Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus
  3. Hiuskosmetiikka

Hiuskosmetiikka

(325 tuotetta)
  • Hoitoaineet
  • Hiusten värjäys
  • Hiusnaamiot
  • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
  • Shampooji
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Leave In hoitoaine kiharille hiuksille - 237 ml

    5 reviews
    Normaalihinta €12.69
    Yksikköhinta€53.54 /l
    Näytä tiedot
  • Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml
    Loppuunmyyty

    Foligain

    Foligain Man Minoxidil 5 % hiusten kasvua edistävä hoito miehille – 3 x 60 ml

    5 reviews
    Normaalihinta €37.39
    Yksikköhinta€12.46 per tuote
    Näytä tiedot
  • Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles

    Foligain

    Foligain Minoxidil 5 % miesten hiusten kasvua edistävä hoito – 3 pulloa

    4 reviews
    Normaalihinta €51.09
    Yksikköhinta€17.03 per tuote
    Näytä tiedot
  • Foligain Low Alcohol Minoxidil 5% Hair Growth Treatment for Men – 3 Pieces
    Loppuunmyyty

    Foligain

    Foligain Low Alcohol Minoxidil 5 % hiusten kasvua edistävä hoito miehille – 3 kpl

    6 reviews
    Normaalihinta €37.79
    Yksikköhinta€12.60 per tuote
    Näytä tiedot
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Loppuunmyyty

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Normaalihinta €13.19
    Yksikköhinta€57.35 /kg
    Näytä tiedot
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Loppuunmyyty

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml

    4 reviews
    Normaalihinta €17.39
    Yksikköhinta€31.62 /l
    Näytä tiedot
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Normaalihinta €16.29
    Yksikköhinta€29.62 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €12.29
    Yksikköhinta€51.86 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream kiharille hiuksille - 454 g

    4 reviews
    Normaalihinta €11.69
    Yksikköhinta€25.75 /kg
    Näytä tiedot
  • Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml
    Loppuunmyyty

    Hermz

    Hermz Healpsorin shampoo psoriaasille - 500 ml

    3 reviews
    Normaalihinta €22.99
    Yksikköhinta€45.98 /l
    Näytä tiedot
  • Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g

    Blue Magic

    Blue Magic hoitoaine Hair Dress, Kuivat ja hoitamattomat hiukset - 340 g

    2 reviews
    Normaalihinta €6.19
    Yksikköhinta€18.21 /kg
    Näytä tiedot
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    As I Am Rosmariini hiusten kasvuöljy - 60 ml

    4 reviews
    Normaalihinta €10.79
    Yksikköhinta€179.83 /l
    Näytä tiedot
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Loppuunmyyty

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Normaalihinta €11.29
    Yksikköhinta€22.58 /l
    Näytä tiedot
  • Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g
    Loppuunmyyty

    Indus Valley

    Indus Valley Henna hiusväri vaaleanruskea - 100 g

    2 reviews
    Normaalihinta €7.69
    Yksikköhinta€7.69 /100 g
    Näytä tiedot
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €14.59
    Yksikköhinta€61.56 /l
    Näytä tiedot
  • Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Blue Magic Intian Hamppu Natural Hair Herbal hoitoaine - 340 g

    1 review
    Normaalihinta €6.19
    Yksikköhinta€18.21 /kg
    Näytä tiedot
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rosemary Rosemary Strengthening Conditioner ja Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€62.83 /l
    Näytä tiedot
  • Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml

    Najel

    Najel Risiiniöljy - 80 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €6.19
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    1 review
    Normaalihinta €11.59
    Yksikköhinta€51.06 /kg
    Näytä tiedot
  • Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml

    Hermz

    Hermz Healpsorin hiustenhoitoaine psoriaasille - 500 ml

    1 review
    Normaalihinta €22.99
    Yksikköhinta€45.98 /l
    Näytä tiedot
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Loppuunmyyty

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing hoitoaine - 500 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.99
    Yksikköhinta€25.98 /l
    Näytä tiedot
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Lasten 2-in-1 geeli ja shampoo lapsille - 200 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €3.99
    Yksikköhinta€2.00 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml
    Loppuunmyyty

    Mielle Organics

    Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€25.92 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 14
  • Seuraava

Hiuskosmetiikka: Terveet hiukset

Ratkaise mainoksen arvoisten, tähdenlaatuisten hiusten salaisuus kattavan hiuskosmetiikkavalikoimamme avulla. Oikea hiustenhoito edellyttää useiden eri tuotteiden käyttöä ja tiettyjen vaiheiden noudattamista, jotta saavutetaan mehevä, hyvin ravittu harja. Tutustutaanpa täydellisen hiustenhoitorutiinin olennaisiin osatekijöihin, jotka muuttavat hiuksesi upeaksi mestariteokseksi.

1. Valitse hiustenhoitorutiini. Perusta: Täydellisen shampoon valinta

Oikean shampoon valinta on jokaisen hiustenhoitorutiinin kulmakivi. Eri hiustyypeille - rasvaisille, kuiville, hilseileville, ja muille - on tarjolla lukemattomia vaihtoehtoja, joten ihanteellisen shampoon valitseminen on ratkaisevan tärkeää. Useimmin käytetty hiustuote, shampoo vaikuttaa merkittävästi hiusten terveyteen ja ulkonäköön.

Tärkeimmät seikat shampoota valittaessa:

  • Valitse luonnollisia, kasviperäisiä ainesosia
  • Vältä voimakkaita kemikaaleja, jotka voivat aiheuttaa päänahan ärsytystä
  • Valitse hiustyypillesi ja huolenaiheillesi sopiva koostumus

Tutustu laaja shampoovalikoima löytääksesi hiustarpeisiisi täydellisesti sopivan.

2. Ravitse ja suojaa: Hoitoaineet

Hoitoaine on olennainen vaihe terveiden, hallittavien hiusten ylläpitämisessä. Käytä sitä vähintään muutaman kerran viikossa, jotta hiuksesi pysyvät huippukunnossa. Valitse hiustyypistäsi ja tarpeistasi riippuen huuhteluhoitoaineita tai jätettäviä tuotteita.

Vinkkejä tehokasta hoitoa varten:

  • Ohuille tai heikoille hiuksille, valitse kevyet, huuhteluhoitoaineet
  • Jos sinulla on rasvaiset hiukset, levitä hoitoaineita vain hiusten keskeltä latvoihin
  • Leave-in-hoitoaineet voivat antaa lisäkosteutta kuiville tai vaurioituneille hiuksille

Löydä täydellinen hoitoaine osoitteesta hiustenhoitosarja .

3. Syvähoito:

Hiusnaamiot ja -seerumit tarjoavat hiuksillesi tehohoitoa, tarjoamalla lisäravintoa ja korjausta. Vaikka näitä tuotteita ei pitäisi käyttää liian usein, ne voivat tehdä ihmeitä, kun ne sisällytetään rutiiniin oikein.

Hiusnaamioiden ja seerumien käyttöohjeet:

  • Käytä kerran viikossa tai harvemmin tehokkuuden säilyttämiseksi
  • Anna tuotteen vaikuttaa vähintään 20 minuuttia, jotta se imeytyy kokonaan
  • Jos naamiot tuntuvat liian raskailta, vaihda kevyempiin seerumeihin
  • Valitse koostumukset, jotka kohdistuvat tiettyihin hiuksiin liittyviin huolenaiheisiisi

4. Ota hiusnaamiot ja -seerumit, jotta ne voivat imeytyä kokonaan. Viimeistely: hiusöljyt

Hiusöljyt ovat monipuolisia tuotteita, joita voidaan käyttää monin eri tavoin hiusten terveyden ja ulkonäön parantamiseksi. Ne tarjoavat kevyemmän vaihtoehdon hiusnaamioille ja voivat antaa välitöntä kiiltoa ja sileyttä.

Tapoja sisällyttää hiusöljyt hoitorutiineihisi:

  • Levitä ennen kylpemistä esikäsittelynä ennen shampoohoitoa
  • Käytä kuiviin tai kosteisiin hiuksiin, keskittyen latvoihin
  • Sekoita muutama tippa hoitoaineeseesi saadaksesi lisäravintoa
  • Käytä viimeistelytuotteena taltuttamaan pörröisyyttä ja lisäämään kiiltoa

Löydä tarpeisiisi sopiva hiusöljy < valikoima hiushoitoja .

Henkilökohtaisen hiustenhoitorutiinisi luominen

Kauniiden, terveiden hiusten saavuttaminen ja ylläpitäminen edellyttää johdonmukaisuutta ja oikeita tuotteita. Noudattamalla näitä ohjeita ja sisällyttämällä sopivaa hiuskosmetiikkaa rutiiniin, olet hyvällä tiellä kohti kiiltäviä, terveitä hiuksia, joita olet aina halunnut.

Muista:

  • Räätälöi rutiinisi hiustyyppisi ja huolenaiheidesi mukaan
  • Ole kärsivällinen - voi kestää jonkin aikaa ennen kuin näet merkittäviä parannuksia
  • Säädä rutiinia, kun hiustesi tarpeet muuttuvat vuodenaikojen tai iän myötä
  • Täydennä hiustenhoitorutiinejasi terveellisellä ruokavaliolla ja elämäntavoilla

Kattavan hiuskosmetiikkavalikoimamme, avulla sinulla on kaikki tarvittavat välineet, joilla voit tehdä hiuksistasi upean mestariteoksen. Ravitsevista shampoista ylellisiin öljyihin, tuotteemme on suunniteltu palvelemaan kaikkia hiustyyppejä ja -ongelmia. Aloita matkasi terveempiin, kauniimpiin hiuksiin Toda y tutustumalla ensiluokkaisten hiustenhoitotuotteiden kokoelmaan.

Muista, upeat hiukset eivät tapahdu sattumalta - ne syntyvät oikean hiuskosmetiikan avulla. Osta nyt ja anna hiuksillesi niiden ansaitsemaa hoitoa!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori