Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu
  3. Hiilihydraatit
  4. Energiageeli

Energiageeli

(39 tuotetta)
  • Carbo
  • Energiageeli
  • Isotoniset juomat
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Sekoitusmaku - 7 x 60 ml

    1 review
    Normaalihinta €10.79
    Yksikköhinta€1.54 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Hedelmäsalaatti - 60 ml x 10 kpl

    2 reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Omena - 60 ml x 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Sitruuna-Lime - 60 ml x 10 kpl

    1 review
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Oranssi - 60 ml x 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Loppuunmyyty

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Trooppinen hedelmä - 60 ml x 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Hedelmäsalaatti - 60 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €1.59
    Yksikköhinta€53.00 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Loppuunmyyty

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€1.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots Purukumit, Vadelma - 60 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€3.48 /100 g
    Näytä tiedot
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Vadelma - 60 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €1.99
    Yksikköhinta€33.17 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Sitruuna-Lime - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.99
    Yksikköhinta€66.33 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Omena - 60 ml

    1 review
    Normaalihinta €1.59
    Yksikköhinta€5.30 /100 ml
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Loppuunmyyty

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.69
    Yksikköhinta€56.33 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Loppuunmyyty

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Trooppinen hedelmä - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.59
    Yksikköhinta€53.00 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Oranssi - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.59
    Yksikköhinta€53.00 /l
    Näytä tiedot
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€0.51 /10 g
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ananas - 10 kpl - 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €14.59
    Yksikköhinta€1.46 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustaherukka - 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €14.59
    Yksikköhinta€1.46 per tuote
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustaherukka - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.49
    Yksikköhinta€24.83 /l
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Blueberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustikka - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.39
    Yksikköhinta€39.83 /l
    Näytä tiedot
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanilja - 41 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.59
    Yksikköhinta€0.63 /10 g
    Näytä tiedot
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Trooppiset hedelmät - 36 g

    1 review
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€5.81 /100 g
    Näytä tiedot
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vihreä omena - 41 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€0.51 /10 g
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Seuraava

Energiageelit: Medpakin energiageelit ovat salainen ase urheilijoille, jotka etsivät nopeaa ja tehokasta energiapotkua. Nämä kompaktit voimanlähteet tarjoavat herkullisen ja kätevän tavan ylläpitää kestävyyttä intensiivisen liikunnan aikana.

Energiageelien voima

Energiageelimme tarjoavat tehokkaan yhdistelmän etuja:

  • Nopea kofeiiniboostaus välittömään vireystilaan
  • Korkea hiilihydraattipitoisuus ylläpitää energiaa
  • Nopea imeytyminen ilman vettä
  • Monenlaisia makuja jokaiseen makuun
  • Kätevä pakkaus liikkeellä oloa varten

Kenen pitäisi käyttää Energy Gels -geelejä?

Energiageelit sopivat erinomaisesti:

  • Kestävyysurheilijat (juoksijat, pyöräilijät, triathlonistit)
  • Korkean intensiteetin intervalliharjoittelu (HIIT) harrastajat
  • Urheilijat, jotka kilpailevat pitkissä-kestäviä tapahtumia
  • Kaikki, jotka tarvitsevat nopeaa energiapiikkiä fyysisen rasituksen aikana

Energia geelien taustalla oleva tiede

Energia geelit on suunniteltu nopeaan imeytymiseen ja tehokkaaseen energian luovutukseen:

  • Geelimuoto ohittaa laajamittaisen ruoansulatuksen
  • Nopea imeytyminen ruoansulatuskanavassa
  • Korkea hiilihydraattipitoisuus pitkittyneeseen energian vapautumiseen
  • Kofeiini parantaa keskittymistä ja vähentää koettua rasitusta

Monipuolinen valikoima energiageelivaihtoehtoja

Me Medpakissa, tarjoamme erilaisia energiageelejä vastaamaan erityistarpeitasi:

  • Kofeiinipitoiset geelit lisästimulaatioon
  • Vitamiineilla ja kivennäisaineilla rikastetut koostumukset kokonaisvaltaiseen tukeen
  • Elektrolyyttipitoiset geelit optimaaliseen nesteytykseen
  • Tauriinia sisältävät vaihtoehdot parempaan suorituskykyyn

Oikean energiageelin valinta

Valitse ihanteellinen energiageeli seuraavien kriteerien perusteella:

  • Makumieltymykset
  • Kofeiinipitoisuus
  • Hiilihydraattiprofiili (glukoosi, maltodekstriini)
  • Lisäravinteet (vitamiinit, kivennäisaineet, elektrolyytit)
  • Pakkaus- ja kulutusmenetelmä

Energiageelien sisällyttäminen harjoitteluun

Optimaalisen tuloksen saavuttamiseksi:

  • Kuluta 15-20 minuuttia ennen intensiivistä toimintaa
  • Käytä pitkien harjoitusten tai kilpailujen aikana (45-60 minuutin välein)
  • Yhdistä asianmukaiseen nesteytykseen parhaan imeytymisen saavuttamiseksi
  • Kokeile eri makuja ja koostumuksia harjoittelun aikana

Energiageelit: Ei korvike

Vaikka energiageelit tarjoavat ratkaisevan tärkeää tukea intensiivisten aktiviteettien aikana, muista:

  • Ne täydentävät, eivät korvaa, tasapainoista ruokavaliota
  • Käytä yhdessä oikean ravitsemuksen ja nesteytyksen kanssa
  • Ota yhteys urheiluravitsemusterapeuttiin saadaksesi henkilökohtaisia neuvoja

Paranna suorituskykyäsi Medpakin energiageeleillä

Olipa kyseessä sitten maraton, haastavan pyöräilyreitin läpivieminen, tai triathlon, meidän Energy Gels on suunniteltu pitämään sinut huippusuorituskykyisenä. Täydellistä energiaratkaisua varten, harkitse Energy Gels -geelien yhdistämistä hiilihydraattilisäravinteisiimme tai tutustu isotonisiin juomiin kattavaan nesteytykseen ja energiatukeen.

Tankkaa intohimosi ja saavuta uusia korkeuksia Medpakin ensiluokkaisilla Energy Gels -geeleillä. Osta nyt ja koe ero, jonka välitön, tehokas energia voi tehdä urheilumatkallasi.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori