Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Fitness Authority

Fitness Authority

(16 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Fitness Authority So Good! Perfect Collagen - 450 g

    Fitness Authority

    Fitness Authority Niin hyvä! Täydellinen kollageeni - 450 g

    1 review
    Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€45.09 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€0.76 per tuote
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 Pieces
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 kpl - 24 kpl

    No reviews
    Normaalihinta €23.79
    Yksikköhinta€0.99 per tuote
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Creatine Monohydrate - 300 g

    Fitness Authority

    Fitness Authority Creatine Monohydraatti - 300 g

    No reviews
    Normaalihinta €12.69
    Yksikköhinta€42.30 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 60 ml
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Omena-päärynä - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.49
    Yksikköhinta€2.48 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority So Good! Lion's Mane - 60 Capsules
    11% alennus

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Lion's Mane - 60 kapselia

    1 review
    Alennushinta €8.83 Normaalihinta €9.89
    Yksikköhinta€0.15 per tuote
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Super Greens Detox - 270 g
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority Super Greens Detox - 270 g

    No reviews
    Normaalihinta €10.49
    Yksikköhinta€38.85 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority so good!® Greens & Juice Superfoods, Lemon - 360 g
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority niin hyvä! ® Greens & Juice Superfoods, Sitruuna - 360 g

    No reviews
    Normaalihinta €12.69
    Yksikköhinta€35.25 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    Loppuunmyyty
    10% alennus

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g

    1 review
    Alennushinta €14.20 Normaalihinta €15.79
    Yksikköhinta€88.75 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority so good!® Greens & Juice Superfoods, Fruit Punch - 360 g
    5% alennus

    Fitness Authority

    Fitness Authority niin hyvä! ® Greens & Juice Superfoods, Fruit Punch - 360 g

    No reviews
    Alennushinta €11.75 Normaalihinta €12.39
    Yksikköhinta€32.64 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    19% alennus
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g

    No reviews
    Alennushinta €12.05 Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€75.31 /kg
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 120 ml
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, yuzu – 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.19
    Yksikköhinta€9.92 /l
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Passion Fruit - 120 ml
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter -juomapullo, passionhedelmä – 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.19
    Yksikköhinta€9.92 /l
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Mango - 120 ml
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter -energiajuoma, mango – 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.19
    Yksikköhinta€9.92 /l
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, mango – 120 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.19
    Yksikköhinta€9.92 /l
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces
    Loppuunmyyty

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Omena-päärynä - 12 kappaletta

    No reviews
    Normaalihinta €10.99
    Yksikköhinta€0.92 per tuote
    Näytä tiedot

Fitness Authority on puolalainen urheiluravintobrändi, joka tuottaa kattavan valikoiman lisäravinteita urheilijoille ja kuntoilijoille. Räjähtävistä treenien esivalmistautumisvalmisteista korkealaatuiseen kollageeniin , Fitness Authority yhdistää puolalaisen valmistuslaadun ja vakavaan harjoitteluun suunnitellut koostumukset.

Polish Performance Nutrition

Fitness Authority on vakiinnuttanut asemansa johtavana puolalaisena urheiluravintobrändinä johdonmukaisen laadun ja innovatiivisten tuotteiden ansiosta. Brändi kehittää ravintolisiä, jotka vastaavat urheilijoiden vaativiin tarpeisiin , intensiivisestä treenien esivalmistelusta treenin jälkeiseen palautumiseen Ecover y. Tuotevalikoima kattaa urheiluravitsemuksen koko kirjon , ja tukee urheilusuorituksen jokaista vaihetta.

Fitness Authority -tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme Fitness Authorityn suorituskykyvalikoiman. Napalm Igniter Pre-workout Shots tarjoaa räjähtävää energiaa kätevissä 120 ml:n pulloissa ,, jotka ovat saatavilla Yuzu , Mango , ja Passionfruit -makuina – saatavana myös 24 kappaleen laatikoissa. Beauty Elixir Caviar Collagen in Pinacolada tukee ihoa ja niveliä korkealaatuisella kollageenilla. Creatine Monohydrate ( 300 g ) tarjoaa puhdasta kreatiinia voimaa ja tehoa varten. So Good! Perfect Collagen tarjoaa toisen kollageenivaihtoehdon r Ecover y ja kauneudenhoidon etuja varten.

Miksi valita Fitness Authority

Fitness Authority toimittaa Puolassa valmistettuja urheiluravinteita, jotka kilpailevat kansainvälisten tuotemerkkien kanssa laadussa ja tehokkuudessa. Tuotemerkin monipuolinen valikoima kattaa pre-workout-tuotteet r Ecover y tarpeisiin. Urheilijoille, jotka etsivät luotettavia urheiluravinteita luotettavalta eurooppalaiselta valmistajalta , Fitness Authority tarjoaa laadukkaita tuotteita, jotka on suunniteltu parantamaan suorituskykyä.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori