Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Meikki
  3. Kasvojen meikki

Kasvojen meikki

(105 tuotetta)
  • BB- ja CC-voiteet
  • Meikkivoiteet
  • Tyynymeikkivoiteet
  • Muu kasvomeikki
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Natural Beige No. 24 - 20 ml
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Natural Beige No. 24 - 20 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €6.89
    Yksikköhinta€34.45 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    Enough

    Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.99
    Yksikköhinta€121.36 /100 g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    No reviews
    Normaalihinta €19.39
    Yksikköhinta€13.85 /10 g
    Näytä tiedot
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.27 Honey Beige EU - 20 ml
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.27 Honey Beige EU - 20 ml

    No reviews
    Normaalihinta €7.39
    Yksikköhinta€3.70 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Heimish Artless Perfect Cushion - 21 Light Beige Heimish Artless Perfect Cushion - 21 Light Beige

    Heimish

    Heimish Artless Perfect tyyny - 21 vaaleanbeige

    No reviews
    Normaalihinta €28.09
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Age 20's Makeup Compact Shade 13 Ivory with SPF50+ Sunscreen

    Age 20's

    Age 20's Makeup Compact Shade 13 Ivory ja SPF50+ S UNS creen

    No reviews
    Normaalihinta €31.29
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 50 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 50 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 50 ml
    10% alennus

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €14.66 Normaalihinta €16.29
    Yksikköhinta€29.32 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Sand No. 22 - 50 ml Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Sand No. 22 - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Sand No. 22 - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €16.69
    Yksikköhinta€33.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Enough Collagen 3X Moisture Two Way Cake SPF28 PA++ - 13N Bright Beige Enough Collagen 3X Moisture Two Way Cake SPF28 PA++ - 13N Bright Beige Enough Collagen 3X Moisture Two Way Cake SPF28 PA++ - 13N Bright Beige

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Two Way Cake SPF28 PA++ - 13N Kirkas Beige

    No reviews
    Normaalihinta €14.79
    Yksikköhinta€56.88 /100 g
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g

    No reviews
    Normaalihinta €19.39
    Yksikköhinta€12.93 /10 g
    Näytä tiedot
  • Missha M Perfct Blanc BB Beige No. 22 - 40 ml Missha M Perfct Blanc BB Beige No. 22 - 40 ml Missha M Perfct Blanc BB Beige No. 22 - 40 ml
    25% alennus

    Missha

    Missha M Perfct Blanc BB Beige nro 22 - 40 ml - 40 ml

    No reviews
    Alennushinta €14.09 Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta€35.23 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Heimish Moringa Ceramide BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Heimish Moringa Ceramide BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Heimish Moringa Ceramide BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml

    Heimish

    Heimish Moringa Ceramide BB Cream,21 Light Beige - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€50.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 23N Nude Sand

    Parnell

    Parnell Cicamanu Serum Cushion - Sävy 23N Nude Sja

    No reviews
    Normaalihinta €17.39
    Yksikköhinta€11.59 /10 g
    Näytä tiedot
  • Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Ivory No. 19 - 20 ml Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Ivory No. 19 - 20 ml Missha M Perfect Cover BB Cream, Cool Ivory No. 19 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB-voide, Cool Ivory No. 19 - 20 ml

    1 review
    Normaalihinta €6.69
    Yksikköhinta€33.45 /100 ml
    Näytä tiedot
  • L'Oréal Paris True Match Moisturising Primer, N2 Vanilla - 30 ml L'Oréal Paris True Match Moisturising Primer, N2 Vanilla - 30 ml
    Loppuunmyyty

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris True Match kosteuttava pohjuste, N2 Vanilla - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€45.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Heimish Artless Perfect Cushion - 23 Natural Beige Heimish Artless Perfect Cushion - 23 Natural Beige

    Heimish

    Heimish Artless Perfect Tyyny - 23 Luonnonbeige

    No reviews
    Normaalihinta €30.59
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 15 Rose Ivory - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 15 Rose Ivory - 30 ml
    Loppuunmyyty
    30% alennus

    Heimish

    Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 15 Rose Ivory - 30 ml

    No reviews
    Alennushinta €9.60 Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€32.00 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Heimish Moringa Ceramide BB Cream, 23 Light Medium - 30 ml Heimish Moringa Ceramide BB Cream, 23 Light Medium - 30 ml

    Heimish

    Heimish Moringa Ceramide BB Cream,23 Light Medium - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.39
    Yksikköhinta€57.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Parnell Cicamanu Serum Cushion - 23W Warm Sand Parnell Cicamanu Serum Cushion - 23W Warm Sand Parnell Cicamanu Serum Cushion - 23W Warm Sand Parnell Cicamanu Serum Cushion - 23W Warm Sand

    Parnell

    Parnell Cicamanu Serum Cushion 23W, Warm Sja - 15 g

    No reviews
    Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€156.60 /100 g
    Näytä tiedot
  • Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 21C Cool Rosy Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 21C Cool Rosy Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 21C Cool Rosy

    Parnell

    Parnell Cicamanu Serum Cushion - Sävy 21C Cool Rosy (viileän ruusuinen)

    No reviews
    Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€156.60 /100 g
    Näytä tiedot
  • Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 13C Fair Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 13C Fair Parnell Cicamanu Serum Cushion - Shade 13C Fair
    25% alennus

    Parnell

    Parnell Cicamanu -seerumityyny - sävy 13C Reilu

    No reviews
    Alennushinta €17.62 Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€117.47 /100 g
    Näytä tiedot
  • Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 27 Sand Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 27 Sand Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 27 Sand Beige - 30 ml
    Loppuunmyyty

    Purito

    Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB-voide,27 Sja Beige - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€4.60 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Paese My Skin Icon Concealer, Shade 1.5 Light Beige - 6,5 ml Paese My Skin Icon Concealer, Shade 1.5 Light Beige - 6,5 ml Paese My Skin Icon Concealer, Shade 1.5 Light Beige - 6,5 ml Paese My Skin Icon Concealer, Shade 1.5 Light Beige - 6,5 ml
    Loppuunmyyty
    Uutuus

    Paese

    Paese My Skin Icon Concealer, sävy 1.5 Light Beige – 6,5 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.89
    Yksikköhinta€1,367.69 /l
    Näytä tiedot
  • Paese Run For Cover Concealer, Shade 20 Ivory - 9 ml Paese Run For Cover Concealer, Shade 20 Ivory - 9 ml Paese Run For Cover Concealer, Shade 20 Ivory - 9 ml Paese Run For Cover Concealer, Shade 20 Ivory - 9 ml Paese Run For Cover Concealer, Shade 20 Ivory - 9 ml
    Uutuus

    Paese

    Paese Run For Cover -peitevoide, sävy 20 Ivory – 9 ml

    No reviews
    Normaalihinta €6.79
    Yksikköhinta€754.44 /l
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 4 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Seuraava

Kasvojen meikkikokoelma säteilevään, Terveen näköiseen ihoon

Muunna ihoasi Medpakin asiantuntevasti kuratoidulla kasvojen meikkikokoelmalla, jossa kauneus kohtaa ihonhoitoinnovaatiot. Luotettavana kansainvälisenä jälleenmyyjänä, jolla on yli 10 vuoden kokemus asiakkaiden palvelemisesta kaikkialla Euroopassa, olemme valinneet jokaisen kasvomeikkituotteen siten, että se antaa virheettömän peittävyyden ja hoitaa samalla ihosi terveyttä. Mallistossamme on tunnettuja tuotemerkkejä, joissa yhdistyvät huippuluokan koostumukset ja ihoa rakastavat ainesosat, varmistaen, että jokainen käyttökerta korostaa luonnollista kauneuttasi.

Perustukset, jotka viimeistelevät ja suojaavat

Ihanteellisen meikkipohjan löytäminen alkaa ymmärtämällä, että kasvojen meikin on toimittava sopusoinnussa ihonhoitorutiinisi kanssa. Kattavassa valikoimassamme on kevyitä sävytettyjä kosteusvoiteja, rakennettavia nestemäisiä meikkivoiteita, ja innovatiivisia tyynykompakteja, joissa kaikissa on hyödyllisiä ainesosia, kuten hyaluronihappoa, keramideja, ja SPF-suojaa. Nämä monitehtäväiset koostumukset tarjoavat saumattoman peittävyyden ja parantavat samalla aktiivisesti ihon koostumusta ja kosteutta koko käytön ajan.

Luonnollista hehkua luovat kuumat viimeistelyt ja öljynhallintaa tarjoavat pitkäkestoiset mattapintaiset vaihtoehdot, Kasvomeikkimme mukautuvat erilaisiin ihotyyppeihin ja ongelmiin. Jokainen tuote valitaan tarkasti, jotta varmistetaan, että se täyttää korkeat laatuvaatimuksemme, suorituskyky, ja ihon TiB yhteensopivuus.

Concealerit ja korjaavat tuotteet kohdennettuun peittävyyteen

Saavuta virheetön iho peittävillä tuotteillamme, jotka on suunniteltu käsittelemään tiettyjä ongelmia ihon terveyttä vaarantamatta. Peitätpä sitten tummat silmänaluset, virheet, tai punoituksen, Valikoimaamme kuuluu kevyitä, vitamiineilla ja antioksidanteilla rikastettuja koostumuksia, jotka hoitavat samalla kun ne peittävät. Nämä kohdennetut kasvomeikkiratkaisut sulautuvat saumattomasti meikkipohjan kanssa, luoden tasaisen, luonnollisen näköisen peittävän pinnan, joka kestää koko kiireisen päivän.

Setting Powders and Finishing Touches

Lukitse täydellinen kasvomeikkisi mallistomme setting powders and finishing products avulla. Läpikuultavista puutereista, jotka hillitsevät kiiltoa ilman, että ne painavat, ja valaisevista viimeistelypuutereista, jotka korostavat luonnollista säteilyäsi, jokaisella tuotteella on oma tarkoituksensa kauneusrutiinissasi. Monissa kiinnityspuutereissamme on öljyä imevää teknologiaa yhdistettynä rauhoittaviin ainesosiin, kuten cica ja vihreä tee, joten ne sopivat myös herkille ihotyypeille.

Kasvomeikkikokoelmamme kuvastaa Medpakin sitoutumista tarjota tuotteita, jotka tukevat sekä kauneutta että hyvinvointia. Nämä huolellisesti valitut tuotteet toimivat kauniisti yhdessä kasvovoidemme ja kasvojenpuhdistustuotteidemme kanssa, luoden kokonaisvaltaisen lähestymistavan ihon terveyteen ja kauneuteen.

Miksi valita Medpak kasvojen meikkaustarpeisiin

Me Medpakissa, ymmärrämme, että kasvojen meikkaus on investointi päivittäiseen itseluottamukseesi ja ihosi terveyteen. Siksi olemme luoneet suhteet luotettuihin toimittajiin tuodaksemme sinulle aitoja tuotteita johtavilta korealaisilta ja kansainvälisiltä kauneusalan tuotemerkeiltä. Valintaprosessimme asettaa etusijalle koostumukset, jotka tuottavat poikkeuksellisia tuloksia tinkimättä ihon eheydestä, varmistaen, että jokainen tuote ansaitsee paikkansa kauneusrutiinissasi.

Selaa kasvomeikkikokoelmaamme Toda y ja koe ero, jonka laatu tekee. Vaihtoehtoja jokaiselle ihotyypille, sävy, ja mieltymyksille, löydät täydelliset tuotteet, joilla voit luoda tunnusomaisen ilmeesi ja samalla ylläpitää tervettä, säteilevää ihoa. Kokonaisvaltaisia kauneusratkaisuja, tutustu ihon terveyttä tukeviin lisäravinteisiimme tukeaksesi ihoasi sisältäpäin.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori