Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Heraproteiinikonsentraatti (WPC)

Heraproteiinikonsentraatti (WPC)

(20 tuotetta)
  • Kasviproteiini
  • Heraproteiiniseokset
  • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
  • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Vanilla - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Vanilja - 500 g

    2 reviews
    Normaalihinta €20.09
    Yksikköhinta€40.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Suklaa - 500 g

    2 reviews
    Normaalihinta €20.09
    Yksikköhinta€40.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Strawberry - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, St RAW marja - 500 g

    1 review
    Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€40.38 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Caramel with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Karamelli ja suklaa - 500 g

    4 reviews
    Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€40.38 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Coconut with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Kookos ja suklaa - 500 g

    1 review
    Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€40.58 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Milk Bar - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, maitopatukka - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.09
    Yksikköhinta€40.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Milk Chocolate Cookie - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Maitosuklaakeksi - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€40.38 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK 80 Whey Protein, Chocolate Flavour - 908 g
    Loppuunmyyty

    6PAK

    6PAK 80 Heraproteiini, Suklaan maku - 908 g

    No reviews
    Normaalihinta €31.19
    Yksikköhinta€34.35 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK 80 Whey Protein, Cookies Flavour - 908 g
    Loppuunmyyty

    6PAK

    6PAK 80 Heraproteiini, Keksien maku - 908 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.39
    Yksikköhinta€30.17 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK Nutrition Milky Shake Whey, Cookies - 1800 g
    Loppuunmyyty

    6PAK

    6PAK Nutrition Milky Shake Whey, Cookies - 1800g

    No reviews
    Normaalihinta €51.29
    Yksikköhinta€28.49 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate Peanut Butter - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% heraproteiini Premium, Suklaa maapähkinävoi - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €19.99
    Yksikköhinta€39.98 /kg
    Näytä tiedot
  • BeOrganic Whey Protein Concentrate WPC 80 Pure BIO - 345 g

    Aliness

    BeOrganic Hera-proteiinikonsentraatti WPC 80 Pure BIO – 345 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.09
    Yksikköhinta€58.23 /kg
    Näytä tiedot
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Cookie - 900 g
    Loppuunmyyty

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 proteiinikonsentraatti, Cookie - 900 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.49
    Yksikköhinta€30.54 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Raspberry Mousse - 500 g

    Activlab

    Activlab WPC Stjaard heraproteiinikonsentraatti, Vadelma Mousse - 500 g.

    No reviews
    Normaalihinta €19.89
    Yksikköhinta€39.78 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Vanilla Ice Cream - 500 g

    Activlab

    Activlab WPC Stjaard heraproteiinikonsentraatti, Vaniljajäätelö - 500 g.

    No reviews
    Normaalihinta €19.99
    Yksikköhinta€39.98 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Dubai Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab WPC Stjaard heraproteiinikonsentraatti, Dubai Suklaa - 500 g.

    No reviews
    Normaalihinta €19.89
    Yksikköhinta€39.78 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA 100% Pure Whey Protein Powder, Natural - 400 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % Pure Whey -heraproteiinijauhe, Natural – 400 g

    1 review
    Normaalihinta €20.99
    Yksikköhinta€52.48 /kg
    Näytä tiedot
  • MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g
    Loppuunmyyty

    MuscleTech

    MusleTech Nitro Tech Heraproteiini, Cream Cookies - 1810 g

    No reviews
    Normaalihinta €67.19
    Yksikköhinta€37.12 /kg
    Näytä tiedot
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Chocolate - 700 g
    Loppuunmyyty

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 Proteiinikonsentraatti, Suklaa - 700 g

    No reviews
    Normaalihinta €26.39
    Yksikköhinta€37.70 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Caramel&Nut - 500 g
    Loppuunmyyty

    Activlab

    Activlab WPC Stjaard heraproteiinikonsentraatti, Karamelli&pähkinä - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €15.89
    Yksikköhinta€31.78 /kg
    Näytä tiedot

Heraproteiinikonsentraatti (WPC) :

Tutustu heraproteiinikonsentraatin (WPC) tehoon Medpakissa - ensiluokkaisen lihaksia rakentavan ravinnon lähteenä. Laadukkaat WPC-tuotteemme on suunniteltu tukemaan kuntotavoitteitasi, olitpa sitten kokenut urheilija tai vasta aloittamassa kuntoilumatkaasi.

Mikä on heraproteiinikonsentraatti?

Heraproteiinikonsentraatti (WPC) on heraproteiinin yleisimmin käytetty olomuoto, sisältäen 35-80% proteiinia. Se on ravinnon voimanpesä, joka tarjoaa proteiinin lisäksi myös tärkeitä ravintoaineita, jotka tukevat yleistä terveyttä ja lihasten kehitystä:

  • B-vitamiinit energia-aineenvaihduntaan
  • Kalium ja fosfori solujen asianmukaiseen toimintaan
  • Kalsium vahvoihin luihin ja lihassupistukseen
  • Täydellinen aminohappoprofiili, mukaan lukien BCAA:t

WPC-etu

Miksi valita heraproteiinikonsentraatti? WPC tarjoaa useita etuja, jotka tekevät siitä kuntoilijoiden suosikin:

  • Nopea imeytyminen: Nopea aminohappojen toimitus lihaksiisi
  • Lihaskasvu: Tukee anabolisia prosesseja harjoittelun aikana
  • Rasvanpoltto: Auttaa aineenvaihdunnan stimuloinnissa ja rasvanpoltossa
  • R Ecover y: Auttaa estämään lihasten hajoamista harjoittelun jälkeen
  • Immuunituki: Parantaa kehon luonnollisia puolustusmekanismeja

Heraproteiinikonsentraatin optimaalinen käyttö

WPC:n hyötyjen maksimoimiseksi, ota huomioon nämä käyttövinkit:

  • Pre-Workout:
  • Treenin jälkeen: Tukea nopeaa r Ecover y ja lihasproteiinisynteesiä
  • Koko päivän ajan: Ennen nukkumaanmenoa: Torju yön yli tapahtuvaa lihasten hajoamista

WPC:n voi helposti sekoittaa pirtelöihin, smoothieihin, tai sisällyttää suosikkiresepteihisi proteiinin lisäämiseksi.

WPC vs. WPC vs. WPC. Muut proteiinityypit

Vaikka tarjoamme erilaisia proteiinivaihtoehtoja, kuten Heraproteiini-isolaatti (WPI) ja kaseiini , WPC erottuu edukseen seuraavilla ominaisuuksillaan:

  • Tasapainoinen ravintoaineprofiili: Sisältää hyödyllisiä rasvoja ja hiilihydraatteja
  • Kustannustehokkuus:
  • Monipuolisuus:

Ihanteellisen WPC:n valitseminen

Oikean heraproteiinikonsentraatin valitseminen riippuu erityistavoitteistasi:

  • Lihaskasvu: 70-80%)
  • Painonhallinta: Valitse korkeampi proteiinipitoisuus (70-80%)
  • Painonhallinta:
  • Yleinen terveys:

    Laadunvarmistus

    Me Medpakissa, asetamme etusijalle heraproteiinikonsentraattimme laadun ja puhtauden.

    Me Medpakissa, asetamme etusijalle heraproteiinikonsentraattimme laadun ja puhtauden. Tuotteemme käyvät läpi tiukat testit varmistaaksemme, että ne täyttävät korkeimmat tehokkuus- ja turvallisuusstandardit. Kun valitset WPC,:n, investoit ensiluokkaiseen tuotteeseen, joka on suunniteltu tukemaan terveys- ja kuntotavoitteitasi.

    Elevate Your Fitness with WPC

    Koe heraproteiinikonsentraatin transformatiivinen voima. Halusitpa sitten rakentaa lihasmassaa, tukea r Ecover y, tai parantaa yleistä terveyttä, WPC-tuotteemme ovat täällä ruokkimassa tavoitteitasi.

    Tutustu heraproteiinikonsentraattivalikoimaamme Toda y ja ota ensimmäinen askel kohti vahvempaa, terveempää sinua. Medpakin WPC:n, avulla et vain täydennä ruokavaliotasi, vaan investoit kehosi potentiaaliin.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori