Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus
  3. Hiuskosmetiikka

Hiuskosmetiikka

(325 tuotetta)
  • Hoitoaineet
  • Hiusten värjäys
  • Hiusnaamiot
  • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
  • Shampooji
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Capillus Shampoo hiustenlähtöä vastaan kofeiinilla -150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.49
    Yksikköhinta€8.33 /100 ml
    Näytä tiedot
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Long ja Luxe GroYogurt Leave-in hoitoaine - 237 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.09
    Yksikköhinta€46.79 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    3 reviews
    Normaalihinta €12.89
    Yksikköhinta€54.39 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Loppuunmyyty

    As I Am

    As I Am Rosemary Water virkistävä sumu hiusten kasvun edistämiseen - 475 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.89
    Yksikköhinta€33.45 /l
    Näytä tiedot
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml
    18% alennus

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml

    No reviews
    Alennushinta €2.87 Normaalihinta €3.49
    Yksikköhinta€2.87 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% alennus

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nokkosrouhe - 250 ml

    2 reviews
    Alennushinta €7.58 Normaalihinta €7.99
    Yksikköhinta€30.32 /l
    Näytä tiedot
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampullia x 13 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.99
    Yksikköhinta€1.60 per tuote
    Näytä tiedot
  • Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece

    Foligain

    Foligain-dermaroller päänahalle, titaanineulat – 1 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €24.79
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml
    Loppuunmyyty

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Curl Maker Gel kiharoiden korostamiseen - 355 ml

    1 review
    Normaalihinta €23.99
    Yksikköhinta€67.58 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    As I Am Rice Water Vahvistava hiussuihke - 475 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €11.09
    Yksikköhinta€23.35 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.89
    Yksikköhinta€50.17 /l
    Näytä tiedot
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids kihartamisvoide - 227 g

    1 review
    Normaalihinta €6.79
    Yksikköhinta€29.91 /kg
    Näytä tiedot
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Loppuunmyyty

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g

    1 review
    Normaalihinta €13.29
    Yksikköhinta€58.55 /kg
    Näytä tiedot
  • Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €8.59
    Yksikköhinta€34.36 /l
    Näytä tiedot
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml
    Loppuunmyyty

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampullia x 13 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€2.05 per tuote
    Näytä tiedot
  • Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml
    Loppuunmyyty

    Ampro

    Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml

    1 review
    Normaalihinta €13.09
    Yksikköhinta€55.35 /l
    Näytä tiedot
  • Aunt Jackie's Curl La La Krem definiujący do stylizacji loków - 426 g

    Aunt Jackie's

    Aunt Jackie's Curl La La Krem kiharoiden muotoiluun - 511 g

    No reviews
    Normaalihinta €12.19
    Yksikköhinta€23.86 /kg
    Näytä tiedot
  • Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml
    5% alennus

    Cantu

    Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml

    No reviews
    Alennushinta €7.48 Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€18.70 /l
    Näytä tiedot
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Loppuunmyyty

    As I Am

    As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.79
    Yksikköhinta€49.75 /l
    Näytä tiedot
  • La'dor Moisture Balancing Shampoo - 530 ml
    Loppuunmyyty

    La'dor

    La'dor Moisture Balancing Shampoo - 530 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€28.85 /l
    Näytä tiedot
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml
    Loppuunmyyty

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up hoitoaine - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€101.93 /l
    Näytä tiedot
  • Skala Expert Babosa Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g

    Skala Expert

    Skala Expert Babosa Ravitseva hoito kiharaisille hiuksille - 1000 g

    2 reviews
    Normaalihinta €10.99
    Yksikköhinta€10.99 /kg
    Näytä tiedot
  • Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml
    Loppuunmyyty

    Some by Mi

    Some by Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.29
    Yksikköhinta€81.93 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Itämainen kukkasaippua hiuksille - 110 g

    3 reviews
    Normaalihinta €5.59
    Yksikköhinta€5.08 /100 g
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 3 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 14
  • Seuraava

Hiuskosmetiikka: Terveet hiukset

Ratkaise mainoksen arvoisten, tähdenlaatuisten hiusten salaisuus kattavan hiuskosmetiikkavalikoimamme avulla. Oikea hiustenhoito edellyttää useiden eri tuotteiden käyttöä ja tiettyjen vaiheiden noudattamista, jotta saavutetaan mehevä, hyvin ravittu harja. Tutustutaanpa täydellisen hiustenhoitorutiinin olennaisiin osatekijöihin, jotka muuttavat hiuksesi upeaksi mestariteokseksi.

1. Valitse hiustenhoitorutiini. Perusta: Täydellisen shampoon valinta

Oikean shampoon valinta on jokaisen hiustenhoitorutiinin kulmakivi. Eri hiustyypeille - rasvaisille, kuiville, hilseileville, ja muille - on tarjolla lukemattomia vaihtoehtoja, joten ihanteellisen shampoon valitseminen on ratkaisevan tärkeää. Useimmin käytetty hiustuote, shampoo vaikuttaa merkittävästi hiusten terveyteen ja ulkonäköön.

Tärkeimmät seikat shampoota valittaessa:

  • Valitse luonnollisia, kasviperäisiä ainesosia
  • Vältä voimakkaita kemikaaleja, jotka voivat aiheuttaa päänahan ärsytystä
  • Valitse hiustyypillesi ja huolenaiheillesi sopiva koostumus

Tutustu laaja shampoovalikoima löytääksesi hiustarpeisiisi täydellisesti sopivan.

2. Ravitse ja suojaa: Hoitoaineet

Hoitoaine on olennainen vaihe terveiden, hallittavien hiusten ylläpitämisessä. Käytä sitä vähintään muutaman kerran viikossa, jotta hiuksesi pysyvät huippukunnossa. Valitse hiustyypistäsi ja tarpeistasi riippuen huuhteluhoitoaineita tai jätettäviä tuotteita.

Vinkkejä tehokasta hoitoa varten:

  • Ohuille tai heikoille hiuksille, valitse kevyet, huuhteluhoitoaineet
  • Jos sinulla on rasvaiset hiukset, levitä hoitoaineita vain hiusten keskeltä latvoihin
  • Leave-in-hoitoaineet voivat antaa lisäkosteutta kuiville tai vaurioituneille hiuksille

Löydä täydellinen hoitoaine osoitteesta hiustenhoitosarja .

3. Syvähoito:

Hiusnaamiot ja -seerumit tarjoavat hiuksillesi tehohoitoa, tarjoamalla lisäravintoa ja korjausta. Vaikka näitä tuotteita ei pitäisi käyttää liian usein, ne voivat tehdä ihmeitä, kun ne sisällytetään rutiiniin oikein.

Hiusnaamioiden ja seerumien käyttöohjeet:

  • Käytä kerran viikossa tai harvemmin tehokkuuden säilyttämiseksi
  • Anna tuotteen vaikuttaa vähintään 20 minuuttia, jotta se imeytyy kokonaan
  • Jos naamiot tuntuvat liian raskailta, vaihda kevyempiin seerumeihin
  • Valitse koostumukset, jotka kohdistuvat tiettyihin hiuksiin liittyviin huolenaiheisiisi

4. Ota hiusnaamiot ja -seerumit, jotta ne voivat imeytyä kokonaan. Viimeistely: hiusöljyt

Hiusöljyt ovat monipuolisia tuotteita, joita voidaan käyttää monin eri tavoin hiusten terveyden ja ulkonäön parantamiseksi. Ne tarjoavat kevyemmän vaihtoehdon hiusnaamioille ja voivat antaa välitöntä kiiltoa ja sileyttä.

Tapoja sisällyttää hiusöljyt hoitorutiineihisi:

  • Levitä ennen kylpemistä esikäsittelynä ennen shampoohoitoa
  • Käytä kuiviin tai kosteisiin hiuksiin, keskittyen latvoihin
  • Sekoita muutama tippa hoitoaineeseesi saadaksesi lisäravintoa
  • Käytä viimeistelytuotteena taltuttamaan pörröisyyttä ja lisäämään kiiltoa

Löydä tarpeisiisi sopiva hiusöljy < valikoima hiushoitoja .

Henkilökohtaisen hiustenhoitorutiinisi luominen

Kauniiden, terveiden hiusten saavuttaminen ja ylläpitäminen edellyttää johdonmukaisuutta ja oikeita tuotteita. Noudattamalla näitä ohjeita ja sisällyttämällä sopivaa hiuskosmetiikkaa rutiiniin, olet hyvällä tiellä kohti kiiltäviä, terveitä hiuksia, joita olet aina halunnut.

Muista:

  • Räätälöi rutiinisi hiustyyppisi ja huolenaiheidesi mukaan
  • Ole kärsivällinen - voi kestää jonkin aikaa ennen kuin näet merkittäviä parannuksia
  • Säädä rutiinia, kun hiustesi tarpeet muuttuvat vuodenaikojen tai iän myötä
  • Täydennä hiustenhoitorutiinejasi terveellisellä ruokavaliolla ja elämäntavoilla

Kattavan hiuskosmetiikkavalikoimamme, avulla sinulla on kaikki tarvittavat välineet, joilla voit tehdä hiuksistasi upean mestariteoksen. Ravitsevista shampoista ylellisiin öljyihin, tuotteemme on suunniteltu palvelemaan kaikkia hiustyyppejä ja -ongelmia. Aloita matkasi terveempiin, kauniimpiin hiuksiin Toda y tutustumalla ensiluokkaisten hiustenhoitotuotteiden kokoelmaan.

Muista, upeat hiukset eivät tapahdu sattumalta - ne syntyvät oikean hiuskosmetiikan avulla. Osta nyt ja anna hiuksillesi niiden ansaitsemaa hoitoa!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori