Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu
  3. Proteiinijauhot
  4. Heraproteiini-isolaatti (WPI)

Heraproteiini-isolaatti (WPI)

(33 tuotetta)
  • Kasviproteiini
  • Heraproteiiniseokset
  • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
  • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g
    15% alennus

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g

    No reviews
    Alennushinta €27.43 Normaalihinta €32.39
    Yksikköhinta€91.43 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Ketoproteiini-isolaatti MCT:llä, French Vanilla - 800 g

    1 review
    Normaalihinta €56.49
    Yksikköhinta€70.61 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    1 review
    Normaalihinta €56.99
    Yksikköhinta€71.24 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Diet Keto Shake, French Vanilla - 500 g

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, French Vanilla - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €32.29
    Yksikköhinta€64.58 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Puhdas proteiini-isolaatti, Maustamaton - 800 g

    1 review
    Normaalihinta €52.09
    Yksikköhinta€65.11 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Fresh Strawberry - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Fresh St RAW marja - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €29.29
    Yksikköhinta€97.63 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Diet Keto Shake, Natural Chocolate - 500 g
    5% alennus

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, Luonnollinen suklaa - 500 g

    No reviews
    Alennushinta €30.60 Normaalihinta €32.29
    Yksikköhinta€61.20 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% alennus

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 300 g

    No reviews
    Alennushinta €27.81 Normaalihinta €29.29
    Yksikköhinta€92.70 /kg
    Näytä tiedot
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g
    Loppuunmyyty

    7Nutrition

    7Nutrition EGG-proteiini-isolaatti, Vanilja – 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €17.79
    Yksikköhinta€35.58 /kg
    Näytä tiedot
  • 7Nutrition Natural Whey Isolate 90 Protein Supplement - 1000 g

    7Nutrition

    7Nutrition Natural Whey Isolate 90 -proteiinilisä - 1000 g

    1 review
    Normaalihinta €62.69
    Yksikköhinta€62.69 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g
    5% alennus

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g

    No reviews
    Alennushinta €27.01 Normaalihinta €28.49
    Yksikköhinta€90.03 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vanilla Flavoured - 908 g BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vanilla Flavoured - 908 g
    25% alennus

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vaniljan makuinen - 908 g

    No reviews
    Alennushinta €53.34 Normaalihinta €71.19
    Yksikköhinta€58.74 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Diet Keto Shake, Wild Raspberry - 500 g
    15% alennus

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, Villi vadelma - 500 g

    No reviews
    Alennushinta €28.72 Normaalihinta €33.79
    Yksikköhinta€57.44 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , vaniljalla maustettu – 454 g

    No reviews
    Normaalihinta €32.69
    Yksikköhinta€72.00 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g

    Olimp

    Olimp Puhdas heraeriste 95, Vaniljan maku - 600 g

    No reviews
    Normaalihinta €56.19
    Yksikköhinta€93.65 /kg
    Näytä tiedot
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g
    Loppuunmyyty

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g

    No reviews
    Normaalihinta €30.49
    Yksikköhinta€33.88 /kg
    Näytä tiedot
  • Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Loppuunmyyty

    PVL

    Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g

    2 reviews
    Normaalihinta €50.19
    Yksikköhinta€22.11 /kg
    Näytä tiedot
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 900 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 900 g
    Loppuunmyyty

    7Nutrition

    7Nutrition Munanproteiini-isolaatti, Vanilja - 900 g

    No reviews
    Normaalihinta €30.09
    Yksikköhinta€33.43 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Banana - 454 g
    25% alennus

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Banaani - 454 g

    No reviews
    Alennushinta €26.31 Normaalihinta €35.19
    Yksikköhinta€57.95 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Villi vadelma - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €30.29
    Yksikköhinta€100.97 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA 100% Pure Whey Protein Powder, Natural - 400 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % Pure Whey -heraproteiinijauhe, Natural – 400 g

    1 review
    Normaalihinta €20.99
    Yksikköhinta€52.48 /kg
    Näytä tiedot
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Chocolate - 900 g
    Loppuunmyyty

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Suklaa - 900 g

    No reviews
    Normaalihinta €29.09
    Yksikköhinta€32.32 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Strawberry - 454 g
    Loppuunmyyty

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Strawberry - 454 g

    No reviews
    Normaalihinta €35.19
    Yksikköhinta€77.51 /kg
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Seuraava

Heraproteiini-isolaatin tehon paljastaminen (WPI)

Heraproteiini-isolaatti (WPI) on proteiinivalmisteiden huipulla, ja tarjoaa urheilijoille ja kuntoilijoille vertaansa vailla olevia etuja. Me Medpakissa, olemme ylpeitä voidessamme tarjota korkealaatuisia WPI-lisäravinteita, jotka tukevat lihaksen rakentamisen matkaasi.

Juustonvalmistuksen aikana maidosta peräisin oleva hera, käy läpi kehittyneen suodatusprosessin, jotta siitä tulee WPI. Tämä hienostunut menetelmä poistaa useimmat rasvat ja sokerit, mukaan lukien laktoosi, tuloksena on 90-95% proteiinipitoisuus - huomattavasti korkeampi kuin tavanomaisen heran 70-80%.

Miksi valita heraproteiini-isolaatti?

WPI:n poikkeuksellinen puhtaus erottaa sen muista proteiinilisistä. Sen alhainen rasva- ja sokeripitoisuus, yhdistettynä minimaaliseen laktoosipitoisuuteen, tekevät siitä ihanteellisen valinnan niille, joilla on ruokavaliorajoituksia tai laktoosi-intoleranssi. Lisäksi, WPI:n korkea proteiinipitoisuus tukee nopeaa lihasten r Ecover y ja kasvua, tehden siitä urheilijoiden suosikkivalmisteen.

Heraproteiini-isolaatin keskeisiä hyötyjä ovat mm. seuraavat:

  • Erinomainen imeytyminen ja biologinen hyötyosuus
  • Voimakas anabolinen vaikutus lihasten kasvuun
  • Minimaalinen laktoosi- ja rasvapitoisuus
  • 15 Tukee nopeaa harjoittelun jälkeistä r Ecover y

WPI painonhallintaan

Heraproteiini-isolaatti ei ole vain lihasten kasvattamiseen; se on myös erinomainen liittolainen painonhallinnassa. Sen korkea proteiinipitoisuus edistää kylläisyyttä, auttaa sinua tuntemaan olosi kylläisemmäksi pidempään. Lisättyjen rasvojen ja sokerien puuttuminen tekee WPI:stä tehokkaan lisäravinteen niille, jotka noudattavat vähähiilihydraattista ruokavaliota tai pyrkivät vähentämään kehon rasvaa säilyttäen vähärasvaisen lihasmassan.

Milloin ja miten heraproteiini-isolaattia käytetään

Optimaalisen tuloksen saavuttamiseksi, kuluta WPI:tä aamuisin, ennen, ja treenin jälkeen. Sen nopea imeytyminen valmistaa lihakset harjoitukseen ja auttaa nopeassa r Ecover y. Monet urheilijat suosivat WPI:n nauttimista tyhjään vatsaan lihasten anabolian stimuloimiseksi ennen aamuharjoituksia.

WPI:n monipuolisuus mahdollistaa luovan käytön erilaisissa resepteissä, mukaan lukien proteiinipirtelöissä, smoothieissa, ja jopa proteiinipitoisissa pannukakuissa. Lisävahvistusta varten, harkitse WPI:n yhdistämistä BCAA-aminohappoihin .

WPI vs. WPC: eron ymmärtäminen

Vaikka sekä heraproteiini-isolaatti (WPI) että heraproteiinikonsentraatti (WPC) ovat korkealaatuisia lisäravinteita, WPI:tä käsitellään laajemmin. Tämä johtaa korkeampaan proteiinipitoisuuteen ja alhaisempaan hiilihydraatti- ja rasvapitoisuuteen annosta kohti. Niille, jotka tarkkailevat tarkasti makroravintoaineiden saantia, WPI voi olla suositeltavin valinta.

Tutustu Premium WPI:hen Medpakissa

Medpakissa, tarjoamme valikoiman korkealaatuisia heraproteiini-isolaattilisäravinteita, jotka tukevat kuntotavoitteitasi. Olitpa sitten urheilija, joka haluaa parantaa suorituskykyä, tai kuntoilun harrastaja, joka tavoittelee laihojen lihasten kasvua, WPI-tuotteemme tarjoavat tarvitsemasi puhtauden ja tehon.

Tutustu valikoimaamme Heraproteiini-isolaatti-lisäravinteet ja vie kuntomatkasi seuraavalle tasolle. Jos haluat kokonaisvaltaisen lähestymistavan lihasten rakentamiseen, tutustu myös proteiinijauheiden kokoelmaan.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori