Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. iUNIK
iUNIK

iUNIK

(20 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum - 50 ml iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum - 50 ml

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan Power Moisture -seerumi - 50 ml

    1 review
    Normaalihinta €25.49
    Yksikköhinta€50.98 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream - 60 ml iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream - 60 ml

    iUNIK

    IUNIK Beta-Glucan päivittäinen kosteusvoide - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€33.82 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml

    iUNIK

    IUNIK Propolis-vitamiinisilmänympärysvoide - 30 ml

    1 review
    Normaalihinta €14.29
    Yksikköhinta€476.33 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella rauhoittava geelivoide - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta€254.83 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml
    10% alennus

    iUNIK

    IUNIK Propolis-vitamiinivoide yönaamio propolisilla - 60 ml

    No reviews
    Alennushinta €13.40 Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€223.33 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam - 150 ml iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam - 150 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella Bubble puhdistusvaahto - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€134.60 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Tea Tree Relief Serum - 50 ml iUNIK Tea Tree Relief Serum - 50 ml iUNIK Tea Tree Relief Serum - 50 ml
    10% alennus

    iUNIK

    IUNIK Teepuun hoitoseerumi - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €23.43 Normaalihinta €26.09
    Yksikköhinta€46.86 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil - 200 ml
    5% alennus

    iUNIK

    IUNIK Kehäkukka Täydellinen puhdistusöljy - 200 ml

    No reviews
    Alennushinta €29.15 Normaalihinta €30.69
    Yksikköhinta€145.75 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Propolis Vitamin Nourishing Strengthening Serum with Propolis - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Nourishing Strengthening Serum with Propolis - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Nourishing Strengthening Serum with Propolis - 50 ml
    10% alennus

    iUNIK

    IUNIK Propolis-vitamiini Ravitseva ja vahvistava seerumi propolisilla – 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €16.19 Normaalihinta €17.99
    Yksikköhinta€32.38 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Beta Glucan 3X Barrier Cream - 50 ml iUNIK Beta Glucan 3X Barrier Cream - 50 ml iUNIK Beta Glucan 3X Barrier Cream - 50 ml
    15% alennus

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan 3X Barrier Cream - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €17.33 Normaalihinta €20.39
    Yksikköhinta€34.66 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    iUNIK

    IUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    No reviews
    Normaalihinta €11.29
    Yksikköhinta€12.54 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml

    iUNIK

    IUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel -puhdistusgeeli, jossa on kehäkukkauutetta – 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.39
    Yksikköhinta€122.60 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml
    15% alennus

    iUNIK

    IUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml

    No reviews
    Alennushinta €24.04 Normaalihinta €28.29
    Yksikköhinta€120.20 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml
    20% alennus

    iUNIK

    IUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml

    No reviews
    Alennushinta €12.47 Normaalihinta €15.59
    Yksikköhinta€103.92 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml
    5% alennus

    iUNIK

    IUNIK Centella Calming Cream ja SPF 50+ PA++++ - 60 ml

    No reviews
    Alennushinta €19.27 Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€32.12 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Beta Glucan Moisturising Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    15% alennus

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan Moisturising S UNS creen SPF50+ - 60 ml

    No reviews
    Alennushinta €21.21 Normaalihinta €24.99
    Yksikköhinta€35.35 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Calming AC Spot - 20 ml iUNIK Centella Calming AC Spot - 20 ml
    5% alennus

    iUNIK

    IUNIK Centella Calming AC Spot - 20 ml

    No reviews
    Alennushinta €19.27 Normaalihinta €20.29
    Yksikköhinta€96.35 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml
    20% alennus

    iUNIK

    iUNIK Centella Relief -sorbetivoide – 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €16.11 Normaalihinta €20.19
    Yksikköhinta€322.20 /l
    Näytä tiedot
  • iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml
    10% alennus

    iUNIK

    IUNIK Propolis-vitamiinisynergiaseerumi – 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €15.83 Normaalihinta €17.59
    Yksikköhinta€31.66 /100 ml
    Näytä tiedot
  • iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml

    No reviews
    Normaalihinta €18.89
    Yksikköhinta€94.45 /l
    Näytä tiedot

IUNIK on korealainen ihonhoitotuotemerkki, joka on sitoutunut luonnollisiin , tehokkaisiin koostumuksiin, joissa on mahdollisimman vähän ainesosia. Hero-tuotteissaan, jotka sisältävät beetaglukaania, centellaa, propolisia ja teepuuta, IUNIK tarjoaa hellävaraista mutta tehokasta K-kauneutta niille, jotka haluavat puhdasta ja suoraviivaista ihonhoitoa.

Luonnollinen K-kauneuden yksinkertaisuus

IUNIK —”ihanteellinen , ainutlaatuinen , luonnollinen , ainesosa , laatu” — omaksuu vähemmän on enemmän -filosofian , luomalla tuotteita, joissa on korkeita pitoisuuksia luonnollisia vaikuttavia aineita ilman tarpeettomia täyteaineita. Brändi keskittyy ihoa rauhoittaviin ainesosiin, jotka rauhoittavat , kosteuttavat , ja suojaavat herkkää ihoa. Tämä rehellinen lähestymistapa formulaatioihin on ansainnut IUNIK uskollisen seuraajakunnan K-Beauty-harrastajien keskuudessa, jotka arvostavat ainesosien läpinäkyvyyttä.

IUNIK Tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme IUNIK:n hellävaraisen ihonhoitosarjan. Beta Glucan -sarja sisältää suositun Power Moisture Serum , Daily Moisture Cream , 3X Barrier Cream , ja kosteuttavan s UNS creenin – kaikki hyödyntävät tätä tehokasta kosteuttavaa ja rauhoittavaa ainesosaa. Centella-tuotteisiin kuuluvat Calming Gel Cream , puhdistusvaahto , AC-paikalliskohtelu , puhdistusöljy , ja aurinkosuoja. Propolis-tuotteisiin kuuluu vitamiinipitoinen silmänympärysvoide ja ravitseva yönaamio. Tea Tree -tuotteet hoitavat epäpuhtauksia sisältävää ihoa helpottavalla seerumilla ja rauhoittavalla kasvovedellä. Calendula-puhdistusöljy ja lime-kuorintageeli täydentävät hellävaraisen puhdistuksen tuotevalikoiman.

Miksi valita IUNIK

IUNIK tarjoaa korealaista ihonhoitoa, jossa on korkeapitoisia luonnollisia vaikuttavia aineita puhtaissa , minimalistisissa koostumuksissa. Brändi todistaa, että tehokas ihonhoito ei vaadi monimutkaisia ainesosaluetteloita. Niille, jotka etsivät hellävaraista , läpinäkyvää K-Beauty -tuotetta, joka antaa luonnollisten ainesosien loistaa , IUNIK tarjoaa puhtaan valinnan.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori