Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(144 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, kirsikka - 25 ml

    No reviews
    Normaalihinta €1.49
    Yksikköhinta€0.60 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Normaalihinta €1.29
    Yksikköhinta€32.25 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 Capsules

    Olimp

    Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 kapselia

    3 reviews
    Normaalihinta €13.99
    Yksikköhinta€0.11 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Leijonankarvasieni - 60 kapselia - 60 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €17.19
    Yksikköhinta€0.29 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20 Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20 Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20
    Loppuunmyyty

    Olimp

    Olimp Extreme Speed ® Shot - 25 ml x 20 kpl

    2 reviews
    Normaalihinta €24.89
    Yksikköhinta€49.78 /l
    Näytä tiedot
  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml

    Olimp

    Olimp Extreme Speed ® Shot - 25 ml

    1 review
    Normaalihinta €1.29
    Yksikköhinta€0.52 /10 ml
    Näytä tiedot
  • Olimp Labs Flexagen Forte - 60 Tablets
    Loppuunmyyty

    Olimp

    Olimp Labs Flexagen Forte - 60 tablettia

    1 review
    Normaalihinta €21.89
    Yksikköhinta€0.36 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Kreatiini 3000 mg - 200 g

    1 review
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€43.45 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotoninen L-karnitiinijauhe, Oranssi - 1505 g

    No reviews
    Normaalihinta €22.59
    Yksikköhinta€15.01 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Sour Apple - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Hapan omena - 200 g

    2 reviews
    Normaalihinta €8.39
    Yksikköhinta€41.95 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Gold-Vit for Men (Vitamins and Chelated Minerals) - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold-Vit for Men (Vitamiinit ja kelatoidut kivennäisaineet) - 30 tabletteja

    No reviews
    Normaalihinta €13.09
    Yksikköhinta€0.44 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.09
    Yksikköhinta€3.48 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatiinimonohydraatti Xplode-jauhe, sitruuna - 500 g

    1 review
    Normaalihinta €14.09
    Yksikköhinta€28.18 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, White Chocolate - Raspberry - 700 g

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Valkoinen suklaa - vadelma - 700 g

    No reviews
    Normaalihinta €33.89
    Yksikköhinta€48.41 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Kreatiini 3000 mg, Limonadi - 200 g

    1 review
    Normaalihinta €8.89
    Yksikköhinta€44.45 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Ginseng Vita-Complex - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Ginseng Vita-Complex - 30 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €7.09
    Yksikköhinta€0.24 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Gold Lecithin 1200 mg - 60 Capsules
    Loppuunmyyty
    5% alennus

    Olimp

    Olimp Kultainen lesitiini 1200 mg - 60 kapselia

    2 reviews
    Alennushinta €9.46 Normaalihinta €9.99
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Kofeiini Kick 200 mg - 60 kapselia

    No reviews
    Normaalihinta €5.69
    Yksikköhinta€0.09 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Tribusteron 60 - 120 kapselia

    1 review
    Normaalihinta €18.99
    Yksikköhinta
    Näytä tiedot
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Ice Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Heraproteiinikompleksi 100%, Vaniljajäätelö - 700 g

    1 review
    Normaalihinta €33.29
    Yksikköhinta€47.56 /kg
    Näytä tiedot
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Cherry flavour - 1 Ampoule

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot , Kirsikan maku - 1 ampulli

    No reviews
    Normaalihinta €1.89
    Yksikköhinta€75.60 /l
    Näytä tiedot
  • Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 Capsules
    5% alennus

    Olimp

    Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 kapselia - 60 kapselia

    No reviews
    Alennushinta €11.55 Normaalihinta €12.19
    Yksikköhinta€0.19 per tuote
    Näytä tiedot
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml

    Olimp

    Olimp Kollageeni Shot 10 000 mg, Ananas - 25 ml

    No reviews
    Normaalihinta €2.89
    Yksikköhinta€11.56 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g
    Loppuunmyyty

    Olimp

    Olimp Pro Whey Shake, Suklaa - 700 g

    No reviews
    Normaalihinta €18.99
    Yksikköhinta€27.13 /kg
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 3 / 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Seuraava

Olimp on Puolan johtava urheiluravintobrändi, joka noudattaa farmaseuttisen tason valmistusstandardeja. Ammattilaisurheilijat ympäri maailmaa luottavat , Olimp:ään, joka toimittaa premium-lisäravinteita, joita tukevat laajat tutkimukset ja alan korkein laadunvalvonta.

Puolalainen farmaseuttinen urheiluravinto

Olimp ylläpitää yhtä Euroopan edistyneimmistä ravintolisien tuotantolaitoksista ,, jossa tuotteet valmistetaan farmaseuttisten eikä elintarvikestandardien mukaisesti. Tämä poikkeuksellinen laadunvalvonta on ansainnut Olimp:lle maailman eliittiurheilijoiden ja urheilujoukkueiden luottamuksen. Brändi investoi voimakkaasti tutkimukseen , ja kehittää koostumuksia, jotka heijastavat uusinta urheilutiedettä.

Olimp Tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme Olimp:n korkealaatuisen tuotevalikoiman. Suorituskykyä parantaviin lisäravinteisiin kuuluvat Thermo Speed Extreme Mega Caps ( 120 kapselia ) lämpötuotantoa tukevaksi , Vita-Min Multiple Sport ( 60 kapselia ) urheilijoiden multivitamiinitarpeisiin , ja Ashwagandha 600 Sport ( 60 kapselia ) adaptogeeniseen tukeen. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps ( 60 kapselia ) sisältää kelatoitua sinkkiä , magnesiumia , ja B6-vitamiinia.

Magnesiumia on saatavana kätevissä Chela-Mag B6 Forte Shots -ampulleissa, jotka ovat saatavana appelsiini- ja kirsikka-aromilla ( yksittäisampulleina ) . https://medpak.shop/collections/omega-3 Gold Omega 3 Sport Edition 120 kapselia sisältää farmaseuttisen tason kalaöljyä. L-karnitiini 1500 Extreme Mega Caps ( 120 kapselia ) tukee rasvan aineenvaihduntaa ja energiaa.

Miksi valita Olimp

Olimp tarjoaa puolalaista farmaseuttista valmistusta urheiluravinteissa – laatutasoa, joka ylittää alan normit. Brändi on ansainnut eliittiurheilijoiden luottamuksen. Niille, jotka etsivät korkealaatuisia urheiluravinteita farmaseuttisen tason laadulla , Olimp tarjoaa Puolan parhaat tuotteet.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori