Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. COSRX
COSRX

COSRX

(99 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence etanan limauutteella - 100 ml

    8 reviews
    Normaalihinta €13.29
    Yksikköhinta€132.90 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    COSRX

    COSRX Akne Pimple Master Patch - 24 laastaria - 24 laastaria

    2 reviews
    Normaalihinta €2.99
    Yksikköhinta€0.12 per tuote
    Näytä tiedot
  • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream -100 g

    8 reviews
    Normaalihinta €14.99
    Yksikköhinta€149.90 /kg
    Näytä tiedot
  • COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Aloe rauhoittava aurinkovoide SPF 50+ - 50 ml

    6 reviews
    Normaalihinta €9.19
    Yksikköhinta€18.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    1 review
    Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€5.26 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum - 150 ml COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum - 150 ml

    COSRX

    COSRX The 6 Peptide Skin Booster -seerumi - 150 ml

    3 reviews
    Normaalihinta €18.09
    Yksikköhinta€120.60 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 150 ml COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Salisyylihappo päivittäinen hellävarainen puhdistusaine - 150 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €8.79
    Yksikköhinta€5.86 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g

    COSRX

    COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g Balancium Comfort Ceramide - 80 g

    2 reviews
    Normaalihinta €16.89
    Yksikköhinta€21.11 /100 g
    Näytä tiedot
  • COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Ultra Light Invisible S UNS creen SPF50 PA++++ - 50 ml - 50 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €12.79
    Yksikköhinta€255.80 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream - 100 ml

    COSRX

    COSRX Hyaluronihappo Intensiivinen voide - 100 ml

    1 review
    Normaalihinta €17.59
    Yksikköhinta€17.59 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches
    Loppuunmyyty

    COSRX

    COSRX Kirkas sovituslaastari - 18 laastaria

    No reviews
    Normaalihinta €3.09
    Yksikköhinta€0.17 per tuote
    Näytä tiedot
  • COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner - 150 ml COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner - 150 ml

    COSRX

    COSRX AHA/BHA kirkastava hoitovesi - 150 ml

    1 review
    Normaalihinta €10.79
    Yksikköhinta€7.19 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - silmänympärysvoide - 25 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €19.79
    Yksikköhinta€791.60 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml

    COSRX

    COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.99
    Yksikköhinta€149.90 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml

    COSRX

    COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Naamio - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €13.59
    Yksikköhinta€22.65 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner - 150 ml COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner - 150 ml

    COSRX

    COSRX Centella Water alkoholiton kasvovesi - 150 ml

    1 review
    Normaalihinta €10.99
    Yksikköhinta€7.33 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (with Birch Sap) - 100 ml COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (with Birch Sap) - 100 ml

    COSRX

    COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (koivunmahlaa sisältävä) - 100 ml - 100 ml

    1 review
    Normaalihinta €14.99
    Yksikköhinta€14.99 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Propolis Light Cream - 65 ml

    COSRX

    COSRX Propolis kevyt voide - 65 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €19.59
    Yksikköhinta€301.38 /l
    Näytä tiedot
  • COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml

    COSRX

    COSRX Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml

    2 reviews
    Normaalihinta €20.89
    Yksikköhinta€26.11 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX The Niacinamide 15 - 20 ml COSRX The Niacinamide 15 - 20 ml

    COSRX

    COSRX Niasiiniamidi 15 - 20 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.19
    Yksikköhinta€95.95 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml
    Loppuunmyyty

    COSRX

    COSRX Full Fit Propolis Synergy -kasvovesi - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.19
    Yksikköhinta€9.46 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml

    COSRX

    COSRX Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €18.29
    Yksikköhinta€36.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF50+ - 50 ml COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF50+ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF 50+ - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €10.09
    Yksikköhinta€20.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Seuraava

COSRX on korealainen ihonhoitotuotemerkki, joka on tullut synonyymiksi tehokkaille , järkeville koostumuksille. Kulttisuosikkituotteillaan, joissa on etanamusiinia , propolista , ja kohdennettuja happoja , COSRX tarjoaa ongelmia ratkaisevia ihonhoitotuotteita, jotka ovat saaneet uskollisia seuraajia ympäri maailmaa.

Functional K-Beauty Essentials

COSRX —yhdistämällä "kosmetiikka" ja "RX" ( resepti ) —perustettiin periaatteelle, että ihonhoidon tulisi toimia kuten lääketiede: tehokkaasti ja ilman tarpeettomia ainesosia. Brändin minimalistinen lähestymistapa keskittyy todistettuihin vaikuttaviin aineisiin tehokkaissa pitoisuuksissa , luoden tuotteita, jotka tuottavat todellisia tuloksia ilman ärsytystä tai monimutkaisuutta. Tämä suoraviivainen filosofia on tehnyt COSRX:sta portin monille K-Beauty-tuotteisiin tutustuville.

COSRX Tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme COSRX:n laajan ihonhoitotuotevalikoiman. Advanced Snail -sarja sisältää ikonisen 96 Mucin Power Essence , 92 All-in-One Cream , silmänympärysvoiteen , ja peptidipitoisen silmänympärysvoiteen. Happokäsittelyihin kuuluvat AHA- ja BHA-voiteet sekä yhdistetty AHA/BHA/PHA/LHA-kuorinta. Propolis-tuotteita ovat ampullit , voiteet , tonerit , yönaamio , ja huulinaamio. Pure Fit Cica -sarja tarjoaa centella-pohjaista rauhoittavaa hoitoa. AC Collection on tarkoitettu akneen taipuvalle iholle, ja se sisältää puhdistusaineita ,, voiteita , ja laastareita. Kuuluisat Pimple Master -laastarit ovat saatavilla eri muodoissa. Aktiiviset seerumit sisältävät retinolia ,, C-vitamiinia ,, niasiiniamidia ,, peptidejä , ja alfa-arbutiinia. Hydrium tarjoaa hyaluronihappoa sisältävää kosteutusta. Balancium tukee keramidien muodostamaa suojaa. Aurinkosuoja , puhdistusaineet , tonerit , ja hiustenhoitotuotesarja täydentävät valikoiman.

Miksi valita COSRX

COSRX tarjoaa korealaista ihonhoitoa, jossa tehokkuus on markkinointia tärkeämpää ja jossa käytetään todistettuja ainesosia merkittävissä pitoisuuksissa. Brändin tuotteet ovat saavuttaneet kulttimaineen aitojen tulosten ansiosta. Niille, jotka etsivät tehokkaita K-Beauty-perustuotteita ilman turhaa monimutkaisuutta, , COSRX on luotettava valinta.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori