Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Kauneus

Kauneus

(2583 tuotetta)
  • Kylpy ja suihku
  • Vartalokosmetiikka
  • Kasvojen kosmetiikka
  • Kädet ja jalat
  • Hiuskosmetiikka
  • Intiimihygienia
  • Suuhygienia
  • Aurinkosuoja
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml
    16% alennus

    Mary&May

    Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml

    No reviews
    Alennushinta €11.54 Normaalihinta €13.69
    Yksikköhinta€38.47 /100 ml
    Näytä tiedot
  • AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner 200 ml

    Axis-Y

    AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner - 200 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.89
    Yksikköhinta€7.95 /100 ml
    Näytä tiedot
  • RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g

    RareCraft

    RareCraft Savipomadi Entropia - 100 g

    No reviews
    Normaalihinta €18.59
    Yksikköhinta€18.59 /100 g
    Näytä tiedot
  • Missha Time Revolution Night Repair Serum - 50 ml Missha Time Revolution Night Repair Serum - 50 ml

    Missha

    Missha Time Revolution Night Repair -seerumi - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €30.59
    Yksikköhinta€61.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml

    COSRX

    COSRX Salisyylihappo päivittäinen hellävarainen puhdistusaine - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €9.19
    Yksikköhinta€18.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Moisture Power Enriched Cream - 50 ml

    COSRX

    COSRX Moisture Power rikastettu voide - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.29
    Yksikköhinta€42.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml
    Loppuunmyyty

    Isntree

    Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.19
    Yksikköhinta€181.90 /l
    Näytä tiedot
  • Benton Benton Centella Cica Mask - 1 piece

    Benton

    Benton Benton Centella Cica Mask - 1 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €2.99
    Yksikköhinta€1.30 /10 g
    Näytä tiedot
  • Benton Nourishing Sheet Mask Fermentation Mask Pack - 1 piece

    Benton

    Benton Nourishing Sheet Mask Fermentation Mask Pack - 1 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €2.59
    Yksikköhinta€1.30 /10 g
    Näytä tiedot
  • Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g
    Loppuunmyyty

    Fitomed

    Fitomed Perinteinen puolirasvainen voide sekaiholle - 55 g

    No reviews
    Normaalihinta €5.69
    Yksikköhinta€10.35 /100 g
    Näytä tiedot
  • A'Pieu Chocolate Milk One-Pack Face Mask - 21 g A'Pieu Chocolate Milk One-Pack Face Mask - 21 g

    A'Pieu

    A'Pieu Suklaamaito kasvonaamio - 21 g

    No reviews
    Normaalihinta €1.59
    Yksikköhinta€0.76 /10 g
    Näytä tiedot
  • Vivicot Night Pads with Wings Be natural - 10 pieces
    10% alennus

    Vivicot

    Vivicot Yötyynyt, joissa on siivet Be natural - 10 kappaletta

    No reviews
    Alennushinta €3.32 Normaalihinta €3.69
    Yksikköhinta€0.33 per tuote
    Näytä tiedot
  • Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml

    Heimish

    Heimish Hydrogeelinen silmälaastari Bulgarian ruusuvesi - 60 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €14.09
    Yksikköhinta€234.83 /l
    Näytä tiedot
  • Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread -kaulavoide – 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.89
    Yksikköhinta€198.90 /l
    Näytä tiedot
  • Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml

    Purito

    Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream – 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.49
    Yksikköhinta€154.90 /l
    Näytä tiedot
  • Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets

    Mediheal

    Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 arkkia

    No reviews
    Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€2.02 per tuote
    Näytä tiedot
  • Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, Anti-Wrinkle Face Cream – 15 ml Centellian24 Madeca Cream Time Reverse, Anti-Wrinkle Face Cream – 15 ml
    26% alennus

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, ryppyjä ehkäisevä kasvovoide – 15 ml

    No reviews
    Alennushinta €7.74 Normaalihinta €10.39
    Yksikköhinta€51.60 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g

    Dr.Althea

    Dr. Althea Melaclear -kasvovoide – 20 g

    No reviews
    Normaalihinta €30.19
    Yksikköhinta€150.95 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dabur Miswak Herbal Toothpaste – 158 g

    Dabur

    Dabur Miswak-yrttihammastahna – 158 g

    No reviews
    Normaalihinta €5.19
    Yksikköhinta€32.85 /kg
    Näytä tiedot
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Spray for Pets - 150 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Kolloidinen hopea 25 ppm , Suihke lemmikeille – 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €4.19
    Yksikköhinta€27.93 /l
    Näytä tiedot
  • KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml

    KOPHER

    KOPHER Curepair Mela vahvistava ja uudistava kasvovoide - 35 ml

    1 review
    Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€67.11 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml
    Loppuunmyyty

    Torriden

    Torriden DIVE-IN Rauhoittava ja kosteuttava voide hyaluronihapolla - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.39
    Yksikköhinta€18.39 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr.G Red Blemish Gentle Cleansing Foam - 150 ml Dr.G Red Blemish Gentle Cleansing Foam - 150 ml Dr.G Red Blemish Gentle Cleansing Foam - 150 ml Dr.G Red Blemish Gentle Cleansing Foam - 150 ml

    Dr. G

    Dr.G Red Blemish Gentle Cleansing Foam - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.39
    Yksikköhinta€115.93 /l
    Näytä tiedot
  • RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml

    RareCraft

    RareCraft Aftershave , Sicilian S UNS et - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.69
    Yksikköhinta€176.90 /l
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 50 / 108
  • 1
  • …
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • …
  • 108
  • Seuraava

Löydä täydellinen valikoima huippuluokan henkilökohtaisia hoito- ja kauneudenhoitotuotteita, joiden avulla voit näyttää ja tuntea olosi upeaksi. Henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteiden valikoimassamme on laaja valikoima tuotteita, jotka sopivat itsehoitorutiinisi kaikkiin osa-alueisiin, kylpemisestä ja ihonhoidosta suuhygieniaan ja intiimihoitoon.

Piristävä

Kohota itsehoitoasi ensiluokkaisilla henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteilla

Medpakissa, tarjoamme kattavan valikoiman ensiluokkaisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita, jotka on suunniteltu parantamaan päivittäistä rutiiniasi. Huolellisesti kuratoitu valikoimamme kattaa kaikki itsehoidon osa-alueet, varmistaen, että näytät ja tunnet itsesi parhaalta päästä varpaisiin.

Ylelliset kylpy- ja suihkutuotteet

Muuta kylpykokemuksesi ensiluokkaisilla kylpy- ja suihkutuotteillamme. Valitse hellävaraisten saippuoiden, virkistävien vartalopesuaineiden, ja rauhoittavien kylpysuolojen joukosta. Tuotteissamme on mietoja ainesosia, jotka ehkäisevät ihoärsytystä ja ihon kuivumista, saatavana useissa tuoksuissa mielialaan sopivaksi.

Ravitsevat vartalonhoitoratkaisut

Pidä ihosi terveenä ja säteilevänä kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluvat:

  • Kosteuttavat voiteet ja vartaloöljyt
  • Kuorivat kuorinnat sileälle iholle
  • Kohdennetut selluliittivoiteet

Tuotteissamme on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, sheavoita, ja E-vitamiinia, ja ne tarjoavat pysyvää kosteutusta ja parantavat ihon elastisuutta.

Advanced Facial Skincare

Saavuta hehkuva iho huippuluokan kasvojenhoitosarjamme avulla. Tuotteemme on räätälöity erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille, mm:

  • Hellävaraiset puhdistusaineet kaikille ihotyypeille
  • Tasapainottavat kasvovedet
  • Kohdennetut seerumit tiettyihin iho-ongelmiin
  • Ravitsevat kosteusvoiteet

Olipa ihosi sitten rasvoittuva, kuiva, tai herkkä iho, huolellisesti kehitetyt tuotteemme tuottavat tehokkaita tuloksia tinkimättä kuitenkaan ihon terveydestä.

Erikoishoito käsille ja jaloille

Anna raajojesi ansaitsemalleen huomiolle käsien ja jalkojen erikoishoitotuotteilla . Valikoimaamme kuuluu ravitsevia käsivoiteita, nuorentavia jalkakuorintoja, ja tehokkaita kovettumien poistoaineita, jotka pitävät kädet ja jalat pehmeinä ja sileinä.

Innovatiiviset hiustenhoitoratkaisut

Saavuta terveet, kauniit hiukset innovatiivisen hiustenhoitomallistomme avulla. Valikoimaamme kuuluu:

  • Ravitsevat shampoot ja hoitoaineet
  • Syvähoitavat hiusnaamiot
  • Muotoilutuotteet kaikille hiustyypeille

Asiantuntijavalmisteemme edistävät hiusten voimakasta kasvua, vähentävät pörröisyyttä ja lisäävät kiiltoa, mikä takaa upeat, terveet hiukset.

Hellävarainen intiimihoito

Pidä yllä optimaalista intiimiterveyttä huomaamattomalla ja tehokkaalla intiimihoitomallistollamme. Tuotteisiimme kuuluu pH-tasapainotettuja pesuaineita, hellävaraisia pyyhkeitä, ja rauhoittavia voiteita, jotka kaikki on muotoiltu miedoilla ainesosilla, kuten aloe veralla ja kamomillalla, turvallista ja perusteellista puhdistusta varten.

Kattava suunhoito

Saavuta erinomainen suuhygienia laajalla suuhygieniatuotevalikoimallamme. Valikoimaamme kuuluu:

  • Luonnollisista ainesosista valmistetut hammastahnat
  • Virkistävät suuvedet
  • Tehokas hammaslanka

Luonnollisista ainesosista, kuten piparminttuöljystä ja teepuuöljystä, koostuvat tuotteemme, tarjoavat TiB aktiivisia ominaisuuksia puhtaaseen, terveeseen suuhun.

Miksi valita Medpak henkilökohtaiseen hygieniaan ja kauneudenhoitoon?

Me Medpakissa, olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle korkealaatuisia henkilökohtaisen hygienian ja kauneudenhoitotuotteita. Valikoimamme on:

  • Huolellisesti kuratoitu luotettavilta tuotemerkeiltä
  • Koostettu mahdollisuuksien mukaan luonnollisista ja orgaanisista ainesosista
  • Soveltuu erilaisille ihotyypeille ja huolenaiheille
  • Laatu ja tehokkuus testattu tarkasti

Tutustu kattavaan Personal Care & Beauty -mallisto ja löydä täydelliset tuotteet, jotka tehostavat itsehoitorutiinejasi. Ihonhoidon välttämättömistä tuotteista hiustenhoitoinnovaatioihin, Medpakilla on kaikki, mitä tarvitset näyttääksesi ja tunteaksesi olosi parhaaksi.

Nosta henkilökohtaisen hoitorutiinisi paremmaksi Medpakin ensiluokkaisella valikoimalla. Matkasi säteilevään ihoon, terveisiin hiuksiin, ja yleiseen hyvinvointiin alkaa täältä!

Kylpy- ja suihkukokemuksia: Rejuvenate and Nourish

Korosta kylpy- tai suihkuhetkesi ensiluokkaisella kylpy- ja suihkutuotemallistollamme. Valikoimassamme on saippuoita, vartalopesuaineita, ja kylpysuoloja, jotka on valmistettu miedoista ainesosista ärsytyksen ja kuivuuden estämiseksi. Valitse monista eri tuoksuista mielialaan sopiva, halusitpa sitten rauhoittavaa laventelin tuoksua tai energisoivaa sitruksen aromia.

Essential Body Care: Pidä ihosi terveenä ja ravittuna kattavan vartalonhoitomallistomme avulla. Tuotteisiimme kuuluu voiteita, öljyjä, kuorivia kuorintoja, ja selluliittivoiteita, joissa kaikissa on orgaanisia ainesosia, kuten kookosöljyä, karitevoita, ja E-vitamiinia., Koe kestävä kosteutus ja parantunut ihon kimmoisuus, jättäen ihosi kimmoisaksi ja samettisen sileäksi.

Kehittynyt kasvojenhoito:

Saavuta säteilevä, terve iho huippuluokan kasvojen ihonhoitovalikoimallamme, johon kuuluu puhdistusaineita, kasvovettä, seerumia, ja kosteusvoidetta. Räätälöity eri ihotyypeille ja huolenaiheille, tuotteemme sopivat rasvaiselle, kuivalle, tai herkälle iholle. Huolellisesti valitut ainesosat takaavat hellävaraiset mutta tehokkaat tulokset, jolloin voit saavuttaa ihonhoitotavoitteesi vaarantamatta ihosi hyvinvointia.

Hands &; Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hemmottele Näytä lisää

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori