - 90 Capsules BeKeto Keto Burn Fat Burner - 90 Capsules
    10% alennus

    BeKeto

    BeKeto Keto Burn Fat Burner - 90 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €22.36 Normaalihinta €24.89
    Yksikköhinta€0.25 per tuote
    Näytä tiedot
  • Real Pharm Hydrox - 120 Tablets
    10% alennus

    Real Pharm

    Real Pharm Hydrox - 120 tablettia

    No reviews
    Alennushinta €17.58 Normaalihinta €19.59
    Yksikköhinta€0.15 per tuote
    Näytä tiedot
  • Nature's Finest Night Fatburn Extreme - 125 g Nature's Finest Night Fatburn Extreme - 125 g Nature's Finest Night Fatburn Extreme - 125 g
    Loppuunmyyty

    Nature's Finest

    Nature's Finest Night Fatburn Extreme - 125 g

    2 reviews
    Normaalihinta €23.29
    Yksikköhinta€186.32 /kg
    Näytä tiedot
  • Golden Tree Active Burn - 60 Capsules

    Golden Tree

    Golden Tree Active Burn - 60 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €42.69
    Yksikköhinta€0.71 per tuote
    Näytä tiedot
  • Life Extension AMPK Metabolic Activator - 30 Tablets Life Extension AMPK Metabolic Activator - 30 Tablets Life Extension AMPK Metabolic Activator - 30 Tablets Life Extension AMPK Metabolic Activator - 30 Tablets

    Life Extension

    Life Extension AMPK aineenvaihdunnan aktivaattori - 30 tablettia

    1 review
    Normaalihinta €39.79
    Yksikköhinta€1.33 per tuote
    Näytä tiedot
  • Laborell Burning Queen - 90 Capsules
    Loppuunmyyty

    Laborell

    Laborell Burning Queen - 90 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €13.19
    Yksikköhinta€0.15 per tuote
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Burn with Caffeine, Fat Burner - 180 Capsules BeKeto Keto Burn with Caffeine, Fat Burner - 180 Capsules

    BeKeto

    BeKeto Keto Burn kofeiinilla, Rasvanpolttaja - 180 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €33.79
    Yksikköhinta€0.19 per tuote
    Näytä tiedot
  • Life Extension AMPK Metabolic Activator EU - 30 Tablets Life Extension AMPK Metabolic Activator EU - 30 Tablets

    Life Extension

    Life Extension AMPK Metabolic Activator EU - 30 tablettia

    No reviews
    Normaalihinta €43.79
    Yksikköhinta€1.46 per tuote
    Näytä tiedot
  • Activlab Machine Man Burner - 120 Capsules
    Loppuunmyyty

    Activlab

    Activlab Machine Man Burner - 120 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €13.19
    Yksikköhinta€0.22 per tuote
    Näytä tiedot
  • Lanco Nutritions Ultra Slim Thermo Fat Burner - 90 Capsules
    Loppuunmyyty

    Lanco Nutritions

    Lanco Nutritions Ultra Slim Thermo Fat Burner – 90 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €36.89
    Yksikköhinta€0.41 per tuote
    Näytä tiedot
  • Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g
    5% alennus

    Sunwarrior

    Sunwarrior Shape Thermo Greens - 210 g

    No reviews
    Alennushinta €46.56 Normaalihinta €49.09
    Yksikköhinta€221.71 /kg
    Näytä tiedot

Rasvanpolttajat: Medpak, tarjoaa valikoiman korkealaatuisia rasvanpolttajia , jotka on suunniteltu tehostamaan elimistön rasvanpolttoprosesseja. Suosittuja kehonrakentajien ja kuntoilijoiden keskuudessa, nämä lisäravinteet voivat olla tehokas liittolainen halutun ruumiinrakenteen saavuttamisessa, kun ne yhdistetään oikeaan harjoitteluun ja ravitsemukseen.

Rasvanpolttajien ymmärtäminen:

Rasvanpolttajat ovat ravintolisiä, jotka tehostavat aineenvaihduntaa ja edistävät rasvanpolttoa. Ne ovat kuitenkin, tehokkaimpia, kun niitä käytetään osana kokonaisvaltaista kuntoilustrategiaa, joka sisältää:

  • Tasapainoinen, kalorikontrolloitu ruokavalio
  • Säännöllinen sydän- ja verenkiertoelimistön harjoittelu
  • Voimaharjoittelu vähärasvaisen lihaksen säilyttämiseksi ja kasvattamiseksi
  • Asianmukainen nesteytys ja lepoaika

Kuinka rasvanpolttajat toimivat:

Rasvanpolttajamme sisältävät sekoituksen tieteellisesti perusteltuja ainesosia, jotka tukevat painonpudotusta eri mekanismeilla:

  • Aineenvaihdunnan tehostaminen kalorien polton lisäämiseksi
  • Termogeneesin tehostaminen rasvan hapettumisen lisäämiseksi
  • Ruokahalun tukahduttaminen kalorien saannin vähentämiseksi
  • Energiatasojen lisääminen tukemaan intensiivisen harjoittelun tukemiseksi
  • Keskittymisen ja motivaation parantaminen johdonmukaista harjoittelua varten

Tehokkaiden rasvanpolttajien tärkeimmät ainesosat

Rasvanpolttaja-valmisteemme sisältävät useita voimakkaita ainesosia, kuten: - Rasvanpolttoaineita:

  • Kofeiini: Vihreä teeuute: Runsaasti katekiinejä, jotka edistävät rasvanpolttoa
  • L-karnitiini: Tukee rasva-aineenvaihduntaa ja energiantuotantoa
  • Cayennepippuri: Lisää lämmöntuotantoa ja vähentää ruokahalua
  • Glukomannaani: Ravintokuitu, joka edistää kylläisyyden tunnetta

Jos haluat kokonaisvaltaisen lähestymistavan rasvanpolttoon, harkitse rasvapolttoaineidemme yhdistämistä aminohappolisien kanssa tukeaksesi lihaksen säilymistä painonpudotuksen aikana.

Rasvanpolttajatyypit

Tarjoamme erityyppisiä rasvanpolttajia erilaisiin tarpeisiin ja mieltymyksiin:

  1. Termogeeniset rasvanpolttajat: Lisäävät kehon lämmöntuotantoa polttaaksesi enemmän kaloreita
  2. Ruokahalua vähentävät: Auttaa hallitsemaan näläntunnetta ja vähentämään kalorien saantia
  3. Hiilihydraattien estäjät: Estävät hiilihydraattien imeytymistä ravinnosta
  4. Rasvan estäjät: Vähentävät ravinnosta saatavan rasvan imeytymistä

Tutustu koko valikoiman rasvanpolttajia löytääksesi täydellisen vastineen tavoitteisiisi.

Rasvanpolttajien tehokkuuden maksimointi

Saadaksesi kaiken irti rasvanpolttolisistäsi:

  • Ota ne ohjeiden mukaan, tyypillisesti aamulla tai ennen treeniä
  • Ylläpidä johdonmukaista liikuntarutiinia, sisältäen sekä sydän- että voimaharjoittelua
  • Noudata tasapainoista, ravitsemus-,ravinteikasta ruokavaliota, jossa on riittävästi proteiinia
  • 15 Pysy nesteytettynä ja nuku Enough unta tukeaksesi r Ecover y ja aineenvaihduntaa
  • Harkitse rasvanpolttajan käytön jaksottamista tehokkuuden säilyttämiseksi

Turvallisuusnäkökohdat ja mahdolliset haittavaikutukset

Vaikka rasvanpolttajamme on kehitetty turvallisiksi ja tehokkaiksi, on tärkeää käyttää niitä vastuullisesti:

  • Noudata aina suositeltua annostusta
  • Ole tietoinen mahdollisista haittavaikutuksista, kuten kohonneesta sykkeestä tai unihäiriöistä
  • Keskustele terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen kuin aloitat uuden lisäravinneohjelman
  • Vältä useiden stimuloivien-perustuvia tuotteita samanaikaisesti

Täydennä rasvanpolttostrategiaasi Medpakilla

Rasvanpolttajat voivat olla arvokas väline laihdutusmatkallasi, kun niitä käytetään osana kokonaisvaltaista lähestymistapaa. Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi, harkitse rasvanpolttajiemme yhdistämistä hiilihydraattilisien kanssa kestävän energian saamiseksi harjoitusten aikana.

Oletko valmis kiihdyttämään rasvanpolttoa? Tutustu Medpakin valikoimaan tieteellisesti muotoiltuja rasvanpolttajia ja ota seuraava askel kohti kuntotavoitteitasi!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori