
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
Tietoa Bilovitista
Uskomme, että parhaat asiat jokapäiväiseen hyvinvointiimme tulevat suoraan luonnosta. Siksi Bilovit perustettiin – brändi, jonka takana ovat innokkaat ihmiset, jotka haluavat jakaa hyväksi todettuja, luonnollisia tuotteita, jotka perustuvat kasvien voimaan ympäri maailmaa.
Jokaisen valikoimaamme pääsevän tuotteen on täytettävä useita perusperiaatteita:
-
· 100 % luonnollinen ·
___________________ei kompromisseja eikä keinotekoisia lisäaineita.
-
· Puhtaat ainesosat ·
___________________tiedät tarkalleen, mitä valitset.
-
· Huippulaatu ·
___________________vahvistettu GC/MS-testauksella jokaisesta erästä.
-
· Erinomainen hinta-laatusuhde ·
___________________koska laadun ei pitäisi olla etuoikeus.
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
-
Bilovit
Bilovit Teepuu eteerinen öljy - 10 ml
4 reviewsNormaalihinta €2.09Yksikköhinta€2.09 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Laventeli eteerinen öljy - 10 ml
4 reviewsNormaalihinta €2.39Yksikköhinta€2.39 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Geranium eteerinen öljy - 10 ml
4 reviewsNormaalihinta €4.59Yksikköhinta€4.59 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Bergamotti eteerinen öljy - 10 ml
6 reviewsNormaalihinta €2.29Yksikköhinta€2.29 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Appelsiinin eteerinen öljy - 10 ml
2 reviewsNormaalihinta €1.99Yksikköhinta€1.99 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Kardemumma eteerinen öljy - 10 ml
No reviewsNormaalihinta €12.39Yksikköhinta€12.39 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Sitruunaruohon eteerinen öljy - 10 ml
2 reviewsNormaalihinta €1.89Yksikköhinta€1.89 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Sitruunan eteerinen öljy - 10 ml
No reviewsNormaalihinta €1.79Yksikköhinta€1.79 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Eteerinen kamferiöljy - 10 ml
No reviewsNormaalihinta €2.39Yksikköhinta€2.39 /10 ml -
Bilovit
Bilovit männyn eteerinen öljy - 10 ml
No reviewsNormaalihinta €2.29Yksikköhinta€22.90 /100 ml
-
Bilovit
Bilovit Natural Frankincense - Salvia Valkoinen
2 reviewsNormaalihinta €2.69Yksikköhinta€7.69 /100 g -
Bilovit
Bilovit-tuoksusarja: Lohikäärmeen veri: Valkoinen salvia + setri + Lohikäärmeen veri
2 reviewsNormaalihinta €11.89Yksikköhinta -
Bilovit
Bilovit Luonnolliset aromaattiset tuoksutikut Lotos - 40 g
1 reviewAlennushinta €2.83 Normaalihinta €3.79Yksikköhinta€0.71 /10 g -
Bilovit
Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g
2 reviewsNormaalihinta €40.89Yksikköhinta€40.89 /kg -
Bilovit
Bilovit Natural Frankincense - Lohikäärmeen veri
No reviewsNormaalihinta €3.09Yksikköhinta€103.00 /kg -
Bilovit
Bilovit 8 luonnollisen suitsukkeentikun sarja
No reviewsAlennushinta €20.65 Normaalihinta €22.99Yksikköhinta -
Bilovit
Bilovit Luonnolliset aromaattiset tuoksutikut Jasmiini - 40 g
No reviewsAlennushinta €2.83 Normaalihinta €3.79Yksikköhinta€0.71 /10 g -
Bilovit
Bilovit Luonnollinen suitsuke - Yerba Santa
No reviewsNormaalihinta €3.09Yksikköhinta€123.60 /kg -
-
Bilovit
Bilovit Luonnolliset aromaattiset tuoksutikut Herbal - 40 g
No reviewsAlennushinta €2.83 Normaalihinta €3.79Yksikköhinta€0.71 /10 g
Eteeristen öljyjen lisäksi tarjoamme myös:
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
-
Bilovit
Bilovit-sumutin + eteerinen öljysarja Seikkailun alku"
1 reviewNormaalihinta €55.29Yksikköhinta -
Bilovit
Bilovit Eteerinen öljy Set - Seikkailun alku
No reviewsNormaalihinta €13.09Yksikköhinta€21.82 /100 ml -
Bilovit
Bilovit-sarja eteerisiä öljyjä rauhoittamiseen - 3 kpl
7 reviewsNormaalihinta €10.89Yksikköhinta€36.30 /100 ml -
Bilovit
Bilovit eteeristen öljyjen sumutinsarja + 5 eteeristä öljyä
18 reviewsNormaalihinta €57.69Yksikköhinta -
Bilovit
Bilovit eteerinen öljysarja - Sitrushedelmien voima
1 reviewNormaalihinta €12.79Yksikköhinta€21.32 /100 ml -
Bilovit
Bilovit eteerinen öljysarja - Aromas of Passion (Intohimon aromit)
No reviewsAlennushinta €15.97 Normaalihinta €21.29Yksikköhinta€26.62 /100 ml



iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä