Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. RareCraft
RareCraft

RareCraft

(49 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • RareCraft Golden Fleece Soap - 110 g RareCraft Golden Fleece Soap - 110 g RareCraft Golden Fleece Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Golden Fleece saippua - 110 g

    No reviews
    Normaalihinta €7.19
    Yksikköhinta€6.54 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Navigator Tattoo Butter - 100 g RareCraft Navigator Tattoo Butter - 100 g RareCraft Navigator Tattoo Butter - 100 g RareCraft Navigator Tattoo Butter - 100 g

    RareCraft

    RareCraft Navigator Tatuointivoi - 100 g

    No reviews
    Normaalihinta €11.39
    Yksikköhinta€11.39 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Druid Beard Soap - 110 g RareCraft Druid Beard Soap - 110 g RareCraft Druid Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Druid Parrasaippua - 110 g

    No reviews
    Normaalihinta €5.49
    Yksikköhinta€4.99 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Cognac Beard Balm - 50 ml RareCraft Cognac Beard Balm - 50 ml RareCraft Cognac Beard Balm - 50 ml RareCraft Cognac Beard Balm - 50 ml RareCraft Cognac Beard Balm - 50 ml
    Loppuunmyyty
    10% alennus

    RareCraft

    RareCraft Cognac-partavoide - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €16.46 Normaalihinta €18.29
    Yksikköhinta€32.92 /100 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Wax Pomade HEAVYWEIGHT - 100 g RareCraft Wax Pomade HEAVYWEIGHT - 100 g RareCraft Wax Pomade HEAVYWEIGHT - 100 g RareCraft Wax Pomade HEAVYWEIGHT - 100 g RareCraft Wax Pomade HEAVYWEIGHT - 100 g

    RareCraft

    RareCraft Vahapomadi HEAVYWEIGHT - 100 g

    No reviews
    Normaalihinta €19.09
    Yksikköhinta€19.09 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Gentle Lamb Soap - 110 g RareCraft Gentle Lamb Soap - 110 g RareCraft Gentle Lamb Soap - 110 g RareCraft Gentle Lamb Soap - 110 g
    20% alennus

    RareCraft

    RareCraft Hellävarainen karitsasaippua - 110 g

    No reviews
    Alennushinta €3.97 Normaalihinta €4.99
    Yksikköhinta€3.61 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Cortes Expedition Beard Soap - 110 g RareCraft Cortes Expedition Beard Soap - 110 g RareCraft Cortes Expedition Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Cortes Expedition parrasaippua - 110 g

    No reviews
    Normaalihinta €5.59
    Yksikköhinta€5.08 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Aftershave, Blood Moon - 100 ml RareCraft Aftershave, Blood Moon - 100 ml RareCraft Aftershave, Blood Moon - 100 ml

    RareCraft

    RareCraft Aftershave , Blood Moon - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.69
    Yksikköhinta€176.90 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Heavyweight Beard Balm - 50 ml
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Heavyweight Beard Balm - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.89
    Yksikköhinta€41.78 /100 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Travel Beechwood Beard and Moustache Brush, Dark - 1 Piece RareCraft Travel Beechwood Beard and Moustache Brush, Dark - 1 Piece RareCraft Travel Beechwood Beard and Moustache Brush, Dark - 1 Piece
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Matkailupuuharja, Tumma - 1 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €13.09
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • RareCraft Rock Legends Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Rock Legends parta saippua - 110 g

    No reviews
    Normaalihinta €6.99
    Yksikköhinta€6.35 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Druid Partabalsami - 50ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.49
    Yksikköhinta€38.98 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml
    15% alennus

    RareCraft

    RareCraft Aftershave , Entropy - 100 ml

    No reviews
    Alennushinta €15.03 Normaalihinta €17.69
    Yksikköhinta€150.30 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g RareCraft Wax Pomade Entropy - 100 g
    10% alennus

    RareCraft

    RareCraft Vaha Pomade Entropia - 100 g

    No reviews
    Alennushinta €17.15 Normaalihinta €19.09
    Yksikköhinta€17.15 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml RareCraft Golden Fleece Beard Oil - 30 ml

    RareCraft

    RareCraft Golden Fleece Partaöljy - 30 ml

    1 review
    Normaalihinta €20.99
    Yksikköhinta€7.00 /10 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml RareCraft Druid Beard Oil - 30 ml

    RareCraft

    RareCraft Druid Partaöljy - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.59
    Yksikköhinta€7.20 /10 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natural Druid Cream Deodorantti - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.19
    Yksikköhinta€20.32 /100 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Beer Beard Soap - 110 g RareCraft Beer Beard Soap - 110 g
    16% alennus

    RareCraft

    RareCraft Olutparta saippua - 110 g

    No reviews
    Alennushinta €4.77 Normaalihinta €5.69
    Yksikköhinta€4.34 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Aftershave, Tortuga - 100 ml RareCraft Aftershave, Tortuga - 100 ml RareCraft Aftershave, Tortuga - 100 ml RareCraft Aftershave, Tortuga - 100 ml

    RareCraft

    RareCraft Aftershave , Tortuga - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.69
    Yksikköhinta€176.90 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml RareCraft Entropy Beard Oil - 30 ml

    RareCraft

    RareCraft Entropy Partaöljy - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.59
    Yksikköhinta€686.33 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Luonnollinen voide deodorantti, UNS cented - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.19
    Yksikköhinta€20.32 /100 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml RareCraft HEAVYWEIGHT Beard Balm in Cream - 50ml

    RareCraft

    RareCraft HEAVYWEIGHT Partabalsami kerma - 50ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.89
    Yksikköhinta€24.32 /100 g
    Näytä tiedot
  • RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Sicilian S UNS et -partaöljy – 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €25.09
    Yksikköhinta€836.33 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Cortes Expedition Beard Oil - 30 ml RareCraft Cortes Expedition Beard Oil - 30 ml
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Cortes Expedition partaöljy - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.19
    Yksikköhinta€7.06 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 2 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Seuraava

RareCraft on puolalainen artesaanibrändi, joka valmistaa luonnollisia miesten hoitotuotteita. Käsintehtyjen saippuoiden , partahoitojen , pomadien , ja luonnollisten deodoranttien , erottuvilla tuoksuprofiileilla RareCraft tarjoaa laadukkaita miesten hoitotuotteita, joissa yhdistyvät perinteinen käsityötaito ja moderni maskuliinisuus.

Puolalainen käsityöläisbrändi miesten hoitotuotteille

RareCraft ilmentää perinteisten miesten hoitotuotteiden renessanssia , valmistamalla tuotteita käsin luonnollisista ainesosista. Brändin luovat tuoksuprofiilit – hienostuneesta Cognacista puumaiseen Druidiin ja rohkeaan Entropiin – tarjoavat luonnetta, joka ylittää tavalliset tuoksut. Tämä käsityöläinen lähestymistapa vetoaa miehiin, jotka arvostavat laadukasta käsityötä ja erottuvaa henkilökohtaista hoitoa.

RareCraft Tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme RareCraft:n koko grooming-tuotevalikoiman. Partanhoito sisältää öljyt , balsamit , ja erityiset partasaippuat, joiden tuoksut ovat tunnusomaisia, kuten Cognac , Druid , Heavyweight , Golden Fleece , Beer , Rock Legends , ja Cortes Expedition. Hiustuotteisiin kuuluu luonnollisia hiussaippuoita , parranajosaippua , savi- ja vahapomadit , sekä muotoilua edeltävä voide. Kehon saippuat ovat saatavilla useina eri vaihtoehtoina: Pure Coal , Oriental Flower , Lavender Field , Mint Breeze , Juicy Orange , Rough Lemon -kuorintasaipua , ja hellävaraiset koostumukset, kuten Golden Fleece ja Gentle Lamb. Suihkugeelit jatkavat tuoksuteemoja Cognac , Entropy , Navigator , Sicilian S UNS et , Tortuga , ja Rock Legends Nomad. Luonnolliset voide-deodorantit ovat saatavilla Cognac , Druid , Oriental Flower , ja UNS tuoksuisina versioina. Tatuointivoiteet suojaavat tuoretta tatuointia. Lisävarusteisiin kuuluvat pyökkipuusta valmistetut partaharjat ,, juuttikylpykäsineet , ja kuivat vartaloharjat.

Miksi valita RareCraft

RareCraft tarjoaa puolalaisen käsityönä valmistettuja miesten hoitotuotteita, jotka sisältävät luonnollisia ainesosia ja ovat luonteeltaan ainutlaatuisia. Tuotemerkki tarjoaa laadukasta käsityötä vaativille miehille. Niille, jotka etsivät käsintehtyjä luonnollisia hoitotuotteita massamarkkinoiden vaihtoehtojen lisäksi , RareCraft tarjoaa aitoa puolalaista käsityön laatua.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori