Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Uutuudet

Uutuudet

(215 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    25% alennus
    Uutuus

    Mars

    Snickers Hi-Proteiinipatukka, Raikas maitosuklaa - 55 g.

    No reviews
    Alennushinta €2.54 Normaalihinta €3.39
    Yksikköhinta€4.62 /100 g
    Näytä tiedot
  • Protego Vitamin K2+D3 - 30 Capsules
    10% alennus
    Uutuus

    Salvum

    Protego Vitamiini K2+D3 - 30 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €4.31 Normaalihinta €4.79
    Yksikköhinta€0.14 per tuote
    Näytä tiedot
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% alennus
    Uutuus

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Alennushinta €8.25 Normaalihinta €11.79
    Yksikköhinta€5.50 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Panaseus Fertility for Women - 50 Capsules
    10% alennus
    Uutuus

    Yango

    Panaseus Hedelmällisyyttä naisille - 50 kapselia.

    No reviews
    Alennushinta €9.08 Normaalihinta €10.09
    Yksikköhinta€0.18 per tuote
    Näytä tiedot
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% alennus
    Uutuus

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Kofeiini, Sitruuna - 745 g

    No reviews
    Alennushinta €14.48 Normaalihinta €18.99
    Yksikköhinta€19.44 /kg
    Näytä tiedot
  • CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml
    10% alennus
    Uutuus

    CureSupport

    CureSupport Glutathion GSH liposomaalinen - 100 ml

    No reviews
    Alennushinta €16.64 Normaalihinta €18.49
    Yksikköhinta€16.64 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Kenay L-Proline Amino Acid 520 mg - 60 Capsules
    10% alennus
    Uutuus

    Kenay

    Kenay L-proliini aminohappo 520 mg - 60 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €14.03 Normaalihinta €15.59
    Yksikköhinta€0.23 per tuote
    Näytä tiedot
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    10% alennus
    Uutuus

    Durex

    Durex Play vesipohjainen kirsikkavoitelugeeli - 50 ml

    No reviews
    Alennushinta €4.22 Normaalihinta €4.69
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    19% alennus
    Uutuus

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g

    No reviews
    Alennushinta €12.05 Normaalihinta €14.89
    Yksikköhinta€75.31 /kg
    Näytä tiedot
  • Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml
    41% alennus
    Uutuus

    Wellbear

    Wellbear Kamelinaöljy kylmäpuristettu - 250 ml

    No reviews
    Alennushinta €2.72 Normaalihinta €4.59
    Yksikköhinta€10.88 /l
    Näytä tiedot
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% alennus
    Uutuus

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, Sitruunapirtelö - 300 g.

    No reviews
    Alennushinta €9.89 Normaalihinta €10.99
    Yksikköhinta€32.97 /kg
    Näytä tiedot
  • Peak Omega-3 - 400 Capsules
    10% alennus
    Uutuus

    Peak

    Peak Omega-3 - 400 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €40.31 Normaalihinta €44.79
    Yksikköhinta€0.10 per tuote
    Näytä tiedot
  • Swanson Full Spectrum Blessed Thistle 400 mg - 90 Capsules
    19% alennus
    Uutuus

    Swanson

    Swanson Täyden spektrin siunattu ohdake 400 mg - 90 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €7.01 Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€0.08 per tuote
    Näytä tiedot
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    10% alennus
    Uutuus

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Yrtti- ja appelsiiniöljy - 250 ml

    No reviews
    Alennushinta €40.40 Normaalihinta €44.89
    Yksikköhinta€161.60 /l
    Näytä tiedot
  • Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml
    15% alennus
    Uutuus

    Invex Remedies

    Invex Remedies Ag123 An TiB monojonihopeaa sisältävä aktienhoitoaine - 100 ml

    No reviews
    Alennushinta €13.85 Normaalihinta €16.29
    Yksikköhinta€13.85 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets
    15% alennus
    Uutuus

    Vitaler's

    Vitaler's K2-vitamiini MK-7 200 mcg – 120 tablettia

    No reviews
    Alennushinta €6.71 Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€0.06 per tuote
    Näytä tiedot
  • Palce Lizać Clarified Ghee Butter, Vanilla - 35 g
    15% alennus
    Uutuus

    Palce Lizać

    Palce Lizać Puhdistettu ghee-voi , Vanilja - 35 g

    No reviews
    Alennushinta €3.56 Normaalihinta €4.19
    Yksikköhinta€10.17 /100 g
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml
    36% alennus
    Uutuus

    Vitaler's

    Vitaler's D3-vitamiini Forte 2000 IU, tippaa - 30 ml

    No reviews
    Alennushinta €3.82 Normaalihinta €5.99
    Yksikköhinta€1.13 /ml
    Näytä tiedot
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece
    10% alennus
    Uutuus

    GingerOrganic

    GingerOrganic kuukautiskuppi, Koko S - 1 kpl

    No reviews
    Alennushinta €13.76 Normaalihinta €15.29
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    36% alennus
    Uutuus

    Vitaler's

    Vitaler's A + E-vitamiini 800 mcg, tippoja - 30 ml

    No reviews
    Alennushinta €5.35 Normaalihinta €8.39
    Yksikköhinta€1.78 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml
    28% alennus
    Uutuus

    Bilovit

    Wellbear Sinappiöljy kylmäpuristettu - 250 ml

    No reviews
    Alennushinta €4.04 Normaalihinta €5.59
    Yksikköhinta€16.16 /l
    Näytä tiedot
  • Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml
    36% alennus
    Uutuus

    Vitaler's

    Vitaler's D3-vitamiini 2000 IU, tippaa - 30 ml

    No reviews
    Alennushinta €3.05 Normaalihinta €4.79
    Yksikköhinta€1.02 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules
    15% alennus
    Uutuus

    Wellbear

    Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Kapselia

    No reviews
    Alennushinta €8.92 Normaalihinta €10.49
    Yksikköhinta€0.15 per tuote
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 9
  • Seuraava
Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori