Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Urheilu

Urheilu

(683 tuotetta)
  • Hiilihydraatit
  • Kreatiini
  • Ennen harjoitusta
  • Proteiinijauhot
  • Painonnousu
  • Rasvan polttajat
  • Palautuminen
  • Testosteronin tehostajat
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g

    Olimp

    Olimp Flex Xplode, Appelsiinin makuinen - 504 g

    1 review
    Normaalihinta €33.69
    Yksikköhinta€66.85 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK Citrulline, Grapefruit Flavour - 200 g

    6PAK

    6PAK Sitrulliini, Greippi - 200 g - 200 g

    1 review
    Normaalihinta €8.39
    Yksikköhinta€41.95 /kg
    Näytä tiedot
  • PVL Mutant Test - 90 Capsules

    PVL

    PVL Mutantti testi - 90 kapselia

    3 reviews
    Normaalihinta €18.09
    Yksikköhinta€0.30 per tuote
    Näytä tiedot
  • Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic, jossa on baltikkaa, Kirsikankukka ja appelsiini - 31,5 g

    No reviews
    Normaalihinta €0.59
    Yksikköhinta€18.73 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Lemon - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Lemon - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €10.59
    Yksikköhinta€35.30 /kg
    Näytä tiedot
  • Aliness eL-AMINO Amino Acid Complex - 200 g

    Aliness

    Aliness eL-AMINO Amino Acid Complex - 200 g

    3 reviews
    Normaalihinta €20.79
    Yksikköhinta€103.95 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Oranssi - 60 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €2.19
    Yksikköhinta€8.76 /100 ml
    Näytä tiedot
  • SIS Hydro Electrolytes, Berry - 20 Effervescent Tablets
    Loppuunmyyty

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Elektrolyytit, Marja - 20 poreilevaa tablettia

    3 reviews
    Normaalihinta €7.59
    Yksikköhinta€0.38 per tuote
    Näytä tiedot
  • Levro Test AM PM Formula - 2x120 Tablets
    Loppuunmyyty

    Kevin Levrone

    Levro Test AM PM Formula - 2x120 tablettia

    1 review
    Normaalihinta €26.99
    Yksikköhinta€0.11 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulline Malate, Hapan hyytelöt - 200 g

    No reviews
    Normaalihinta €18.29
    Yksikköhinta€91.45 /kg
    Näytä tiedot
  • Swanson Tribulus Terrestris 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Tribulus Terrestris 500 mg - 60 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €10.89
    Yksikköhinta€0.18 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatiinimonohydraatti Xplode -jauhe, appelsiini - 500 g

    1 review
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€30.58 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Multifruit - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Multifruit - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €11.69
    Yksikköhinta€38.97 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Suklaan maku - 700 g

    1 review
    Normaalihinta €33.59
    Yksikköhinta€47.99 /kg
    Näytä tiedot
  • 6PAK Boom Shot, Cherry - Raspberry Flavour - 80 ml
    Loppuunmyyty

    6PAK

    6PAK Boom Shot, Kirsikka - vadelman maku - 80 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.09
    Yksikköhinta€1.36 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Now Foods Ashwagandha Extract 450 mg - 90 Capsules
    Loppuunmyyty

    Now Foods

    Now Foods Ashwagandha-uute 450 mg - 90 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €13.19
    Yksikköhinta€0.15 per tuote
    Näytä tiedot
  • Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic vihreällä teellä, Sitruuna - 20 pussia

    No reviews
    Normaalihinta €7.19
    Yksikköhinta€0.36 per tuote
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Isotonic, Sitruuna-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Sitruuna-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Sitruuna-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Sitruuna-Lime - 250 g
    25% alennus

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Sitruuna-Lime - 250 g

    1 review
    Alennushinta €5.31 Normaalihinta €7.09
    Yksikköhinta€21.24 /kg
    Näytä tiedot
  • Life Extension Creatine Capsules - 120 Capsules Life Extension Creatine Capsules - 120 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Kreatiinikapselit - 120 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €18.99
    Yksikköhinta€0.16 per tuote
    Näytä tiedot
  • OstroVit Pump Extreme, Strawberry - 300 g OstroVit Pump Extreme, Strawberry - 300 g
    Loppuunmyyty
    10% alennus

    OstroVit

    Ostrovit Pump Extreme, Mansikka - 300 g

    No reviews
    Alennushinta €9.53 Normaalihinta €10.59
    Yksikköhinta€31.77 /kg
    Näytä tiedot
  • Aura Herbals Creatine 5 g + Glycine 3 g - 30 Sachets Aura Herbals Creatine 5 g + Glycine 3 g - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kreatiini 5 g + Glysiini 3 g - 30 annospussia

    1 review
    Normaalihinta €10.89
    Yksikköhinta€0.36 per tuote
    Näytä tiedot
  • Vitamax Citrulline Powder - 200 g

    Vitalmax

    Vitamax Citrulline Powder - 200 g

    No reviews
    Normaalihinta €6.39
    Yksikköhinta€31.95 /kg
    Näytä tiedot
  • Activlab Isoactive Isotonic with Hibiscus, Multifruit - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic Hibiscus, Multifruit - 31,5 g

    No reviews
    Normaalihinta €0.49
    Yksikköhinta€1.56 /100 g
    Näytä tiedot
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ashwagandha, Peach Iced Tea - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic Ashwagjaha, Persikka jäätee - 31,5 g

    No reviews
    Normaalihinta €0.49
    Yksikköhinta€15.56 /kg
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 6 / 29
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 29
  • Seuraava

Urheilu- ja kuntolisät huippusuoritukseen

Paranna urheilusuoritustasi Medpakin kattavan urheilu- ja kuntolisävalikoiman avulla. Olitpa sitten ammattilaisurheilija tai kuntoilun harrastaja, huolella valitut tuotteemme on suunniteltu tukemaan kehosi lisääntyneitä vaatimuksia intensiivisen fyysisen toiminnan aikana.

Säännöllinen liikunta ja tiukka harjoittelu vievät kehomme äärirajoille. Vaikka liikkuminen on tärkeää yleisen terveyden kannalta, lihaksia, niveliä, ja kestävyyttä haastavat korkeaintensiiviset harjoitukset, vaativat erityistä ravitsemuksellista tukea . Urheilu- ja kuntoiluravintovalmisteemme menevät perusvitamiineja ja -kivennäisaineita pidemmälle, ja tarjoavat kohdennettuja ainesosia, jotka parantavat suorituskykyä, nopeuttavat r Ecover y, ja ylläpitävät nivelten optimaalista terveyttä.

Essential Supplements for Athletes

Urheilijan monipuolisen ruokavalion tulisi sisältää runsaasti antioksidantteja, jotta voidaan torjua liikunnan aiheuttamia vapaita radikaaleja. Valikoimaamme kuuluu voimakkaita antioksidantteja, kuten C, A-, ja E, -vitamiineja, jotka eivät ainoastaan tue kehon yleisiä toimintoja vaan myös edistävät tervettä, hehkuvaa ihoa. Niille, jotka harrastavat rasittavia aktiviteetteja, jotka nostavat stressihormonitasoja, tarjoamme luonnollisia kasviperäisiä lisäravinteita, jotka lisäävät energiaa ja kestävyyttä harjoittelun aikana , kuten Ashwagandha (Intialainen ginseng) .

Räätälöidyt tuotteet voima- ja kestävyysurheilijoille

Voimaharjoittelu ja kestävyysurheilu asettavat keholle ainutlaatuisia vaatimuksia. Siksi tarjoamme laajan valikoiman proteiini-, hiilihydraatti-, ja aminohappolisäravinteita, jotka tukevat intensiivistä harjoittelua . Proteiinijauheemme toimivat perustana lihasten kasvulle ja korjaukselle, helposti sekoitettavissa veteen tai suosikkipirtelöösi. Kestävyysurheilijoille, hiilihydraattilisät tarjoavat sekoituksen nopeasti ja hitaasti imeytyviä hiilihydraatteja, jotka antavat polttoainetta pitkäkestoiseen suorituskykyyn.

Aminohapoilla, erityisesti kreatiinilla , on ratkaiseva rooli lihasmassan rakentamisessa ja lihasvoiman ja kestävyyden parantamisessa. Nämä lisäravinteet ovat välttämättömiä urheilijoille, jotka haluavat maksimoida harjoittelutuloksensa ja saavuttaa kuntotavoitteensa.

Kattava tuki urheilumenestykseen

Kuntorutiinien täydentäminen urheiluravintovalmisteillamme on tehokas tapa vastata elimistön lisääntyneisiin ravitsemus- ja energiatarpeisiin. Monet lisäravinteistamme tarjoavat monipuolisia hyötyjä, tukevat paitsi lihasten kasvua myös auttavat rasvanpudotuksessa ja kehonkoostumuksen kokonaisvaltaisessa parantamisessa.

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan korkealaatuisia urheilu- ja kuntolisäravinteita, jotka vastaavat urheilijoiden ja kuntoilijoiden moninaisiin tarpeisiin. Tutustu valikoimaamme Toda y ja vie suorituskykysi seuraavalle tasolle!

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori