Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu
  3. Kreatiini

Kreatiini

(89 tuotetta)
  • Kreatiini-malaatti
  • Kreatiini-monohydraatti
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatiinimonohydraattijauhe - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €12.89
    Yksikköhinta€42.97 /kg
    Näytä tiedot
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell kreatiinimonohydraattijauhe, Omena - 500 g.

    No reviews
    Normaalihinta €20.79
    Yksikköhinta€41.58 /kg
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Loppuunmyyty

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatiinimonohydraatti Cola-Lemon – 369 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.09
    Yksikköhinta€38.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Loppuunmyyty

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Metsämarjat – 60 kappaletta

    No reviews
    Normaalihinta €11.09
    Yksikköhinta€0.18 per tuote
    Näytä tiedot
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tablettia

    No reviews
    Normaalihinta €6.09
    Yksikköhinta€0.51 per tuote
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Uutuus

    WK DZIK

    WK DZIK kreatiinimonohydraatti, cola - 369 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.49
    Yksikköhinta€39.27 /kg
    Näytä tiedot
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Kreatiinimonohydraatti – 100 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€0.09 per tuote
    Näytä tiedot
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatiinimonohydraattijauhe – 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.99
    Yksikköhinta€55.98 /kg
    Näytä tiedot
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Loppuunmyyty

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikronisoitu kreatiini, Jauhe - 634 g

    1 review
    Normaalihinta €34.19
    Yksikköhinta€53.93 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Loppuunmyyty
    Uutuus

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode -jauhe, ananas – 260 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€57.27 /kg
    Näytä tiedot
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Uutuus

    BestLab

    BestLab BestCreatine -jauhe, sitruuna – 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €23.79
    Yksikköhinta€47.58 /kg
    Näytä tiedot
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatiinimonohydraattikarkit, vesimeloni – 120 karkkia

    No reviews
    Normaalihinta €34.29
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Loppuunmyyty

    OstroVit

    OstroVit-kreatiinimonohydraatti 3300 mg – 120 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €8.29
    Yksikköhinta€0.07 per tuote
    Näytä tiedot
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatiinimonohydraattikarkit Wild Berry Punch - 120 karkkia

    No reviews
    Normaalihinta €34.29
    Yksikköhinta€0.29 per tuote
    Näytä tiedot
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatiinimonohydraatti, Maustamaton – 30 annospussia

    No reviews
    Normaalihinta €17.79
    Yksikköhinta€0.59 per tuote
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Loppuunmyyty

    Vitaler's

    Vitaler's Ravistelijan aloituspakkaus

    33 reviews
    Normaalihinta €21.59
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Loppuunmyyty

    Vitaler's

    Vitaler's Intensiivikoulutuspaketti

    33 reviews
    Normaalihinta €29.79
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Seuraava

Kreatiini: Medpak, tarjoaa kattavan valikoiman kreatiinivalmisteita, jotka on suunniteltu tukemaan lihasten r Ecover y, suorituskykyä, ja edistämään lihasten kasvua. Laadukkaat kreatiinituotteemme palvelevat urheilijoita eri vahvuuslajeissa, tarjoten optimaalisten tulosten saavuttamiseen tarvittavaa olennaista tukea.

Kreatiinin ymmärtäminen:

Kreatiini on luonnossa esiintyvä yhdiste, joka on ratkaisevan tärkeä lihasten energiantuotannossa ja -varastoinnissa. Sillä on elintärkeä rooli:

  • Lihassolujen uusiutumisessa ja muodostumisessa
  • Fyysisen suorituskyvyn ja voiman parantamisessa
  • Proteiinisynteesin ja lihassäikeiden rakentumisen tukemisessa
  • Nopean energian tuottamisessa korkeaintensiteettisiä harjoituksia varten

Vaikka elimistö tuottaakin kreatiinia luonnostaan, lisäravinteilla voidaan lisätä sen määrää merkittävästi, mikä johtaa parempaan urheilusuorituskykyyn ja nopeampaan lihasten kasvuun.

Kreatiinin eri muodot:

Tuotevalikoimaamme kuuluu erilaisia kreatiinimuotoja, joilla kullakin on ainutlaatuiset edut:

1. Kreatiinimonohydraatti

Tutkituin ja laajimmin käytetty muoto, tunnetaan sen tehokkuudesta lihasmassan ja voiman lisäämisessä. Meidän Kreatiinimonohydraatti tuotteemme tarjoavat puhtaan, erittäin hyvin imeytyvän kaavan.

2. Kreatiinisitraatti

Erittäin liukoinen ja vakaa happamissa ympäristöissä, joten se on erinomainen valinta niille, joilla on herkkä vatsa.

3. Kreatiinimalaatti

Tukee rasvakudoksen vähentämistä säilyttäen samalla lihaksen määrän. Ihanteellinen urheilijoille, jotka haluavat säilyttää vähärasvaisen lihasmassan.

4. Kreatiinipyruvaatti

Tehokas hybridi, joka tukee rasvan vähentämistä ja nopeuttaa r Ecover y, täydellinen urheilijoille, jotka etsivät kaksitoimista lisäravintaa.

Optimaalinen kreatiinin käyttö maksimaalisten hyötyjen saamiseksi

Saadaksesi parhaan mahdollisen hyödyn kreatiinilisästäsi:

  • Annostus: jaettuna kahteen annokseen.
  • Ajoitus.
  • Ajoitus:
  • Johdonmukaisuus: Nauti harjoittelujakson aikoihin, jotta lihakset ovat optimaalisesti valmiina ja r Ecover y.
  • Johdonmukaisuus: Säännöllinen käyttö, yhdistettynä intensiiviseen voimaharjoitteluun, johtaa merkittävään lihasmassan kasvuun.
  • Hydratointi: Varmista riittävä veden saanti, kun täydennät kreatiinia.

Ihanteellisen kreatiinilisän valitseminen

Tarjoamme kreatiinia eri muodoissa mieltymystesi mukaan:

Kreatiinijauhe

Meidän jauhemaista kreatiinia on saatavana eri makuja ja pitoisuuksia. Helppo sekoittaa ja monipuolinen käytössä, se sopii täydellisesti niille, jotka haluavat räätälöitäviä annoksia.

Kreatiinikapselit

Kätevyyttä ja tarkkaa annostelua varten, kreatiinikapselimme tarjoavat nopean ja helpon täydennysvaihtoehdon.

Paranna suorituskykyäsi Medpakin kreatiinilla

Olitpa sitten kehonrakentaja, voimaurheilija, tai kuntoilun harrastaja, kreatiinivalikoimamme voi auttaa sinua saavuttamaan suorituskykysi ja lihaskuntotavoitteesi. Jos haluat kokonaisvaltaisen lähestymistavan lihasten kasvuun ja r Ecover y, harkitse kreatiinituotteidemme yhdistämistä Aminohapot -lisäravinteisiimme .

Koe tieteellisesti perustellun kreatiinilisän voima. Osta Medpakin ensiluokkainen kreatiinivalikoima Toda y ja vie urheilusuorituksesi seuraavalle tasolle!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori