Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu

Urheilu

(683 tuotetta)
  • Hiilihydraatit
  • Kreatiini
  • Ennen harjoitusta
  • Proteiinijauhot
  • Painonnousu
  • Rasvan polttajat
  • Palautuminen
  • Testosteronin tehostajat
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • BioTech USA Beta-Alanine - 90 Capsules
    25% alennus

    BioTech USA

    BioTech USA Beeta-alaniini - 90 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €14.92 Normaalihinta €19.89
    Yksikköhinta€0.17 per tuote
    Näytä tiedot
  • BioTech USA After Post-Workout Drink Powder with Amino Acids, Green Apple Flavoured - 420 g

    BioTech USA

    BioTech USA Treenin jälkeinen juomajauhe, joka sisältää aminohappoja, Vihreän omenan makuinen - 420 g

    No reviews
    Normaalihinta €28.89
    Yksikköhinta€68.79 /kg
    Näytä tiedot
  • BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g
    30% alennus

    BioTech USA

    BioTech USA 100% puhdas hera, Suklaan ja kookoksen makuinen - 454 g

    No reviews
    Alennushinta €19.90 Normaalihinta €28.49
    Yksikköhinta€43.83 /kg
    Näytä tiedot
  • SIS Hydro Electrolytes, Pineapple-Mango – 20 Effervescent Tablets

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Electrolytes, Ananas-mango – 20 poretablettia

    1 review
    Normaalihinta €7.59
    Yksikköhinta€0.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 240 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Arginiini & sitrulliini - 240 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €32.89
    Yksikköhinta€0.14 per tuote
    Näytä tiedot
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , vaniljalla maustettu – 454 g

    No reviews
    Normaalihinta €32.69
    Yksikköhinta€72.00 /kg
    Näytä tiedot
  • Skill Nutrition Shaker, Black - 700 ml
    Loppuunmyyty

    Skill Nutrition

    Skill Nutrition Shaker, Musta - 700 ml

    No reviews
    Normaalihinta €4.09
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 60 ml
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Omena-päärynä - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.49
    Yksikköhinta€2.48 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Orange - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotonic, Orange - 400 g

    1 review
    Normaalihinta €10.59
    Yksikköhinta€26.48 /kg
    Näytä tiedot
  • Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Cranberry - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotoninen antioksidantti, Karpalo - 400 g

    1 review
    Normaalihinta €10.59
    Yksikköhinta€26.48 /kg
    Näytä tiedot
  • Isostar PowerTabs Isotonic, Orange   - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Orange - 10 poreilevaa tablettia

    No reviews
    Normaalihinta €7.99
    Yksikköhinta€0.80 per tuote
    Näytä tiedot
  • PVL Mutant Creakong - 1000 g PVL Mutant Creakong - 1000 g

    PVL

    PVL Mutant Creakong - 1000 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.49
    Yksikköhinta€27.49 /kg
    Näytä tiedot
  • Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g x 18 Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g
    Loppuunmyyty

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel ja Caffeine, Cola - 50 g x 18

    No reviews
    Normaalihinta €21.19
    Yksikköhinta€1.18 per tuote
    Näytä tiedot
  • Peak Protein 85, Protein Supplement with Vitamins, Vanilla - 900 g
    5% alennus

    Peak

    Peak Protein 85, Proteiinivalmiste vitamiineilla, Vanilja - 900 g.

    No reviews
    Alennushinta €22.13 Normaalihinta €23.29
    Yksikköhinta€24.59 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Blueberry - 2270 g
    Loppuunmyyty

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Mustikka - 2270 g.

    No reviews
    Normaalihinta €97.79
    Yksikköhinta€139.70 /kg
    Näytä tiedot
  • BeKeto Collagen MCT Powder, Tropical Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Kollageeni MCT-jauhe, Trooppinen kookos ja valkoinen suklaa - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.99
    Yksikköhinta€93.30 /kg
    Näytä tiedot
  • SIS GO Isotonic Energy, Double Espresso - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Kaksinkertainen espresso - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.39
    Yksikköhinta€39.83 /l
    Näytä tiedot
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Cookie - 900 g
    Loppuunmyyty

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 proteiinikonsentraatti, Cookie - 900 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.49
    Yksikköhinta€30.54 /kg
    Näytä tiedot
  • Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules
    Loppuunmyyty

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Opti-Women - 120 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €30.59
    Yksikköhinta€0.25 per tuote
    Näytä tiedot
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Blackberry - 75 g

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (pussi), Karhunvatukka - 75 g

    No reviews
    Normaalihinta €1.79
    Yksikköhinta€2.39 /100 g
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Blueberry - 700 g
    Loppuunmyyty

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Mustikka - 700 g

    No reviews
    Normaalihinta €31.49
    Yksikköhinta€44.99 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 700 g
    10% alennus

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotoninen L-karnitiinipulveri, Oranssi - 700 g

    No reviews
    Alennushinta €13.21 Normaalihinta €14.69
    Yksikköhinta€18.87 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK Craze Shot, Lemon - Grape Flavour - 12 Pieces
    Loppuunmyyty

    6PAK

    6PAK Craze Shot, Sitruuna - Viinirypäleen maku - 12 kpl

    1 review
    Normaalihinta €13.39
    Yksikköhinta€1.12 per tuote
    Näytä tiedot
  • Powerbar PowerGel Original, Blackcurrant - 41 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Mustaherukka - 41 g

    1 review
    Normaalihinta €2.79
    Yksikköhinta€0.68 /10 g
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 19 / 29
  • 1
  • …
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • …
  • 29
  • Seuraava

Urheilu- ja kuntolisät huippusuoritukseen

Paranna urheilusuoritustasi Medpakin kattavan urheilu- ja kuntolisävalikoiman avulla. Olitpa sitten ammattilaisurheilija tai kuntoilun harrastaja, huolella valitut tuotteemme on suunniteltu tukemaan kehosi lisääntyneitä vaatimuksia intensiivisen fyysisen toiminnan aikana.

Säännöllinen liikunta ja tiukka harjoittelu vievät kehomme äärirajoille. Vaikka liikkuminen on tärkeää yleisen terveyden kannalta, lihaksia, niveliä, ja kestävyyttä haastavat korkeaintensiiviset harjoitukset, vaativat erityistä ravitsemuksellista tukea . Urheilu- ja kuntoiluravintovalmisteemme menevät perusvitamiineja ja -kivennäisaineita pidemmälle, ja tarjoavat kohdennettuja ainesosia, jotka parantavat suorituskykyä, nopeuttavat r Ecover y, ja ylläpitävät nivelten optimaalista terveyttä.

Essential Supplements for Athletes

Urheilijan monipuolisen ruokavalion tulisi sisältää runsaasti antioksidantteja, jotta voidaan torjua liikunnan aiheuttamia vapaita radikaaleja. Valikoimaamme kuuluu voimakkaita antioksidantteja, kuten C, A-, ja E, -vitamiineja, jotka eivät ainoastaan tue kehon yleisiä toimintoja vaan myös edistävät tervettä, hehkuvaa ihoa. Niille, jotka harrastavat rasittavia aktiviteetteja, jotka nostavat stressihormonitasoja, tarjoamme luonnollisia kasviperäisiä lisäravinteita, jotka lisäävät energiaa ja kestävyyttä harjoittelun aikana , kuten Ashwagandha (Intialainen ginseng) .

Räätälöidyt tuotteet voima- ja kestävyysurheilijoille

Voimaharjoittelu ja kestävyysurheilu asettavat keholle ainutlaatuisia vaatimuksia. Siksi tarjoamme laajan valikoiman proteiini-, hiilihydraatti-, ja aminohappolisäravinteita, jotka tukevat intensiivistä harjoittelua . Proteiinijauheemme toimivat perustana lihasten kasvulle ja korjaukselle, helposti sekoitettavissa veteen tai suosikkipirtelöösi. Kestävyysurheilijoille, hiilihydraattilisät tarjoavat sekoituksen nopeasti ja hitaasti imeytyviä hiilihydraatteja, jotka antavat polttoainetta pitkäkestoiseen suorituskykyyn.

Aminohapoilla, erityisesti kreatiinilla , on ratkaiseva rooli lihasmassan rakentamisessa ja lihasvoiman ja kestävyyden parantamisessa. Nämä lisäravinteet ovat välttämättömiä urheilijoille, jotka haluavat maksimoida harjoittelutuloksensa ja saavuttaa kuntotavoitteensa.

Kattava tuki urheilumenestykseen

Kuntorutiinien täydentäminen urheiluravintovalmisteillamme on tehokas tapa vastata elimistön lisääntyneisiin ravitsemus- ja energiatarpeisiin. Monet lisäravinteistamme tarjoavat monipuolisia hyötyjä, tukevat paitsi lihasten kasvua myös auttavat rasvanpudotuksessa ja kehonkoostumuksen kokonaisvaltaisessa parantamisessa.

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan korkealaatuisia urheilu- ja kuntolisäravinteita, jotka vastaavat urheilijoiden ja kuntoilijoiden moninaisiin tarpeisiin. Tutustu valikoimaamme Toda y ja vie suorituskykysi seuraavalle tasolle!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori