Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Dr. Ceuracle

Dr. Ceuracle

(29 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer Cream - 100 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer Cream - 100 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics kosteusvoide - 100 ml

    1 review
    Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta€188.90 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Vegaaninen Kombucha Tea Essence - 150 ml

    1 review
    Normaalihinta €30.69
    Yksikköhinta€204.60 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Cica Regen Vegan Sun SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    15% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen Vegaaninen aurinkosuoja SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Alennushinta €19.91 Normaalihinta €23.49
    Yksikköhinta€39.82 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g
    20% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g

    No reviews
    Alennushinta €18.69 Normaalihinta €23.39
    Yksikköhinta€373.80 /kg
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €24.09
    Yksikköhinta€48.18 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel Cream - 75 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel Cream - 75 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel Cream - 75 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Vegaaninen Kombucha Tea Gel Cream - 75 ml

    No reviews
    Normaalihinta €26.19
    Yksikköhinta€34.92 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Lifting Mask - 10 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Lifting Mask - 10 Pieces
    Loppuunmyyty

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Lifting Mask - 10 kappaletta

    1 review
    Normaalihinta €19.89
    Yksikköhinta€1.99 per tuote
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics -kasvovesi - 300 ml

    1 review
    Normaalihinta €24.49
    Yksikköhinta€81.63 /l
    Näytä tiedot
  • Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g
    10% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g

    No reviews
    Alennushinta €24.83 Normaalihinta €27.59
    Yksikköhinta€33.11 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Moisturizing Cream - 50 g Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Moisturizing Cream - 50 g
    10% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Moisturizing Cream - 50 g

    No reviews
    Alennushinta €24.83 Normaalihinta €27.59
    Yksikköhinta€49.66 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Tea Tree Purifine Green Up Sun SPF50/PA++++ - 50 ml
    20% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Teepuu Purifine Green Up Sun SPF50/PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €18.79 Normaalihinta €23.59
    Yksikköhinta€37,580.00 /100 l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule - 30 ml
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule – 30 ml

    No reviews
    Normaalihinta €14.79
    Yksikköhinta€493.00 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Toner - 120 ml Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Toner - 120 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Toner - 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €26.09
    Yksikköhinta€217.42 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil - 155 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Pure puhdistusöljy - 155 ml

    No reviews
    Normaalihinta €21.59
    Yksikköhinta€139.29 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €19.69
    Yksikköhinta€131.27 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g
    20% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g

    No reviews
    Alennushinta €19.59 Normaalihinta €24.49
    Yksikköhinta€39.18 /100 g
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml
    15% alennus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €23.28 Normaalihinta €27.39
    Yksikköhinta€465.60 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Mist - 80 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Mist - 80 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Mist - 80 ml
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Mist - 80 ml

    No reviews
    Normaalihinta €25.59
    Yksikköhinta€31.99 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control sulava puhdistusgeeli - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €17.09
    Yksikköhinta€113.93 /l
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen 70 -voide – 50 ml

    No reviews
    Normaalihinta €24.79
    Yksikköhinta€49.58 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth -hydrogeelinen silmänaamio – 60 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €23.19
    Yksikköhinta€0.39 per tuote
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €15.09
    Yksikköhinta€1.51 per tuote
    Näytä tiedot
  • Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml
    Uutuus

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen vedenkestävä aurinkovoide SPF 50+ – 100 ml

    No reviews
    Normaalihinta €29.39
    Yksikköhinta€293.90 /l
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Seuraava

Dr. Ceuracle on korealainen ihonhoitotuotemerkki, joka yhdistää Derma tologisen tieteen ja kasviperäiset ainesosat luodakseen tehokkaita , hellävaraisia koostumuksia. Tuotelinjoilla, jotka perustuvat todistettuihin vaikuttaviin aineisiin, kuten teepuu , cica , ja hyaluronihappo ,, Dr. Ceuracle tarjoaa kohdennettuja ratkaisuja erilaisiin iho-ongelmiin.

Derma -Kasvitieteellinen lähestymistapa

Dr. Ceuracle yhdistää kliinisen ihonhoidon ja luonnonkosmetiikan , käyttämällä tieteellisesti todistettuja kasviperäisiä ainesosia ihonhoidon asiantuntijoiden suunnittelemissa koostumuksissa. Brändi ymmärtää, että tehokas ihonhoito ei tarvitse olla aggressiivista ,, ja luo tuotteita, jotka vastaavat todellisiin iho-ongelmiin – akne ,, herkkyys ,, kuivuminen – käyttämällä ainesosia, jotka toimivat ihon kanssa sen sijaan, että toimisivat sitä vastaan.

Dr. Ceuracle -tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme Dr. Ceuraclen kohdennettuja hoitotuotteita. Lisätietoja: aurinkosuoja , Hyal Reyouth Moist Sun SPF50+ yhdistää korkean suojakertoimen ja hyaluronihapon kosteuttavan vaikutuksen ,, kun taas Cica Regen Vegan Sun SPF50+ PA++++ tarjoaa rauhoittavia cica-hyötyjä vegaanisessa koostumuksessa. Akneen taipuvalle iholle , Tea Tree Purifine Cream tarjoaa teepuuöljyn puhdistavat edut rauhoittavassa , koostumuksessa, joka ei kuivata ihoa.

Miksi valita Dr. Ceuracle

Dr. Ceuracle tarjoaa K-Beauty-tuotteiden hienostuneisuutta ja Derma tologista luotettavuutta. Tuotemerkin tuotteet vastaavat tiettyihin ongelmiin kohdennetuilla ainesosilla säilyttäen samalla , iholle hellävaraisen lähestymistavan, josta korealainen ihonhoito on tunnettu. Niille, jotka etsivät tehokasta ihonhoitoa , jossa yhdistyvät kasvien hyödyt ja tieteellinen koostumus ,, Dr. Ceuracle tarjoaa huolellisesti suunniteltuja ratkaisuja nykyaikaisiin iho-ongelmiin.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori