
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
Tietoa Vitaler’sista
Vitaler’s perustettiin halusta tuoda aitoutta ravintolisien maailmaan. Missiomme on tarjota puhtaita, luonnollisia ravintolisiä, joissa ei ole keinotekoisia väriaineita, säilöntäaineita eikä tarpeettomia lisäaineita.
Uskomme, että tietoon perustuvien valintojen tekeminen on tärkeää, ja siksi, kun emme löytäneet tuotteita, jotka täyttivät vaatimuksemme, loimme omat tuotteemme.
Tarjoamme huolellisesti valikoituja ravintolisiä tukemaan päivittäisiä tarpeitasi.
-
· Minimalistinen, tehokas koostumus ·
vain välttämätöntä
-
· Korkeat tuotannon laatustandardit ·
-
· Avoimuus ja aitous ·
täydellinen avoimuus ainesosien ja hyötyjen suhteen
-
· Vastuullinen ainesosien valinta ·
teemme yhteistyötä yksinomaan luotettavien toimittajien kanssa
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
Vitamiinit
-
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU - 240 pehmytkapseliä
11 reviewsNormaalihinta €7.79Yksikköhinta€0.03 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tablettia
3 reviewsNormaalihinta €7.59Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's B12-vitamiini 100 mcg – 120 tablettia
No reviewsNormaalihinta €5.69Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's K2-vitamiini MK-7 200 mcg – 120 tablettia
1 reviewNormaalihinta €8.39Yksikköhinta€0.07 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Biotiini 2500 mcg – 240 tablettia
1 reviewNormaalihinta €7.59Yksikköhinta€0.03 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamiini 1000 mg - 120 kapselia
10 reviewsNormaalihinta €6.89Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's ADEK Junior, vitamiinitipat - 30 ml
No reviewsAlennushinta €7.64 Normaalihinta €10.19Yksikköhinta€2.55 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Amygdaliini (B17-vitamiini) 4 mg – 120 kapselia
4 reviewsNormaalihinta €9.39Yksikköhinta€0.08 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiini 4000 IU , Tippat - 30 ml
No reviewsAlennushinta €4.33 Normaalihinta €5.79Yksikköhinta€1.44 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's B3-vitamiini 500 mg - 60 kapselia
No reviewsAlennushinta €5.01 Normaalihinta €6.69Yksikköhinta€0.08 per tuote
Mineraalit
-
Vitaler's
Vitaler's Sinkki 15 mg + seleeni 200 mcg - 120 kapselia
24 reviewsNormaalihinta €6.89Yksikköhinta€0.06 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Orgaaninen seleeni 200 mcg - 120 Kapselia
8 reviewsNormaalihinta €5.79Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Jodi 200 mcg - 120 kapselia
No reviewsNormaalihinta €6.39Yksikköhinta€0.05 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Sinkkipikolinaatti 15 mg - 120 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €4.29Yksikköhinta€0.04 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Kupari 2 mg - 120 tablettia
4 reviewsNormaalihinta €5.29Yksikköhinta€0.04 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Kaliumsitraatti 380 mg - 120 kapselia
4 reviewsNormaalihinta €8.99Yksikköhinta€0.07 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + B6 6 mg - 120 kapselia
No reviewsNormaalihinta €11.79Yksikköhinta€0.10 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 125 mg + B6-vitamiini – 60 kapselia
1 reviewNormaalihinta €6.39Yksikköhinta€0.11 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Kalsiumsitraatti 1200 mg + D3-vitamiini 2000 IU – 60 kapselia
2 reviewsNormaalihinta €7.09Yksikköhinta€0.12 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapselia
6 reviewsNormaalihinta €8.39Yksikköhinta€0.07 per tuote
Valikoimastamme löydät:
iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä
Ravintolisät
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagjaha 9% 600 mg - 60 kapselia
72 reviewsNormaalihinta €7.99Yksikköhinta€0.13 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Uridiini 300 mg - 60 Kapselia
28 reviewsNormaalihinta €10.59Yksikköhinta€0.18 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapselia
1 reviewNormaalihinta €5.69Yksikköhinta€0.09 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Curcumin + Piperine - 60 kapselia
No reviewsNormaalihinta €13.79Yksikköhinta€0.23 per tuote -
-
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapselia
5 reviewsNormaalihinta €10.59Yksikköhinta€0.18 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 kapselia
5 reviewsNormaalihinta €5.99Yksikköhinta€0.10 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Leijonankarvia 500 mg - 60 kapselia
6 reviewsNormaalihinta €9.39Yksikköhinta€0.16 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Spermidiini 10 mg - 30 Kapselia
3 reviewsAlennushinta €15.89 Normaalihinta €21.19Yksikköhinta€0.53 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafaani 400 mcg - 120 tablettia
7 reviewsNormaalihinta €7.59Yksikköhinta€0.06 per tuote
Sport-sarja
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Jauhe - 500 g
12 reviewsNormaalihinta €11.69Yksikköhinta€23.38 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, mansikka - 22 g
No reviewsNormaalihinta €0.59Yksikköhinta€26.82 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikronisoitu kreatiinimonohydraatti 5000 mg, kirsikka - 500 g
No reviewsNormaalihinta €12.59Yksikköhinta€25.18 /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, Lemon-Lime - 660 g
No reviewsNormaalihinta €8.39Yksikköhinta€12.71 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Natural kalakollageeni - 350 g
No reviewsAlennushinta €16.56 Normaalihinta €22.09Yksikköhinta€47.31 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, mustikka – 500 ml
No reviewsAlennushinta €15.61 Normaalihinta €20.89Yksikköhinta€31.22 /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport-isotoninen juoma, kirsikka – 20 x 22 g
No reviewsAlennushinta €6.97 Normaalihinta €7.39Yksikköhinta€0.35 per tuote -
Vitaler's
Vitaler's Siivilällä varustettu sekoitin, Musta - 500 ml + 150 ml
1 reviewNormaalihinta €3.09Yksikköhinta€4.75 /l -
Vitaler's
Vitaler's Urheilu Mikronisoitu kreatiinimonohydraatti 5000 mg, St RAW marja - 500 g
3 reviewsNormaalihinta €12.59Yksikköhinta€25.18 /kg



iAI
Tämän osion kuvat on luotu tekoälyllä