Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus
  3. Aurinkosuoja

Aurinkosuoja

(149 tuotetta)
  • Aurinkovoiteet, voiteet
  • Esittelyssä
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g
    Loppuunmyyty

    Rohto

    Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g.

    No reviews
    Normaalihinta €18.39
    Yksikköhinta€22.99 /100 g
    Näytä tiedot
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 29N Natural Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 24W Soft Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 29N, Natural Beige - 18 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€113.28 /100 g
    Näytä tiedot
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Loppuunmyyty

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 15C, Fair Porcelain - 18 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.59
    Yksikköhinta€11.44 /10 g
    Näytä tiedot
  • Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    1 review
    Normaalihinta €17.19
    Yksikköhinta€24.56 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Isntree

    Isntree Onion Newpair S UNS creme SPF40 sipuliuutteella - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.19
    Yksikköhinta€38.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    Arencia

    Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    No reviews
    Normaalihinta €24.49
    Yksikköhinta€136.06 /100 g
    Näytä tiedot
  • SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g
    16% alennus

    SCINIC

    SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Alennushinta €10.04 Normaalihinta €11.89
    Yksikköhinta€66.93 /100 g
    Näytä tiedot
  • TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    TIA'M

    TIAM B3 Niacinamide Niacin S UNS creme SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta€37.78 /100 ml
    Näytä tiedot
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS creme Stick SPF50+ bambunversoilla - 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.79
    Yksikköhinta€83.95 /100 g
    Näytä tiedot
  • Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g
    Loppuunmyyty

    Abib

    Abib Airy S UNS tick S UNS creen Stick SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€88.65 /100 g
    Näytä tiedot
  • Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Tocobo

    Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.29
    Yksikköhinta€28.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml
    5% alennus

    iUNIK

    IUNIK Centella Calming Cream ja SPF 50+ PA++++ - 60 ml

    No reviews
    Alennushinta €19.27 Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€32.12 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Beta Glucan Moisturising Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    15% alennus

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan Moisturising S UNS creen SPF50+ - 60 ml

    No reviews
    Alennushinta €21.21 Normaalihinta €24.99
    Yksikköhinta€35.35 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.39
    Yksikköhinta€109.27 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml
    15% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €23.28 Normaalihinta €27.39
    Yksikköhinta€465.60 /l
    Näytä tiedot
  • Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml

    Kaine

    Kaine Green Fit Pro Sun SPF50+ - 55 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.49
    Yksikköhinta€35.44 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g

    Purito Seoul

    Purito Seoul Daily Soft Touch S UNS Creen Stick SPF50+ PA++++ – 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.99
    Yksikköhinta€84.95 /100 g
    Näytä tiedot
  • Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g
    25% alennus

    Nine Less

    Nine Less Essentials UV Shield Rauhoittava aurinkovoide SPF 50+ - 50 g

    1 review
    Alennushinta €9.31 Normaalihinta €12.49
    Yksikköhinta€18.62 /100 g
    Näytä tiedot
  • Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g
    Loppuunmyyty

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ – 18 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€82.72 /100 g
    Näytä tiedot
  • B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g
    15% alennus

    B_Lab

    B:Lab Matcha Airyfit aurinkosuojatikku SPF 50+ – 15 g

    No reviews
    Alennushinta €12.94 Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€86.27 /100 g
    Näytä tiedot
  • Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.29
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€40.78 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick
    Loppuunmyyty
    11% alennus

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Aurinkosuojaduo – Relief Sun + Matte Sun Stick

    15 reviews
    Alennushinta €30.09 Normaalihinta €33.69
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N, Shell Beige - 18 g

    No reviews
    Normaalihinta €20.49
    Yksikköhinta€113.83 /100 g
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 6 / 7
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Seuraava

Tehokas aurinkosuoja:

Auringonsuojaus on muutakin kuin lippiksen tai sateenvarjon käyttö. Kyse on siitä, että voit nauttia s UNS hineestä luottavaisesti ja säilyttää samalla ihosi terveyden. Kattavassa oppaassamme tarkastellaan parhaita tapoja suojata ihoasi haitallisilta UV-säteiltä, jolloin voit nauttia lämpimästä säästä turvallisesti.

S UNS creen and Sunblock:

Vaikka kesäpäivät kutsuvat meitä paistattelemaan auringossa, on tärkeää muistaa, että pitkäaikainen altistuminen lisää ihosyöpäriskiä ja nopeuttaa ikääntymistä. S UNS creen ja aurinkovoide tarjoavat paremman suojan kuin aurinkolasit tai hatut, suojaavat ihoa tehokkaasti haitallisilta UV-säteiltä.

Aurinkosuojan merkitys

UV-säteet aiheuttavat ihosyöpää ja rakenteellisia vaurioita, jotka johtavat kimmoisuuden menetykseen. Auringonpolttamat osoittavat selvästi tämän haitan. Laadukkaat s UNS creens, joissa on korkea suojakerroin, tarjoavat kestävän suojan jopa äärimmäisessä kuumuudessa, vähentävät merkittävästi auringonpolttamisen riskiä ja antavat samalla mahdollisuuden nauttia ulkoilma-aktiviteeteista.

Aurinkosuoja ei estä rusketusta

Vastoin yleistä uskomusta, aurinkosuojan käyttäminen ei tarkoita kalpeana pysymistä. S UNS creens estää auringonpolttamia, mutta ei rajoita rusketusmahdollisuuksiasi. Ne suojaavat haitallisilta vaikutuksilta, mutta antavat sinulle silti mahdollisuuden saavuttaa haluamasi kesähehku. Saatavana tuubeissa ja suihkeissa, s UNS creens, joissa on UV-suodattimia, tarjoavat koostumuksensa perusteella tehokkaan suojan.

Vedenkestävä aurinkosuoja uima-altaalle ja rannalle

Uintiin tai ranta-aktiviteetteihin, vedenkestävät s UNS creens tarjoavat jatkuvan suojan ilman toistuvaa uudelleenkäsittelyä. Tämän mukavuuden ansiosta voit nauttia vesiaktiviteeteista säilyttäen samalla ihon turvallisuuden. Oikeanlaisen aurinkosuojan, avulla voit paistatella kesäauringossa vaarantamatta ihosi terveyttä tai kiihdyttämättä ikääntymistä.

Tutustu aurinkosuojatuotteiden valikoimaan löytääksesi täydellisen ratkaisun tarpeisiisi. Auringon jälkeistä hoitoa varten, tutustu valikoimaamme auringon jälkeisiä voiteita ja voiteita .

Oikean aurinkosuojan valitseminen

Aurinkosuojaa, valitessasi ota huomioon sellaiset tekijät kuin ihotyyppisi, suunnitellut aktiviteetit, ja altistumisen kesto. Etsi laajakirjoisia s UNS creenejä, jotka suojaavat sekä UVA- että UVB-säteiltä. Herkälle iholle, mineraalipohjaiset s UNS creens, jotka sisältävät sinkkioksidia tai titaanidioksidia, ovat erinomaisia vaihtoehtoja. Muista levittää s UNS creen uudelleen kahden tunnin välein tai uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen optimaalisen suojan saavuttamiseksi.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori