Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus
  3. Aurinkosuoja

Aurinkosuoja

(149 tuotetta)
  • Aurinkovoiteet, voiteet
  • Esittelyssä
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 27N - 100 ml

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 27N - 100 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€7.89 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml

    Tocobo

    Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50 PA++++ – 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €13.29
    Yksikköhinta€265.80 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Cica Regen Vegan Sun SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    15% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen Vegaaninen aurinkosuoja SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Alennushinta €19.91 Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€39.82 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    11% alennus

    Enough

    Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation -valkaiseva kosteussävy 23 - 100 ml

    1 review
    Alennushinta €6.07 Normaalihinta €6.79
    Yksikköhinta€6.07 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Abib Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ - 22 g Abib Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ - 22 g

    Abib

    Abib Quick S UNS punkkisuojapalkki SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Normaalihinta €18.79
    Yksikköhinta€8.54 /10 g
    Näytä tiedot
  • Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Enough

    Enough Kollageeni 3X kosteuttava aurinkovoide SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€18.98 /100 ml
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    VT Cosmetics

    VT Kosmetiikka Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    No reviews
    Normaalihinta €11.29
    Yksikköhinta€102.64 /100 g
    Näytä tiedot
  • Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Daily S UNS creme SPF50+/PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.19
    Yksikköhinta€28.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Neogen Day Light Protection SPF50 Sunscreen Cream - 50 ml Neogen Day Light Protection SPF50 Sunscreen Cream - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Neogen Dermatology

    Neogen Day Light Protection SPF50 S UNS creme Cream - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €20.99
    Yksikköhinta€41.98 /100 ml
    Näytä tiedot
  • A'pieu Pure Block Natural Water Proof Sun Cream SPF50+ PA+++ - 50 ml A'pieu Pure Block Natural Water Proof Sun Cream SPF50+ PA+++ - 50 ml A'pieu Pure Block Natural Water Proof Sun Cream SPF50+ PA+++ - 50 ml

    A'Pieu

    A'pieu Pure Block Natural Water Proof Sun Cream SPF50+ PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.39
    Yksikköhinta€24.78 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Anua Heartleaf Silky Moisture Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 50 ml Anua Heartleaf Silky Moisture Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 50 ml Anua Heartleaf Silky Moisture Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    Anua

    Anua Heartleaf Silky Moisture S UNS creen SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €16.79
    Yksikköhinta€33.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ - 15 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ - 15 ml - 15 ml

    1 review
    Normaalihinta €8.99
    Yksikköhinta€599.33 /l
    Näytä tiedot
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.49
    Yksikköhinta€309.80 /l
    Näytä tiedot
  • Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g
    Loppuunmyyty

    Canmake

    Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C03 - 40 g - 40 g

    No reviews
    Normaalihinta €13.79
    Yksikköhinta€34.48 /100 g
    Näytä tiedot
  • Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ - 19 g
    5% alennus

    Tocobo

    Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ - 19 g - Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ - 19 g

    No reviews
    Alennushinta €14.77 Normaalihinta €15.59
    Yksikköhinta€7.77 /10 g
    Näytä tiedot
  • Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Foundanation-Free Aurinkovoide SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €24.09
    Yksikköhinta€48.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 23 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 23 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 23 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 23
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ Nro 23

    2 reviews
    Normaalihinta €16.89
    Yksikköhinta€11.26 /10 g
    Näytä tiedot
  • Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml
    Loppuunmyyty

    Celimax

    Celimax Oil Control Light S UNS creen SPF50+ - 40 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.99
    Yksikköhinta€39.98 /100 ml
    Näytä tiedot
  • A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€40.78 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    10% alennus

    Mary&May

    Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €13.76 Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€27.52 /100 ml
    Näytä tiedot
  • D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml
    Loppuunmyyty

    d'Alba

    D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €28.69
    Yksikköhinta€57.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Missha All-Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++ - 50 ml

    Missha

    Missha All-Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++ - 50 ml - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.79
    Yksikköhinta€23.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Missha All-Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++ - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha All-Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.29
    Yksikköhinta€22.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 3 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 7
  • Seuraava

Tehokas aurinkosuoja:

Auringonsuojaus on muutakin kuin lippiksen tai sateenvarjon käyttö. Kyse on siitä, että voit nauttia s UNS hineestä luottavaisesti ja säilyttää samalla ihosi terveyden. Kattavassa oppaassamme tarkastellaan parhaita tapoja suojata ihoasi haitallisilta UV-säteiltä, jolloin voit nauttia lämpimästä säästä turvallisesti.

S UNS creen and Sunblock:

Vaikka kesäpäivät kutsuvat meitä paistattelemaan auringossa, on tärkeää muistaa, että pitkäaikainen altistuminen lisää ihosyöpäriskiä ja nopeuttaa ikääntymistä. S UNS creen ja aurinkovoide tarjoavat paremman suojan kuin aurinkolasit tai hatut, suojaavat ihoa tehokkaasti haitallisilta UV-säteiltä.

Aurinkosuojan merkitys

UV-säteet aiheuttavat ihosyöpää ja rakenteellisia vaurioita, jotka johtavat kimmoisuuden menetykseen. Auringonpolttamat osoittavat selvästi tämän haitan. Laadukkaat s UNS creens, joissa on korkea suojakerroin, tarjoavat kestävän suojan jopa äärimmäisessä kuumuudessa, vähentävät merkittävästi auringonpolttamisen riskiä ja antavat samalla mahdollisuuden nauttia ulkoilma-aktiviteeteista.

Aurinkosuoja ei estä rusketusta

Vastoin yleistä uskomusta, aurinkosuojan käyttäminen ei tarkoita kalpeana pysymistä. S UNS creens estää auringonpolttamia, mutta ei rajoita rusketusmahdollisuuksiasi. Ne suojaavat haitallisilta vaikutuksilta, mutta antavat sinulle silti mahdollisuuden saavuttaa haluamasi kesähehku. Saatavana tuubeissa ja suihkeissa, s UNS creens, joissa on UV-suodattimia, tarjoavat koostumuksensa perusteella tehokkaan suojan.

Vedenkestävä aurinkosuoja uima-altaalle ja rannalle

Uintiin tai ranta-aktiviteetteihin, vedenkestävät s UNS creens tarjoavat jatkuvan suojan ilman toistuvaa uudelleenkäsittelyä. Tämän mukavuuden ansiosta voit nauttia vesiaktiviteeteista säilyttäen samalla ihon turvallisuuden. Oikeanlaisen aurinkosuojan, avulla voit paistatella kesäauringossa vaarantamatta ihosi terveyttä tai kiihdyttämättä ikääntymistä.

Tutustu aurinkosuojatuotteiden valikoimaan löytääksesi täydellisen ratkaisun tarpeisiisi. Auringon jälkeistä hoitoa varten, tutustu valikoimaamme auringon jälkeisiä voiteita ja voiteita .

Oikean aurinkosuojan valitseminen

Aurinkosuojaa, valitessasi ota huomioon sellaiset tekijät kuin ihotyyppisi, suunnitellut aktiviteetit, ja altistumisen kesto. Etsi laajakirjoisia s UNS creenejä, jotka suojaavat sekä UVA- että UVB-säteiltä. Herkälle iholle, mineraalipohjaiset s UNS creens, jotka sisältävät sinkkioksidia tai titaanidioksidia, ovat erinomaisia vaihtoehtoja. Muista levittää s UNS creen uudelleen kahden tunnin välein tai uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen optimaalisen suojan saavuttamiseksi.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori