Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Meikki
  3. Huulten meikki
  4. Huulipunat

Huulipunat

(17 tuotetta)
  • Huulipunat
  • Huulipuna ja kiilto
  • Huulien hoito
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Suojaava huulipuna, jossa on UV-suodatin ja karitevoi - 5 ml

    12 reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€4.18 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Activlab Pharma Alantella Protective Lip Balm SPF30 - 4,9 g

    Activlab

    Activlab Pharma Alantella suojaava huulirasva SPF30 - 4,9 g

    1 review
    Normaalihinta €1.69
    Yksikköhinta€375.56 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Pharma Alantella Regeneration Lip Balm - 4,9 g

    Activlab

    Activlab Pharma Alantella Regeneration huulirasva - 4,9 g

    1 review
    Normaalihinta €1.69
    Yksikköhinta€3.76 /10 g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,01 Dusty Pink - 3 g

    1 review
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.73 /g
    Näytä tiedot
  • MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks

    Missha

    Missha Silkkinen, pitkäkestoinen huulikynä Angel Cheeks

    1 review
    Normaalihinta €4.09
    Yksikköhinta€4.09 per tuote
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,019 Red Surfer- 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.39
    Yksikköhinta€27.97 /10 g
    Näytä tiedot
  • Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g
    Jopa 25% alennus

    Fwee

    Fwee Lip&Cheek Blurry Pudding Pot - 5 g

    No reviews
    +2
    AlennushintaAlkaen €12.86 Normaalihinta €14.29
    Yksikköhinta€257.20 /100 g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,09 Shell Nude - 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€33.97 /10 g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte huulipuna,04 Before S UNS et - 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.73 /g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,02 All That Jazz - 3 g

    1 review
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.73 /g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g
    5% alennus

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,20 Red Dive - 3 g

    No reviews
    Alennushinta €9.68 Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€3.23 /g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,05 Evening - 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.73 /g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g
    5% alennus

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,03 Silhouette - 3 g

    No reviews
    Alennushinta €9.68 Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€3.23 /g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 06 Awesome - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 06 Awesome - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 06 Awesome - 3 g
    Loppuunmyyty

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,06 Awesome - 3 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.73 /g
    Näytä tiedot
  • Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g
    6% alennus

    Paese

    Paese NUDElightful kosteuttava huulipuna, sävy 401 Raspberry Biscuit – 4,5 g

    No reviews
    Alennushinta €8.38 Normaalihinta €8.89
    Yksikköhinta€1,862.22 /kg
    Näytä tiedot
  • Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g
    Uutuus

    Fwee

    Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30 % – 5,3 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.29
    Yksikköhinta€307.36 /100 g
    Näytä tiedot
  • Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml
    Loppuunmyyty

    Torriden

    Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.09
    Yksikköhinta€73.55 /100 ml
    Näytä tiedot

Huulipunat jokaiseen tyyliin ja tilaisuuteen

Määrittele ilmeesi Medpakin huolella kuratoidulla huulipunamallistolla, jossa klassinen kauneus kohtaa modernin innovaation. Vuosikymmeniä kestäneen asiantuntemuksemme laadukkaiden kauneustuotteiden valinnassa on mahdollistanut sen, että olemme voineet koota vaikuttavan huulipunavalikoiman tunnetuilta korealaisilta ja kansainvälisiltä tuotemerkeiltä. Jokainen mallistomme koostumus antaa poikkeuksellisen hyvän värintoiston samalla kun se hoitaa huuliasi, todistaen, että upea väri ja mukavuus voivat elää kauniisti rinnakkain Toda y:n edistyksellisissä huulipunien koostumuksissa.

Mattaiset huulipunat rohkeaan vaikutukseen

Mattaisten huulipunien mallistossamme on vallankumouksellisia koostumuksia, jotka antavat intensiivisen, samettisen värin ilman mattaisiin pintoihin perinteisesti liitettyjä kuivattavia vaikutuksia. Nämä modernit koostumukset sisältävät ravitsevia ainesosia, kuten arganöljyä, sheavoita, ja E-vitamiinia, jotka ylläpitävät huulten mukavuutta koko käytön ajan. Tuloksena on rohkea, hienostunut väri, joka kestää tuntikausia pitäen huulet pehmeinä ja miellyttävinä, joten mattahuulipunat sopivat koko päivän käyttöön.

Mattahuulipunamme tarjoavat monipuolisia sävyvaihtoehtoja jokaiseen ihonsävyyn ja persoonalliseen tyyliin.

Mattahuulipunamme tarjoavat monipuolisia sävyvaihtoehtoja jokaiseen ihonsävyyn ja persoonalliseen tyyliin. Erittäin pigmenttiset koostumukset takaavat täyden peittävyyden yhdellä vedolla, ja tasainen levitys estää aiempia mattapintaisia koostumuksia vaivanneen laikkuisen tai hilseilevän lopputuloksen.

Kermaiset ja satiinihuulipunat

Niille, jotka haluavat kirkkaamman lopputuloksen, kermaiset ja satiinihuulipunamme takaavat täydellisen tasapainon värin ja kiillon välillä. Nämä miellyttävät koostumukset liukuvat pehmeästi huulille, levittäen runsaan värin ja säilyttäen samalla kosteutetun tunteen. Monissa mallistomme kermaisissa huulipunissa on innovatiivinen bullet-muotoilu, joka myötäilee huulten ääriviivoja tarkan levityksen, varmistamiseksi, mikä takaa ammattimaisen lopputuloksen jopa ilman huultenrajauskynää.

Voidemaisten huulipunien monipuolisuus tekee niistä ihanteellisia sekä ammatillisiin että rentoihin tilanteisiin. Niiden rakennettava peittävyys mahdollistaa räätälöitävän voimakkuuden, hienovaraisesta värinhuuhtelusta päivällä täydelliseen peittävyyteen iltatilaisuuksissa. Näitä huulipunia on parannettu ainesosilla, kuten hyaluronihapolla ja luonnollisilla vahoilla, ja ne parantavat huulten koostumusta jatkuvalla käytöllä.

Pitkäkestoinen huulipunateknologia

Koe uusin pitkäkestoinen huulipunateknologia, jonka koostumukset on suunniteltu kestämään aterioita, juomia, juomia ja kiireisiä aikatauluja. Mallistomme sisältää innovatiivisia huulipunia, joissa on edistyksellinen polymeeriteknologia, joka luo huulille joustavan kalvon, varmistaen, että väri pysyy elinvoimaisena ilman siirtymistä tai haalistumista. Pysyvyydestään huolimatta, nämä huulipunat säilyttävät käyttömukavuuden ainesosien avulla, jotka estävät kosteuden häviämistä ja huulten kuivumista.

Monissa pitkäkestoisissa huulipunissa on nykyään kaksivaiheiset järjestelmät tai muuntuvat kaavat, jotka kiinnittyvät miellyttävään, siirtymisen kestävään lopputulokseen säilyttäen samalla tuoreen levityksen vaikutelman. Tämä teknologia mullistaa huulipunan käytön, ja poistaa tarpeen jatkuvaan korjailuun säilyttäen huulten terveyden.

Täydellisen huulipunan sävyn valitseminen

Ihanteellisen huulipunan valitseminen edellyttää, että ymmärrät sävysi ja haluamasi vaikutelman. Laajassa sävyvalikoimassamme on lämpimiä, viileitä, ja neutraaleja vaihtoehtoja jokaisesta väriperheestä. Olitpa sitten d RAW n marjaisia sävyjä, jotka kirkastavat ihoasi, nude-sävyjä, jotka korostavat luonnollista huuliväriäsi, tai rohkeita sävyjä, jotka antavat lausunnon, huulipunamallistostamme löytyy vaihtoehtoja jokaiseen mieltymykseen ja tilaisuuteen.

Harkitse huulipuna-vaatekaapin rakentamista siten, että se sisältää sekä arjen sävyjä että erikoisvärejä. Yhdistä huulipunasi täydentäviin tuotteisiin huultenhoito -mallistostamme huulten optimaalisen kunnon ylläpitämiseksi, varmistaaksesi huulten tasaisen levityksen ja paremman kestävyyden.

Levitysvinkkejä virheettömään huulipunaan

Ammattimaisen huulipunan levitys alkaa huulten asianmukaisesta valmistelusta. Kuoritut, kosteutetut huulet tarjoavat ihanteellisen pohjan tasaiselle värin levitykselle. Huulipunamme sopivat erinomaisesti erilaisiin levitystekniikoihin, suorasta luodin levityksestä nopeaan värin levitykseen ja siveltimen levityksestä tarkkaan rajaukseen. Monissa mallistomme tuotteissa on ergonomiset pakkaukset ja erikoismuotoillut luodit, jotka tekevät levittämisestä vaivatonta, jopa meikkausta aloitteleville.

The Medpak Lipstick Promise

Me Medpakissa ymmärrämme, että huulipunat ovat usein jokaisen meikkikokoelman persoonallisin esine. Siksi asetamme laadun, turvallisuuden, ja aitouden etusijalle jokaisessa tarjoamassamme tuotteessa. Kumppanuutemme luotettavien toimittajien kanssa takaavat, että saat aitoja tuotteita tuotemerkeiltä, jotka ovat sitoutuneet innovointiin ja huippuosaamiseen. Jokainen huulipuna arvioidaan laadun, suorituskyvyn, ja ainesosien turvallisuuden, osalta, mikä vastaa missiotamme tarjota terveellisiä kauneudenhoitovaihtoehtoja.

Asiakkaamme ympäri Eurooppaa arvostavat sitä, että kiinnitämme huomiota huulipunien valintaan, jotka toimivat johdonmukaisesti erilaisissa ilmasto-olosuhteissa ja olosuhteissa. Tämä kansainvälinen näkökulma vaikuttaa kuratointiimme, varmistaen, että tarjoamme huulipunia, jotka tuottavat kauniin lopputuloksen ympäristötekijöistä riippumatta.

Selaa koko huulipunamallistoamme Toda y ja löydä uusi tunnussävysi monipuolisesta valikoimastamme. Ajattomista klassikoista trendikkäisiin innovaatioihin, valikoimamme juhlistaa täydellisen huulipunan muuttavaa voimaa. Paranna yleistä kauneusrutiiniasi kasvojen kosmetiikkatuotteillamme ja silmänhoitotuotteillamme täydellisen, kiillotetun ilmeen saavuttamiseksi.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori