
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
Immuunijakso: vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyä varten
— Kauden perusasiat —
C-vitamiini, D3-vitamiini (myös K2:n kanssa), sinkki ja seleeni kapseleina, tabletteina ja tippoina. C-vitamiini, D-vitamiini, sinkki ja seleeni edistävät kukin immuunijärjestelmän normaalia toimintaa.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's D3+K2-vitamiini , Tippat - 20 ml
15 reviewsNormaalihinta €20.09Yksikköhinta€100.45 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU , Tippat - 30 ml
No reviewsAlennushinta €4.33 Normaalihinta €5.79Yksikköhinta€1.44 /10 ml -
Formeds
Formeds Bicaps Sinkki 25 mg - 60 kapselia
9 reviewsNormaalihinta €11.29Yksikköhinta€0.19 per tuote -
Aliness
Aliness D3-vitamiini FORTE öljy 100 mcg - 120 kapselia
4 reviewsNormaalihinta €9.29Yksikköhinta€0.08 per tuote -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's D3+K2-vitamiini FORTE, tippoja - 20 ml
36 reviewsNormaalihinta €27.09Yksikköhinta€135.45 /100 ml -
Solgar
Solgar D3-vitamiini 125 mcg (5000 IU) - 100 pehmytkapseliä
6 reviewsNormaalihinta €19.59Yksikköhinta€0.20 per tuote -
Osavi
Osavi D3-vitamiini + K2,4000 IU + 150 mcg - 120 Kapselia
4 reviewsNormaalihinta €19.09Yksikköhinta€0.16 per tuote -
Aura Herbals
Aura Herbals D3-vitamiini 4000 IU + K2, MCT, tippa - 50 ml
16 reviewsNormaalihinta €15.69Yksikköhinta€31.38 /100 ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsNormaalihinta €14.59Yksikköhinta€0.29 per tuote -
Healthy Origins
Healthy Origins D3-vitamiini 10000 IU - 120 pehmytkapseliä.
9 reviewsNormaalihinta €12.99Yksikköhinta€0.11 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 16000 IU - 120 tablettia
No reviewsNormaalihinta €12.59Yksikköhinta€0.10 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norjalainen kalanmaksaöljy 1250 mg, Minttu - 250 ml
10 reviewsAlennushinta €7.86 Normaalihinta €10.49Yksikköhinta€31.44 /l -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamiini 1000 mg - 120 kapselia
10 reviewsNormaalihinta €6.89Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Sinkkipikolinaatti 15 mg - 120 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €4.29Yksikköhinta€0.04 per tuote -
Swanson
Swanson D3-vitamiini 4000 IU (100 mcg) - 90 kapselia
1 reviewNormaalihinta €4.59Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tablettia
3 reviewsNormaalihinta €7.59Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Orgaaninen seleeni 200 mcg - 120 Kapselia
8 reviewsNormaalihinta €5.79Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Sinkki 15 mg + seleeni 200 mcg - 120 kapselia
25 reviewsNormaalihinta €6.89Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Swanson
Swanson Sinkkipikolinaatti 22 mg - 60 kapselia
10 reviewsNormaalihinta €3.79Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Kalsiumsitraatti 1200 mg + D3-vitamiini 2000 IU – 60 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €7.09Yksikköhinta€0.12 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamiini ja ruusunmarja 1000 mg - 60 kapselia
7 reviewsNormaalihinta €4.79Yksikköhinta€0.08 per tuote -
Wellbear
Wellbear D3-vitamiini 4000 IU - 120 pehmytkarkkia
2 reviewsNormaalihinta €4.69Yksikköhinta€0.04 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 8000 IU – 120 tablettia
No reviewsAlennushinta €6.15 Normaalihinta €6.89Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Aliness
Aliness C-vitamiini 1000 mg - 100 kasvikapselia
15 reviewsAlennushinta €9.51 Normaalihinta €11.89Yksikköhinta€0.10 per tuote -
Now Foods
Now Foods D-3- ja K-2-vitamiini – 120 kapselia
7 reviewsNormaalihinta €10.99Yksikköhinta€0.09 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini Forte 2000 IU, tippaa - 30 ml
No reviewsAlennushinta €4.79 Normaalihinta €6.39Yksikköhinta€1.41 /ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 2000 IU K2-MK7 75 mcg, tippoja - 30 ml
1 reviewAlennushinta €7.41 Normaalihinta €9.89Yksikköhinta€2.47 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU - 240 tablettia
No reviewsNormaalihinta €7.39Yksikköhinta€0.12 per tuote -
Swanson
Swanson D3-vitamiini 2000 IU (50 mcg) - 250 kapselia
11 reviewsNormaalihinta €7.39Yksikköhinta€0.03 per tuote -
Ostrovit
Ostrovit D3-vitamiini + K2 - 90 tablettia
34 reviewsAlennushinta €2.96 Normaalihinta €3.29Yksikköhinta€0.03 per tuote

iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
— Ihonhoito kylmiin päiviin —
Kasvovoiteet, joissa on keramideja tai centellaa, käsivoiteet ja vartalovoiteet. Päivittäistä kosteutta ja mukavuutta iholle, kun ilma muuttuu kylmäksi ja kuivaksi.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml
No reviewsNormaalihinta €3.69Yksikköhinta€36.90 /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsAlennushinta €21.04 Normaalihinta €28.09Yksikköhinta€35.07 /100 ml -
Enough
Enough Kollageeni Hydro Moisture hierontavoide - 300 ml
No reviewsAlennushinta €10.71 Normaalihinta €14.39Yksikköhinta€35.70 /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewNormaalihinta €9.09Yksikköhinta€60.60 /100 ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear -kasvovoide – 20 g
No reviewsNormaalihinta €30.19Yksikköhinta€150.95 /100 g -
Medicube
Medicube-kloorivetyhapposuihke päivittäiseen käyttöön – 125 ml
1 reviewNormaalihinta €27.69Yksikköhinta€221.52 /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Soothing Cream with Niacinamide - 60 ml
No reviewsNormaalihinta €20.79Yksikköhinta€34.65 /100 ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Kosteuttava emulsio keramideilla kasvoille ja vartalolle - 350 ml
6 reviewsNormaalihinta €20.39Yksikköhinta€58.26 /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsNormaalihinta €20.39Yksikköhinta€254.88 /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 -voide – 50 ml
No reviewsNormaalihinta €19.29Yksikköhinta€38.58 /100 g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, ryppyjä ehkäisevä kasvovoide – 15 ml
No reviewsAlennushinta €7.74 Normaalihinta €10.39Yksikköhinta€51.60 /100 ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsNormaalihinta €28.69Yksikköhinta€159.39 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewNormaalihinta €15.89Yksikköhinta€26.48 /100 ml -
COSRX
COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (koivunmahlaa sisältävä) - 100 ml - 100 ml
1 reviewNormaalihinta €14.99Yksikköhinta€14.99 /100 ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsNormaalihinta €8.69Yksikköhinta€17.38 /100 g -
Celimax
Celimax Dual Barrier -ihonhoitovoide - 50 ml
No reviewsAlennushinta €18.29 Normaalihinta €20.39Yksikköhinta€36.58 /100 ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel kosteusvoide - 100 ml
1 reviewNormaalihinta €15.19Yksikköhinta€151.90 /l -
Isntree
Isntree Hyaluronic Acid Moist Cream - 100 ml
1 reviewNormaalihinta €14.79Yksikköhinta€147.90 /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewNormaalihinta €18.49Yksikköhinta€36.98 /100 ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Käsivoide luonnon ruusuvedellä - 75 ml
21 reviewsNormaalihinta €1.99Yksikköhinta€2.65 /100 ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Kosteuttava vartaloöljy - 250 ml
No reviewsNormaalihinta €8.29Yksikköhinta€3.32 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica kosteusvoide - 75 ml
No reviewsNormaalihinta €20.39Yksikköhinta€27.19 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsAlennushinta €16.47 Normaalihinta €17.39Yksikköhinta€32.94 /100 ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsNormaalihinta €16.89Yksikköhinta€21.11 /100 g -
Astron
Astron Live Bone Oil ja Gentian - 100 ml
10 reviewsNormaalihinta €4.09Yksikköhinta€4.09 /100 ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 20 ml
No reviewsAlennushinta €29.73 Normaalihinta €37.19Yksikköhinta€148.65 /100 ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Kosteusvoide - 100 ml
2 reviewsAlennushinta €21.14 Normaalihinta €23.49Yksikköhinta€21.14 /100 ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide -kosteuttava kasvovoide, sisältää keramideja – 100 ml
No reviewsNormaalihinta €18.19Yksikköhinta€181.90 /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerating Face Cream - 50 ml
1 reviewNormaalihinta €23.99Yksikköhinta€47.98 /100 ml
— Lapsille —
D3-vitamiinipisarat, lasten multivitamiinit, kalanmaksaöljy ja hedelmämaisia vitamiinikarkkeja. Helppo sisällyttää koulupäivän aamiaiseen.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Lasten DHA, st RAW marjan maku - 119 ml
2 reviewsNormaalihinta €20.39Yksikköhinta€171.34 /l -
Vitaler's
Vitaler's ADEK Junior, vitamiinitipat - 30 ml
No reviewsAlennushinta €7.64 Normaalihinta €10.19Yksikköhinta€2.55 /10 ml -
ChildLife
ChildLife D3-vitamiini 500 IU lapsille, Marja - 30 ml
1 reviewAlennushinta €9.19 Normaalihinta €10.29Yksikköhinta€30.63 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini Junior 800 IU, tippaa - 30 ml
No reviewsNormaalihinta €4.79Yksikköhinta€1.60 /10 ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsNormaalihinta €4.79Yksikköhinta€95.80 /100 ml -
Starpharma
Starpharma Terveellinen tikkari C- ja D-vitamiinilla, St RAW marja - 6 g
No reviewsNormaalihinta €0.59Yksikköhinta€98.33 /kg -
Starpharma
Starpharma Healthy Tikkari kurkkuun, Vadelma - 6 g
No reviewsNormaalihinta €0.59Yksikköhinta€98.33 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Monivitamiini & Kivennäisaine Bouncin' Berry - 120 tablettia - 120 tablettia
No reviewsNormaalihinta €25.79Yksikköhinta€0.21 per tuote -
Biolit
2 reviewsAlennushinta €22.93 Normaalihinta €26.99Yksikköhinta€0.23 per tuote -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + D3-vitamiini 300 IU - 60 ml
2 reviewsNormaalihinta €18.99Yksikköhinta€31.65 /100 ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki C-vitamiini 250 mg, Appelsiini – 60 imeskelytablettia
No reviewsNormaalihinta €4.59Yksikköhinta€0.08 per tuote -
-
Starpharma
Starpharma Mniamki D3-vitamiinipastillit, Ananas – 60 pastillia
No reviewsNormaalihinta €4.59Yksikköhinta€0.08 per tuote -
-
Starpharma
Starpharma Terveellinen tikkari D3- ja K2-vitamiinilla, Kaakao - 6 g
No reviewsNormaalihinta €0.59Yksikköhinta€98.33 /kg

— Probiootit, sienet ja yrtit —
Probioottikulttuurit yksikannaisista 28-kantaiseen koostumukseen, sekä reishi- ja maitake-sienet, inkivääri ja andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus ja FOS (Probiootti) - 60 kapselia
1 reviewNormaalihinta €9.99Yksikköhinta€0.17 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapselia
1 reviewAlennushinta €5.54 Normaalihinta €7.39Yksikköhinta€0.09 per tuote -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake sieniuute - 50 Veg-kapselia
3 reviewsNormaalihinta €25.09Yksikköhinta€0.50 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii ja FOS (probiootti) – 60 kapselia
No reviewsNormaalihinta €17.69Yksikköhinta€0.29 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Probiootti 28 kantaa FOS:lla – 30 kapselia
4 reviewsNormaalihinta €13.39Yksikköhinta€0.45 per tuote -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapselia - 30 kapselia
24 reviewsNormaalihinta €9.49Yksikköhinta€0.32 per tuote -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapselia
1 reviewNormaalihinta €6.19Yksikköhinta€0.31 per tuote -
Salvum
Proviterol Multi -probiootti, 9 bakteerikantaa – 20 kapselia
No reviewsNormaalihinta €6.69Yksikköhinta€0.33 per tuote -
Swanson
Swanson Probiootti L.Plantarum - 30 kapselia - 30 kapselia
7 reviewsNormaalihinta €6.09Yksikköhinta€0.20 per tuote -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 kapselia
No reviewsNormaalihinta €5.79Yksikköhinta€0.29 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Probiootti 18 kantaa ja FOS - 30 kapselia
No reviewsNormaalihinta €7.69Yksikköhinta€0.26 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Travel Probiotic – 30 kapselia
No reviewsNormaalihinta €12.59Yksikköhinta€0.42 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's inkivääri 500 mg – 60 kapselia
No reviewsNormaalihinta €7.09Yksikköhinta€0.12 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's jarographis 480 mg - 60 kapselia
1 reviewAlennushinta €5.01 Normaalihinta €6.69Yksikköhinta€0.08 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapselia
1 reviewNormaalihinta €12.99Yksikköhinta€0.22 per tuote -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapselia
4 reviewsNormaalihinta €1.29Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake lehtimato) 500 mg - 60 kapselia - 60 kapselia
No reviewsAlennushinta €8.83 Normaalihinta €11.79Yksikköhinta€0.15 per tuote -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 pastillia
15 reviewsNormaalihinta €16.29Yksikköhinta€0.27 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €10.59Yksikköhinta€0.18 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapselia
No reviewsAlennushinta €6.36 Normaalihinta €8.49Yksikköhinta€0.11 per tuote -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapselia - 100 kapselia
3 reviewsNormaalihinta €5.59Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-kantainen probiootti - 30 Veg-kapselia
20 reviewsNormaalihinta €15.19Yksikköhinta€0.51 per tuote -
Swanson
Swanson Oral Probiotic Formula , Mansikka - 30 imeskelytablettia
No reviewsNormaalihinta €13.19Yksikköhinta€0.44 per tuote -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €7.29Yksikköhinta€0.18 per tuote -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapselia
27 reviewsNormaalihinta €10.29Yksikköhinta€0.09 per tuote -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapselia
1 reviewAlennushinta €8.37 Normaalihinta €12.89Yksikköhinta€0.14 per tuote -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapselia
1 reviewNormaalihinta €10.49Yksikköhinta€0.17 per tuote