Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus

Kauneus

(2583 tuotetta)
  • Kylpy ja suihku
  • Vartalokosmetiikka
  • Kasvojen kosmetiikka
  • Kädet ja jalat
  • Hiuskosmetiikka
  • Intiimihygienia
  • Suuhygienia
  • Aurinkosuoja
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml
    Loppuunmyyty

    Enough

    Enough Kollageeni 3X Kosteussumu - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €12.29
    Yksikköhinta€122.90 /l
    Näytä tiedot
  • Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi Micro Pin Spot -laastari - 9 kappaletta

    No reviews
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€1.05 per tuote
    Näytä tiedot
  • Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml

    Some by Mi

    Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear -vaahto - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.29
    Yksikköhinta€142.90 /l
    Näytä tiedot
  • Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil - 290 ml Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil - 290 ml
    Loppuunmyyty

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Syväpuhdistusöljy - 290 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta€6.51 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam - 100 ml Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam - 100 ml
    15% alennus

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Rauhoittava aknepuhdistusvaahto - 100 ml

    No reviews
    Alennushinta €8.66 Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€8.66 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella rauhoittava geelivoide - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€254.83 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Prestyler Navigator Hair Cream - 200 ml
    Loppuunmyyty

    RareCraft

    RareCraft Prestyler Navigator Hiusvoide - 200 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.49
    Yksikköhinta€107.45 /l
    Näytä tiedot
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Olive Extract - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Lakanaamio oliiviuutteella - 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €1.39
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Blueberries - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Mustikkainen naamio - 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml
    Loppuunmyyty
    15% alennus

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo puhdistusöljy - 200 ml

    1 review
    Alennushinta €18.01 Normaalihinta €21.19
    Yksikköhinta€90.05 /l
    Näytä tiedot
  • Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml
    20% alennus

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo silmänympärysvoide - 30 ml

    2 reviews
    Alennushinta €14.71 Normaalihinta €18.39
    Yksikköhinta€490.33 /l
    Näytä tiedot
  • Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    Mary&May

    Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.09
    Yksikköhinta€117.42 /l
    Näytä tiedot
  • Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 kappaletta

    No reviews
    Normaalihinta €13.29
    Yksikköhinta€0.16 per tuote
    Näytä tiedot
  • Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 30 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 30 ml

    Jumiso

    Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide kasvovoide - 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €9.19
    Yksikköhinta€30.63 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Enough Collagen 3 In 1 Cleansing & Massage Cream - 300 ml Enough Collagen 3 In 1 Cleansing & Massage Cream - 300 ml

    Enough

    Enough Kollageeni 3 in 1 puhdistus- ja hierontavoide - 300 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.29
    Yksikköhinta€4.76 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics -kasvovesi - 300 ml

    1 review
    Normaalihinta €24.49
    Yksikköhinta€81.63 /l
    Näytä tiedot
  • VT Cosmetics Cica Reti-A Cream 0.05 - 30 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica Reti-A Cream 0.05 - 30 ml

    1 review
    Normaalihinta €18.39
    Yksikköhinta€61.30 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Sanct Bernhard Basil Extract Hair Treatment - 100 ml Sanct Bernhard Basil Extract Hair Treatment - 100 ml

    Sanct Bernhard

    Sanct Bernhard Basilikauute hiustenhoito - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€20.39 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml
    Loppuunmyyty

    Laneige

    Laneige Water Sleeping Mask – 70 ml

    1 review
    Normaalihinta €25.99
    Yksikköhinta€371.29 /l
    Näytä tiedot
  • L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml
    Loppuunmyyty

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €6.29
    Yksikköhinta€125.80 /l
    Näytä tiedot
  • La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml

    La'dor

    La'dor ACV etikka hoitoshampoo - 430 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.29
    Yksikköhinta€44.86 /l
    Näytä tiedot
  • Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream - 50 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Rauhoittava kosteusvoide - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.09
    Yksikköhinta€301.80 /l
    Näytä tiedot
  • Ma:nyo Galactomy Clearskin Toner - 210 ml
    10% alennus

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Clearskin Toner - 210 ml

    No reviews
    Alennushinta €19.43 Normaalihinta €21.59
    Yksikköhinta€92.52 /l
    Näytä tiedot
  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biohajoavat erittäin ohuet hygieniapyyhkeet - 14 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €2.99
    Yksikköhinta€0.21 per tuote
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 49 / 108
  • 1
  • …
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • …
  • 108
  • Seuraava

Löydä täydellinen valikoima huippuluokan henkilökohtaisia hoito- ja kauneudenhoitotuotteita, joiden avulla voit näyttää ja tuntea olosi upeaksi. Henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteiden valikoimassamme on laaja valikoima tuotteita, jotka sopivat itsehoitorutiinisi kaikkiin osa-alueisiin, kylpemisestä ja ihonhoidosta suuhygieniaan ja intiimihoitoon.

Piristävä

Kohota itsehoitoasi ensiluokkaisilla henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteilla

Medpakissa, tarjoamme kattavan valikoiman ensiluokkaisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita, jotka on suunniteltu parantamaan päivittäistä rutiiniasi. Huolellisesti kuratoitu valikoimamme kattaa kaikki itsehoidon osa-alueet, varmistaen, että näytät ja tunnet itsesi parhaalta päästä varpaisiin.

Ylelliset kylpy- ja suihkutuotteet

Muuta kylpykokemuksesi ensiluokkaisilla kylpy- ja suihkutuotteillamme. Valitse hellävaraisten saippuoiden, virkistävien vartalopesuaineiden, ja rauhoittavien kylpysuolojen joukosta. Tuotteissamme on mietoja ainesosia, jotka ehkäisevät ihoärsytystä ja ihon kuivumista, saatavana useissa tuoksuissa mielialaan sopivaksi.

Ravitsevat vartalonhoitoratkaisut

Pidä ihosi terveenä ja säteilevänä kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluvat:

  • Kosteuttavat voiteet ja vartaloöljyt
  • Kuorivat kuorinnat sileälle iholle
  • Kohdennetut selluliittivoiteet

Tuotteissamme on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, sheavoita, ja E-vitamiinia, ja ne tarjoavat pysyvää kosteutusta ja parantavat ihon elastisuutta.

Advanced Facial Skincare

Saavuta hehkuva iho huippuluokan kasvojenhoitosarjamme avulla. Tuotteemme on räätälöity erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille, mm:

  • Hellävaraiset puhdistusaineet kaikille ihotyypeille
  • Tasapainottavat kasvovedet
  • Kohdennetut seerumit tiettyihin iho-ongelmiin
  • Ravitsevat kosteusvoiteet

Olipa ihosi sitten rasvoittuva, kuiva, tai herkkä iho, huolellisesti kehitetyt tuotteemme tuottavat tehokkaita tuloksia tinkimättä kuitenkaan ihon terveydestä.

Erikoishoito käsille ja jaloille

Anna raajojesi ansaitsemalleen huomiolle käsien ja jalkojen erikoishoitotuotteilla . Valikoimaamme kuuluu ravitsevia käsivoiteita, nuorentavia jalkakuorintoja, ja tehokkaita kovettumien poistoaineita, jotka pitävät kädet ja jalat pehmeinä ja sileinä.

Innovatiiviset hiustenhoitoratkaisut

Saavuta terveet, kauniit hiukset innovatiivisen hiustenhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluu:

  • Ravitsevat shampoot ja hoitoaineet
  • Syvähoitavat hiusnaamiot
  • Muotoilutuotteet kaikille hiustyypeille

Asiantuntijavalmisteemme edistävät hiusten voimakasta kasvua, vähentävät pörröisyyttä ja lisäävät kiiltoa, mikä takaa upeat, terveet hiukset.

Hellävarainen intiimihoito

Pidä yllä optimaalista intiimiterveyttä huomaamattomalla ja tehokkaalla intiimihoitomallistollamme. Tuotteisiimme kuuluu pH-tasapainotettuja pesuaineita, hellävaraisia pyyhkeitä, ja rauhoittavia voiteita, jotka kaikki on muotoiltu miedoilla ainesosilla, kuten aloe veralla ja kamomillalla, turvallista ja perusteellista puhdistusta varten.

Kattava suunhoito

Saavuta erinomainen suuhygienia laajalla suuhygieniatuotevalikoimallamme. Valikoimaamme kuuluu:

  • Luonnollisista ainesosista valmistetut hammastahnat
  • Virkistävät suuvedet
  • Tehokas hammaslanka

Luonnollisista ainesosista, kuten piparminttuöljystä ja teepuuöljystä, koostuvat tuotteemme, tarjoavat TiB aktiivisia ominaisuuksia puhtaaseen, terveeseen suuhun.

Miksi valita Medpak henkilökohtaiseen hygieniaan ja kauneudenhoitoon?

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle korkealaatuisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita. Valikoimamme on:

  • Huolellisesti kuratoitu luotettavilta tuotemerkeiltä
  • Koostettu mahdollisuuksien mukaan luonnollisista ja orgaanisista ainesosista
  • Soveltuu erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille
  • Laatu ja tehokkuus testattu tarkasti

Tutustu kattavaan Personal Care & Beauty -mallisto ja löydä täydelliset tuotteet, jotka tehostavat itsehoitorutiinejasi. Ihonhoidon välttämättömistä tuotteista hiustenhoitoinnovaatioihin, Medpakilla on kaikki, mitä tarvitset näyttääksesi ja tunteaksesi olosi parhaaksi.

Nosta henkilökohtaisen hoitorutiinisi paremmaksi Medpakin ensiluokkaisella valikoimalla. Matkasi säteilevään ihoon, terveisiin hiuksiin, ja yleiseen hyvinvointiin alkaa täältä!

Kylpy- ja suihkukokemuksia: Rejuvenate and Nourish

Korosta kylpy- tai suihkuhetkesi ensiluokkaisella kylpy- ja suihkutuotemallistollamme. Valikoimassamme on saippuoita, vartalopesuaineita, ja kylpysuoloja, jotka on valmistettu miedoista ainesosista ärsytyksen ja kuivuuden estämiseksi. Valitse monista eri tuoksuista mielialaan sopiva, halusitpa sitten rauhoittavaa laventelin tuoksua tai energisoivaa sitruksen aromia.

Essential Body Care: Pidä ihosi terveenä ja ravittuna kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Tuotteisiimme kuuluu voiteita, öljyjä, kuorivia kuorintoja, ja selluliittivoiteita, joissa kaikissa on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, karitevoita, ja E-vitamiinia., Koe kestävä kosteutus ja parantunut ihon kimmoisuus, jättäen ihosi kimmoisaksi ja samettisen sileäksi.

Kehittynyt kasvojenhoito:

Saavuta säteilevä, terve iho huippuluokan kasvojen ihonhoitovalikoimallamme, johon kuuluu puhdistusaineita, kasvovettä, seerumia, ja kosteusvoidetta. Räätälöity eri ihotyypeille ja huolenaiheille, tuotteemme sopivat rasvaiselle, kuivalle, tai herkälle iholle. Huolellisesti valitut ainesosat takaavat hellävaraiset mutta tehokkaat tulokset, jolloin voit saavuttaa ihonhoitotavoitteesi vaarantamatta ihosi hyvinvointia.

Hands &; Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hemmottele Näytä lisää

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori