Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus

Kauneus

(2583 tuotetta)
  • Kylpy ja suihku
  • Vartalokosmetiikka
  • Kasvojen kosmetiikka
  • Kädet ja jalat
  • Hiuskosmetiikka
  • Intiimihygienia
  • Suuhygienia
  • Aurinkosuoja
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Laventelipeltosaippua - 110 g

    1 review
    Normaalihinta €4.69
    Yksikköhinta€4.26 /100 g
    Näytä tiedot
  • Missha All-Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++ - 50 ml

    Missha

    Missha All-Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++ - 50 ml - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.79
    Yksikköhinta€23.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Missha All-Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++ - 50 ml
    Loppuunmyyty

    Missha

    Missha All-Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.29
    Yksikköhinta€22.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g
    Loppuunmyyty

    COSRX

    COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - huulivoide - 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €16.89
    Yksikköhinta€84.45 /100 g
    Näytä tiedot
  • Isntree Chestnut AHA 8% Clear Essence - 100 ml

    Isntree

    Isntree Chestnut AHA 8% Clear Essence - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€101.90 /l
    Näytä tiedot
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g
    Loppuunmyyty

    Ben&Anna

    Ben&Anna soodapohjainen deodorantti Cream Persian Lime - 45 g

    No reviews
    Normaalihinta €8.89
    Yksikköhinta€1.98 /10 g
    Näytä tiedot
  • Etude SoonJung Hydro Barrier Cream - 75 ml Etude SoonJung Hydro Barrier Cream - 75 ml Etude SoonJung Hydro Barrier Cream - 75 ml Etude SoonJung Hydro Barrier Cream - 75 ml
    15% alennus

    Etude

    Etude SoonJung Hydro Barrier Cream - 75 ml

    1 review
    Alennushinta €17.33 Normaalihinta €20.49
    Yksikköhinta€34.66 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml
    Loppuunmyyty

    COSRX

    COSRX Full Fit Propolis-hunaja yön yli naamio - 60 ml

    1 review
    Normaalihinta €16.39
    Yksikköhinta€27.32 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream - 15 ml Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream - 15 ml Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream - 15 ml
    Loppuunmyyty

    Shiseido

    Shiseido Benefiance ryppyjä tasoittava silmänympärysvoide – 15 ml

    No reviews
    Normaalihinta €48.29
    Yksikköhinta€321.93 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Benton Honest Eyelash Serum - 10 ml Benton Honest Eyelash Serum - 10 ml Benton Honest Eyelash Serum - 10 ml Benton Honest Eyelash Serum - 10 ml

    Benton

    Benton Honest Eyelash Serum - 10 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.69
    Yksikköhinta€146.90 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Shiseido Senka Perfect Whip Collagen Foam - 120 g Shiseido Senka Perfect Whip Collagen Foam - 120 g

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Collagen Foam - 120 g

    No reviews
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€79.08 /kg
    Näytä tiedot
  • Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml Arencia PDRN Booster Shot Serum with PDRN and Peptides - 30 ml

    Arencia

    Arencia PDRN Booster Shot -seerumi, jossa on PDRN:ää ja peptidejä – 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€67.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Mg12 Klodawska Magnesium-Potassium Salt Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Klodawska-magnesium-kaliumsuola Renewal - 1 kg

    No reviews
    Normaalihinta €7.49
    Yksikköhinta€1.87 /kg
    Näytä tiedot
  • It's Skin 7-Peptide Collagen Lifting Gel Pads/Face Mask - 1 Piece It's Skin 7-Peptide Collagen Lifting Gel Pads/Face Mask - 1 Piece It's Skin 7-Peptide Collagen Lifting Gel Pads/Face Mask - 1 Piece
    32% alennus

    It's Skin

    It's Skin 7-peptidinen kollageeni-kohottava geelityyny/kasvonaamio - 1 kpl

    No reviews
    Alennushinta €1.76 Normaalihinta €2.59
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Facial Cleansing Foam - 120 g

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Facial Cleansing Foam - 120 g

    No reviews
    Normaalihinta €6.99
    Yksikköhinta€58.25 /kg
    Näytä tiedot
  • Some By Mi HA BHA PHA Soothing Body Lotion with Acids - 200 ml Some By Mi HA BHA PHA Soothing Body Lotion with Acids - 200 ml Some By Mi HA BHA PHA Soothing Body Lotion with Acids - 200 ml Some By Mi HA BHA PHA Soothing Body Lotion with Acids - 200 ml

    Some by Mi

    Some by Mi HA BHA PHA Rauhoittava vartalovoide happoilla – 200 ml

    1 review
    Normaalihinta €16.59
    Yksikköhinta€82.95 /l
    Näytä tiedot
  • Medicube Deep Vita A Retinol Serum - 30 ml Medicube Deep Vita A Retinol Serum - 30 ml Medicube Deep Vita A Retinol Serum - 30 ml

    Medicube

    Medicube Deep Vita A Retinol Serum - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €22.49
    Yksikköhinta€74.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Kwailnara Strawberry Milk Body Cleanser - 560 ml Kwailnara Strawberry Milk Body Cleanser - 560 ml

    Kwailnara

    Kwailnara St RAW marja-maitoinen vartalonpuhdistusaine – 560 ml

    1 review
    Normaalihinta €12.79
    Yksikköhinta€22.84 /l
    Näytä tiedot
  • Orien Mugwort Collagen Serum - 30 ml Orien Mugwort Collagen Serum - 30 ml

    Orien

    Orien Mugwort Collagen Serum - 30 ml

    1 review
    Normaalihinta €20.99
    Yksikköhinta€69.97 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Eqqualberry NAD+ Peptide Serum - 30 ml Eqqualberry NAD+ Peptide Serum - 30 ml Eqqualberry NAD+ Peptide Serum - 30 ml
    Loppuunmyyty

    Eqqualberry

    Eqqualberry NAD+ Peptide Serum - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €26.29
    Yksikköhinta€87.63 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Vaseline Pure Petroleum Jelly, Cosmetic Vaseline - 50 ml

    Vaseline

    Vaseliini Puhdas vaseliini, Kosmeettinen vaseliini – 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.19
    Yksikköhinta€4.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Reedle Shot 300 - 10 x 2 ml VT Cosmetics Reedle Shot 300 - 10 x 2 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 300 - 10 x 2 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.89
    Yksikköhinta€1.19 per tuote
    Näytä tiedot
  • Creme of Nature Argan Oil Leave-in Conditioner - 250 ml

    Creme of Nature

    Creme of Nature Argan Oil Leave-in Conditioner - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.19
    Yksikköhinta€32.76 /l
    Näytä tiedot
  • Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream - 100 ml Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream - 100 ml Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream - 100 ml Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream - 100 ml
    Loppuunmyyty

    Anua

    Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €28.49
    Yksikköhinta€28.49 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 47 / 108
  • 1
  • …
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • …
  • 108
  • Seuraava

Löydä täydellinen valikoima huippuluokan henkilökohtaisia hoito- ja kauneudenhoitotuotteita, joiden avulla voit näyttää ja tuntea olosi upeaksi. Henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteiden valikoimassamme on laaja valikoima tuotteita, jotka sopivat itsehoitorutiinisi kaikkiin osa-alueisiin, kylpemisestä ja ihonhoidosta suuhygieniaan ja intiimihoitoon.

Piristävä

Kohota itsehoitoasi ensiluokkaisilla henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteilla

Medpakissa, tarjoamme kattavan valikoiman ensiluokkaisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita, jotka on suunniteltu parantamaan päivittäistä rutiiniasi. Huolellisesti kuratoitu valikoimamme kattaa kaikki itsehoidon osa-alueet, varmistaen, että näytät ja tunnet itsesi parhaalta päästä varpaisiin.

Ylelliset kylpy- ja suihkutuotteet

Muuta kylpykokemuksesi ensiluokkaisilla kylpy- ja suihkutuotteillamme. Valitse hellävaraisten saippuoiden, virkistävien vartalopesuaineiden, ja rauhoittavien kylpysuolojen joukosta. Tuotteissamme on mietoja ainesosia, jotka ehkäisevät ihoärsytystä ja ihon kuivumista, saatavana useissa tuoksuissa mielialaan sopivaksi.

Ravitsevat vartalonhoitoratkaisut

Pidä ihosi terveenä ja säteilevänä kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluvat:

  • Kosteuttavat voiteet ja vartaloöljyt
  • Kuorivat kuorinnat sileälle iholle
  • Kohdennetut selluliittivoiteet

Tuotteissamme on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, sheavoita, ja E-vitamiinia, ja ne tarjoavat pysyvää kosteutusta ja parantavat ihon elastisuutta.

Advanced Facial Skincare

Saavuta hehkuva iho huippuluokan kasvojenhoitosarjamme avulla. Tuotteemme on räätälöity erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille, mm:

  • Hellävaraiset puhdistusaineet kaikille ihotyypeille
  • Tasapainottavat kasvovedet
  • Kohdennetut seerumit tiettyihin iho-ongelmiin
  • Ravitsevat kosteusvoiteet

Olipa ihosi sitten rasvoittuva, kuiva, tai herkkä iho, huolellisesti kehitetyt tuotteemme tuottavat tehokkaita tuloksia tinkimättä kuitenkaan ihon terveydestä.

Erikoishoito käsille ja jaloille

Anna raajojesi ansaitsemalleen huomiolle käsien ja jalkojen erikoishoitotuotteilla . Valikoimaamme kuuluu ravitsevia käsivoiteita, nuorentavia jalkakuorintoja, ja tehokkaita kovettumien poistoaineita, jotka pitävät kädet ja jalat pehmeinä ja sileinä.

Innovatiiviset hiustenhoitoratkaisut

Saavuta terveet, kauniit hiukset innovatiivisen hiustenhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluu:

  • Ravitsevat shampoot ja hoitoaineet
  • Syvähoitavat hiusnaamiot
  • Muotoilutuotteet kaikille hiustyypeille

Asiantuntijavalmisteemme edistävät hiusten voimakasta kasvua, vähentävät pörröisyyttä ja lisäävät kiiltoa, mikä takaa upeat, terveet hiukset.

Hellävarainen intiimihoito

Pidä yllä optimaalista intiimiterveyttä huomaamattomalla ja tehokkaalla intiimihoitomallistollamme. Tuotteisiimme kuuluu pH-tasapainotettuja pesuaineita, hellävaraisia pyyhkeitä, ja rauhoittavia voiteita, jotka kaikki on muotoiltu miedoilla ainesosilla, kuten aloe veralla ja kamomillalla, turvallista ja perusteellista puhdistusta varten.

Kattava suunhoito

Saavuta erinomainen suuhygienia laajalla suuhygieniatuotevalikoimallamme. Valikoimaamme kuuluu:

  • Luonnollisista ainesosista valmistetut hammastahnat
  • Virkistävät suuvedet
  • Tehokas hammaslanka

Luonnollisista ainesosista, kuten piparminttuöljystä ja teepuuöljystä, koostuvat tuotteemme, tarjoavat TiB aktiivisia ominaisuuksia puhtaaseen, terveeseen suuhun.

Miksi valita Medpak henkilökohtaiseen hygieniaan ja kauneudenhoitoon?

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle korkealaatuisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita. Valikoimamme on:

  • Huolellisesti kuratoitu luotettavilta tuotemerkeiltä
  • Koostettu mahdollisuuksien mukaan luonnollisista ja orgaanisista ainesosista
  • Soveltuu erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille
  • Laatu ja tehokkuus testattu tarkasti

Tutustu kattavaan Personal Care & Beauty -mallisto ja löydä täydelliset tuotteet, jotka tehostavat itsehoitorutiinejasi. Ihonhoidon välttämättömistä tuotteista hiustenhoitoinnovaatioihin, Medpakilla on kaikki, mitä tarvitset näyttääksesi ja tunteaksesi olosi parhaaksi.

Nosta henkilökohtaisen hoitorutiinisi paremmaksi Medpakin ensiluokkaisella valikoimalla. Matkasi säteilevään ihoon, terveisiin hiuksiin, ja yleiseen hyvinvointiin alkaa täältä!

Kylpy- ja suihkukokemuksia: Rejuvenate and Nourish

Korosta kylpy- tai suihkuhetkesi ensiluokkaisella kylpy- ja suihkutuotemallistollamme. Valikoimassamme on saippuoita, vartalopesuaineita, ja kylpysuoloja, jotka on valmistettu miedoista ainesosista ärsytyksen ja kuivuuden estämiseksi. Valitse monista eri tuoksuista mielialaan sopiva, halusitpa sitten rauhoittavaa laventelin tuoksua tai energisoivaa sitruksen aromia.

Essential Body Care: Pidä ihosi terveenä ja ravittuna kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Tuotteisiimme kuuluu voiteita, öljyjä, kuorivia kuorintoja, ja selluliittivoiteita, joissa kaikissa on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, karitevoita, ja E-vitamiinia., Koe kestävä kosteutus ja parantunut ihon kimmoisuus, jättäen ihosi kimmoisaksi ja samettisen sileäksi.

Kehittynyt kasvojenhoito:

Saavuta säteilevä, terve iho huippuluokan kasvojen ihonhoitovalikoimallamme, johon kuuluu puhdistusaineita, kasvovettä, seerumia, ja kosteusvoidetta. Räätälöity eri ihotyypeille ja huolenaiheille, tuotteemme sopivat rasvaiselle, kuivalle, tai herkälle iholle. Huolellisesti valitut ainesosat takaavat hellävaraiset mutta tehokkaat tulokset, jolloin voit saavuttaa ihonhoitotavoitteesi vaarantamatta ihosi hyvinvointia.

Hands &; Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hemmottele Näytä lisää

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori