Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu

Urheilu

(683 tuotetta)
  • Hiilihydraatit
  • Kreatiini
  • Ennen harjoitusta
  • Proteiinijauhot
  • Painonnousu
  • Rasvan polttajat
  • Palautuminen
  • Testosteronin tehostajat
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g
    Loppuunmyyty

    Solve Labs

    Solve Labs Täydellinen kasvipohjainen proteiini, Kurpitsamauste - 500 g

    No reviews
    Normaalihinta €23.79
    Yksikköhinta€47.58 /kg
    Näytä tiedot
  • PVL Mutant Mass Gainer, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Loppuunmyyty

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Vaniljajäätelö - 2270 g

    No reviews
    Normaalihinta €28.99
    Yksikköhinta€12.77 /kg
    Näytä tiedot
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 1320 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Isotoninen urheilujuoma, Red Fruits - 1320 g

    No reviews
    Normaalihinta €27.99
    Yksikköhinta€21.20 /kg
    Näytä tiedot
  • Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g
    Loppuunmyyty

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.39
    Yksikköhinta€0.58 /10 g
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml

    WK DZIK

    WK DZIK Zero-kastike, mustikka – 425 ml

    No reviews
    Normaalihinta €6.39
    Yksikköhinta€15.04 /l
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g

    WK DZIK

    WK DZIK Citrulline Malate Grape – 540 g

    No reviews
    Normaalihinta €21.19
    Yksikköhinta€39.24 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Raspberry-Lime - 630 g
    5% alennus

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Vadelma-lime - 630 g

    No reviews
    Alennushinta €9.36 Normaalihinta €9.89
    Yksikköhinta€14.86 /kg
    Näytä tiedot
  • Osavi Ashwagandha Extra 400 mg – 180 Capsules
    Loppuunmyyty

    Osavi

    Osavi Ashwagandha Extra 400 mg – 180 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €6.39
    Yksikköhinta€0.04 per tuote
    Näytä tiedot
  • Activlab Creatine Monohydrate, Natrual - 300 g

    Activlab

    Activlab Kreatiinimonohydraatti , Natrual - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.49
    Yksikköhinta€28.30 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Creatine Monohydrate, Lemon - 300 g
    16% alennus

    Activlab

    Activlab Kreatiinimonohydraatti , Sitruuna - 300 g

    1 review
    Alennushinta €7.41 Normaalihinta €8.79
    Yksikköhinta€24.70 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Whey Protein Shake, Vanilla - 350 g

    Activlab

    Activlab Whey Protein Shake, Vanilla - 350 g

    No reviews
    Normaalihinta €13.99
    Yksikköhinta€39.97 /kg
    Näytä tiedot
  • Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Loppuunmyyty

    PVL

    Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g

    2 reviews
    Normaalihinta €50.19
    Yksikköhinta€22.11 /kg
    Näytä tiedot
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g
    Loppuunmyyty

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikronisoitu kreatiinijauhe, - 187 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.19
    Yksikköhinta€75.88 /kg
    Näytä tiedot
  • Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g
    Loppuunmyyty

    Isostar

    Isostar Actifood, Energiageeli, Omena - 90 g

    No reviews
    Normaalihinta €4.69
    Yksikköhinta€5.21 /100 g
    Näytä tiedot
  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatiinimonohydraattijauhe - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €12.89
    Yksikköhinta€42.97 /kg
    Näytä tiedot
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell kreatiinimonohydraattijauhe, Omena - 500 g.

    No reviews
    Normaalihinta €20.79
    Yksikköhinta€41.58 /kg
    Näytä tiedot
  • Vitargo Carboloader, Carbohydrate Powder Drink, Orange - 75 g

    Vitargo

    Vitargo Carboloader, Hiilihydraattijauhe juoma, Oranssi - 75 g

    1 review
    Normaalihinta €3.29
    Yksikköhinta€4.39 /100 g
    Näytä tiedot
  • Vitargo Carboloader, Carbohydrate Powder Drink, Orange - 700 g
    Loppuunmyyty

    Vitargo

    Vitargo Carboloader, Hiilihydraattijauhejuoma, Orange - 700 g

    1 review
    Normaalihinta €20.09
    Yksikköhinta€28.70 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 700 g

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Kookos - 700 g

    No reviews
    Normaalihinta €33.59
    Yksikköhinta€47.99 /kg
    Näytä tiedot
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 2270 g
    Loppuunmyyty

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Suklaa Fudge Brownie - 2270 g

    1 review
    Normaalihinta €31.69
    Yksikköhinta€13.96 /kg
    Näytä tiedot
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 500 ml
    6% alennus

    Nutrend

    Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 500 ml

    No reviews
    Alennushinta €8.46 Normaalihinta €8.99
    Yksikköhinta€16.92 /l
    Näytä tiedot
  • Nutrend Magneslife Liquid, Orange - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Liquid, Oranssi - 25 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.09
    Yksikköhinta€0.44 /10 ml
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g

    WK DZIK

    WK DZIK Sitrulliinimalaatti, sitruuna – 540 g

    No reviews
    Normaalihinta €21.19
    Yksikköhinta€39.24 /kg
    Näytä tiedot
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Loppuunmyyty

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatiinimonohydraatti Cola-Lemon – 369 g

    No reviews
    Normaalihinta €14.09
    Yksikköhinta€38.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 22 / 29
  • 1
  • …
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • …
  • 29
  • Seuraava

Urheilu- ja kuntolisät huippusuoritukseen

Paranna urheilusuoritustasi Medpakin kattavan urheilu- ja kuntolisävalikoiman avulla. Olitpa sitten ammattilaisurheilija tai kuntoilun harrastaja, huolella valitut tuotteemme on suunniteltu tukemaan kehosi lisääntyneitä vaatimuksia intensiivisen fyysisen toiminnan aikana.

Säännöllinen liikunta ja tiukka harjoittelu vievät kehomme äärirajoille. Vaikka liikkuminen on tärkeää yleisen terveyden kannalta, lihaksia, niveliä, ja kestävyyttä haastavat korkeaintensiiviset harjoitukset, vaativat erityistä ravitsemuksellista tukea . Urheilu- ja kuntoiluravintovalmisteemme menevät perusvitamiineja ja -kivennäisaineita pidemmälle, ja tarjoavat kohdennettuja ainesosia, jotka parantavat suorituskykyä, nopeuttavat r Ecover y, ja ylläpitävät nivelten optimaalista terveyttä.

Essential Supplements for Athletes

Urheilijan monipuolisen ruokavalion tulisi sisältää runsaasti antioksidantteja, jotta voidaan torjua liikunnan aiheuttamia vapaita radikaaleja. Valikoimaamme kuuluu voimakkaita antioksidantteja, kuten C, A-, ja E, -vitamiineja, jotka eivät ainoastaan tue kehon yleisiä toimintoja vaan myös edistävät tervettä, hehkuvaa ihoa. Niille, jotka harrastavat rasittavia aktiviteetteja, jotka nostavat stressihormonitasoja, tarjoamme luonnollisia kasviperäisiä lisäravinteita, jotka lisäävät energiaa ja kestävyyttä harjoittelun aikana , kuten Ashwagandha (Intialainen ginseng) .

Räätälöidyt tuotteet voima- ja kestävyysurheilijoille

Voimaharjoittelu ja kestävyysurheilu asettavat keholle ainutlaatuisia vaatimuksia. Siksi tarjoamme laajan valikoiman proteiini-, hiilihydraatti-, ja aminohappolisäravinteita, jotka tukevat intensiivistä harjoittelua . Proteiinijauheemme toimivat perustana lihasten kasvulle ja korjaukselle, helposti sekoitettavissa veteen tai suosikkipirtelöösi. Kestävyysurheilijoille, hiilihydraattilisät tarjoavat sekoituksen nopeasti ja hitaasti imeytyviä hiilihydraatteja, jotka antavat polttoainetta pitkäkestoiseen suorituskykyyn.

Aminohapoilla, erityisesti kreatiinilla , on ratkaiseva rooli lihasmassan rakentamisessa ja lihasvoiman ja kestävyyden parantamisessa. Nämä lisäravinteet ovat välttämättömiä urheilijoille, jotka haluavat maksimoida harjoittelutuloksensa ja saavuttaa kuntotavoitteensa.

Kattava tuki urheilumenestykseen

Kuntorutiinien täydentäminen urheiluravintovalmisteillamme on tehokas tapa vastata elimistön lisääntyneisiin ravitsemus- ja energiatarpeisiin. Monet lisäravinteistamme tarjoavat monipuolisia hyötyjä, tukevat paitsi lihasten kasvua myös auttavat rasvanpudotuksessa ja kehonkoostumuksen kokonaisvaltaisessa parantamisessa.

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan korkealaatuisia urheilu- ja kuntolisäravinteita, jotka vastaavat urheilijoiden ja kuntoilijoiden moninaisiin tarpeisiin. Tutustu valikoimaamme Toda y ja vie suorituskykysi seuraavalle tasolle!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori