Siirry sisältöön

Vaikeasti löydettävät merkit yhdestä kaupasta

Merkit, joita on vaikea löytää maastasi – kaikki yhdestä kaupasta

Apua ja yhteystiedot
  • Suomi (EUR €)
Medpak
Tili Ostoskori
  • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Vitamiinit & Ravintolisät
    • Aminohapot
      • L-Arginiini
      • L-Karnitiini
      • L-Karnosiini
      • L-Sitrulliini
      • L-Glutationi
      • L-Glutamiini
      • L-Lysiini
      • L-Proliini
      • L-Teaniini
      • L-Tryptofaani
      • L-Tyrosiini
      • N-Asetyyli kysteiini (NAC)
    • Antioksidantit
      • Alfa-lipoiinihappo
      • Astaksantiini
      • Koentsyymi Q10 (CoQ10)
      • Luteiini ja zeaksantiini
      • Kversetiini
      • Resveratroli
    • Yrtit
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiini
      • Cascara Sagrada
      • Kissan kynsi (Uña de Gato)
      • Kurkumiini ja kurkuma
      • Voikukka juuri
      • Paholaisen kynsi
      • Echinacea
      • Valkosipuli
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Sahakämmekkä
      • Punaapila
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Kivennäisaineet
      • Kromi
      • Kalsium
      • Jodi
      • Rauta
      • Magnesium
      • Kalium
      • Seleeni
      • Pii
      • Sinkki
    • Vitamiinit
      • Vitamiini A
      • Vitamiini B
      • Vitamiini C
      • Vitamiini D
      • Vitamiini E
      • Vitamiini K
      • Monivitamiinit
    • Kalaöljy ja omega-rasvahapot (EPA, DHA)
    • Kollageeni
    • Probiootit
    • Melatoniini
    • Viherjauheet ja superfoodit
  • Terveystavoitteet
    • Terveystavoitteet
    • Aivot ja kognitiiviset toiminnot
    • Luut, nivelet ja rustot
    • Sydän ja verenkierto
    • Detox ja kehon puhdistus
    • Ruoansulatusjärjestelmä
    • Energia
    • Silmät ja näkökyky
    • Hiukset, iho ja kynnet
    • Immuunijärjestelmä
    • Munuaiset ja virtsatiet
    • Hengitystiet
    • Uni
    • Painonpudotus
    • Miesten terveys
    • Naisten terveys
    Kaikki tuotteet: Terveystavoitteet →
  • Urheilu
    • Urheilu
    • Hiilihydraatit

      Hiilihydraatit

      Kaikki tuotteet: Hiilihydraatit →
      • Carbo
      • Energiageeli
      • Isotoniset juomat
    • Kreatiini

      Kreatiini

      Kaikki tuotteet: Kreatiini →
      • Kreatiini-malaatti
      • Kreatiini-monohydraatti
    • Ennen harjoitusta

      Ennen harjoitusta

      Kaikki tuotteet: Ennen harjoitusta →
      • Ennen harjoitusta stimulantit
      • Ennen harjoitusta pumppu
      • Ennen harjoitusta shotit
      • Stimulantit
    • Proteiinijauhot

      Proteiinijauhot

      Kaikki tuotteet: Proteiinijauhot →
      • Kasviproteiini
      • Heraproteiiniseokset
      • Heraproteiinikonsentraatti (WPC)
      • Heraproteiini-isolaatti (WPI)
    • Painonnousu

      Painonnousu

      Kaikki tuotteet: Painonnousu →
      • Gainers
    • Rasvan polttajat
    • Palautuminen
    • Testosteronin tehostajat
    Kaikki tuotteet: Urheilu →
  • Kauneus
    • Kauneus
    • Kylpy ja suihku

      Kylpy ja suihku

      Kaikki tuotteet: Kylpy ja suihku →
      • Kylpytarvikkeet
      • Kylpypommit ja suolat
      • Vartalo kuorinnat
      • Suihkugeelit
      • Saippuat
    • Vartalokosmetiikka

      Vartalokosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Vartalokosmetiikka →
      • Deodorantit ja antiperspirantit
      • Voiteet, voita, voiteet ja vartaloöljyt
    • Kasvojen kosmetiikka

      Kasvojen kosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Kasvojen kosmetiikka →
      • Silmävoiteet
      • Kasvovoiteet
      • Kasvohapot, öljyt ja seerumit
      • Kasvojen puhdistus
      • Hydrolaatit, sumut ja tonikit
      • Naamiot ja savi
    • Kädet ja jalat

      Kädet ja jalat

      Kaikki tuotteet: Kädet ja jalat →
      • Liikavarpaat, kovettumien ja jalkaterävaurioiden hoito
      • Jalkahoito
      • Käsihoito
    • Hiuskosmetiikka

      Hiuskosmetiikka

      Kaikki tuotteet: Hiuskosmetiikka →
      • Hoitoaineet
      • Hiusten värjäys
      • Hiusnaamiot
      • Hiusöljyt, seerumit ja suihkeet
      • Shampooji
    • Intiimihygienia

      Intiimihygienia

      Kaikki tuotteet: Intiimihygienia →
      • Geelit ja saippuat
      • Terveyssiteet, päivittäiset suojat, tamponit
    • Suuhygienia

      Suuhygienia

      Kaikki tuotteet: Suuhygienia →
      • Suuvesi
      • Hammasharjat
      • Hammastahnaksi
      • Vaihtoharjakset
    • Aurinkosuoja

      Aurinkosuoja

      Kaikki tuotteet: Aurinkosuoja →
      • Aurinkovoiteet, voiteet
    Kaikki tuotteet: Kauneus →
  • Meikki
    • Meikki
    • Kasvomeikki

      Kasvomeikki

      Kaikki tuotteet: Kasvomeikki →
      • BB- ja CC-voiteet
      • Meikkivoiteet
      • Tyynymeikkivoiteet
      • Muu kasvomeikki
    • Huulimeikki

      Huulimeikki

      Kaikki tuotteet: Huulimeikki →
      • Huulipunat
      • Huulipuna ja kiilto
      • Huulien hoito
    • Silmämeikki

      Silmämeikki

      Kaikki tuotteet: Silmämeikki →
      • Ripsivärit
    • Meikkivälineet ja tarvikkeet
    Kaikki tuotteet: Meikki →
  • Äiti ja vauva
    • Äiti ja vauva
    • Raskaus ja äitiys

      Raskaus ja äitiys

      Kaikki tuotteet: Raskaus ja äitiys →
      • Raskauden suunnittelu ja testit
      • Raskausajan hoito
      • Terveys raskauden aikana
      • Imetys
      • Ihon- ja vartalonhoito
    • Lasten ruokailu

      Lasten ruokailu

      Kaikki tuotteet: Lasten ruokailu →
      • Pullotutit
      • Tuttipullot
      • Lasten juomamukit
      • Ruokailutarvikkeet
      • Ruoan säilytys
    • Lasten terveys
    • Lasten hygienia
    • Lasten ravitsemus
    • Tutit
    Kaikki tuotteet: Äiti ja vauva →
  • Koti
    • Koti
    • Aromaterapia

      Aromaterapia

      Kaikki tuotteet: Aromaterapia →
      • Hajustin ja sumuttajat
      • Eteeristen öljyjen sarjat
      • Yksittäiset eteeriset öljyt
      • Tuoksuöljyt
      • Suitsukesauvat
    • Kuulosuojaimet

      Kuulosuojaimet

      Kaikki tuotteet: Kuulosuojaimet →
      • Kuulosuojaimet
      • Korvatulppien tarvikkeet
      • Korvatulpat
    • Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kotitalouksien hoito ja siivous

      Kaikki tuotteet: Kotitalouksien hoito ja siivous →
      • Kylpyhuoneen puhdistusaineet
      • Eco Zone 🍃
      • Keittiön puhdistusaineet
      • Pyykinpesuaineet
      • Monikäyttöiset puhdistusaineet
    • Hyönteisten ja punkkien suoja

      Hyönteisten ja punkkien suoja

      Kaikki tuotteet: Hyönteisten ja punkkien suoja →
      • Sähköiset punkinhylkijät
      • Hyönteiskarkotteet
    • Lemmikit

      Lemmikit

      Kaikki tuotteet: Lemmikit →
      • Lemmikkitarvikkeet
      • Lemmikkieläinten ruoka ja herkut
      • Lemmikkieläinten hoito ja hygienia
      • Lemmikkieläinten ravintolisät
      • Punkkien ja kirppujen suoja
    • Saunatarvikkeet

      Saunatarvikkeet

      Kaikki tuotteet: Saunatarvikkeet →
      • Saunan eteerinen öljy
      • Saunatyökalut ja -laitteet
    • Vedenpuhdistus ja pullot

      Vedenpuhdistus ja pullot

      Kaikki tuotteet: Vedenpuhdistus ja pullot →
      • Vesipullot
      • Vesisuodattimet
    Kaikki tuotteet: Koti →
  • Terveys
    • Terveys
    • Terveysruoka ja ravinto

      Terveysruoka ja ravinto

      Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
      • Juomat ja juomasekoitukset
      • Aamiainen ja murot
      • Kahvi ja tee
      • Ruokaöljyt ja etikat
      • Terveelliset juomat ja mehut
      • Terveelliset välipalat
      • Yrtit ja mausteet
      • Hillot, hunaja ja makeat levitteet
      • Pähkinävoita
      • Pasta ja nuudelit
      • Kastikkeet ja mausteet
      • Urheiluravinteet
      • Sokerivaihtoehdot
      • Kaikki tuotteet: Terveysruoka ja ravinto →
    • Intiimihyvinvointi

      Intiimihyvinvointi

      Kaikki tuotteet: Intiimihyvinvointi →
      • Kondomit
      • Liukuvoiteet ja intiimihygienia
      • Aikuisten hyvinvointituotteet
    • Lääkintätarvikkeet ja testit
    Kaikki tuotteet: Terveys →
  • Tuotemerkit
    • Tuotemerkit
    • Meidän merkit
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Huippumerkit
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uudet merkit
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Kaikki tuotteet: Tuotemerkit →

    Merkit

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Ale
  • Immuunikausi
  1. Etusivu
  2. Palmer's

Palmer's

(25 tuotetta)
  • Osuvin
  • Eniten myydyt
  • Aakkosjärjestyksessä A–Ö
  • Aakkosjärjestyksessä Ö–A
  • Hinta pienimmästä suurimpaan
  • Hinta suurimmasta pienimpään
  • Päivämäärä vanhimmasta uusimpaan
  • Päivämäärä uusimmasta vanhimpaan
Näytä muodossa

  • vitamiinit, kivennäisaineet, probiootit ja ihonhoito syksyllä



    Katso nyt
  • Palmer's Shea Butter Formula Raw Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Shea Butter Formula RAW Käsivoide - 60 g

    No reviews
    Normaalihinta €4.09
    Yksikköhinta€6.82 /100 g
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Rose Oil for Face and Body - 150 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Rose Oil for Face and Body - 150 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Rose Oil for Face and Body - 150 ml

    1 review
    Normaalihinta €13.39
    Yksikköhinta€89.27 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula kiinteyttävä rintavoide - 125 g

    No reviews
    Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€63.12 /kg
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Cream Formula with Bio C-Elaste - 125 g Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Cream Formula with Bio C-Elaste - 125 g
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Cream Formula ja Bio C-Elaste - 125 g

    No reviews
    Normaalihinta €6.99
    Yksikköhinta€55.92 /kg
    Näytä tiedot
  • Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g
    11% alennus

    Palmer's

    Palmer's Shea Butter Formula Intense käsivoide - 60 g

    No reviews
    Alennushinta €3.48 Normaalihinta €3.89
    Yksikköhinta€58.00 /kg
    Näytä tiedot
  • Palmer's Coconut Oil Formula Moisturizing Body Oil with Coconut - 150 ml
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Kosteuttava vartaloöljy kookospähkinällä - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €7.69
    Yksikköhinta€51.27 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula raskausajan vatsan hoitoon - 125 g

    No reviews
    Normaalihinta €9.49
    Yksikköhinta€75.92 /kg
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Foot Cream - 60 g Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Foot Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kosteuttava jalkavoide - 60 g.

    1 review
    Normaalihinta €6.99
    Yksikköhinta€11.65 /100 g
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kosteuttava vartaloöljy - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.29
    Yksikköhinta€3.32 /100 ml
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Men's Face and Body Lotion - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Miesten kasvojen ja vartalon hoitovoide - 250 ml.

    No reviews
    Normaalihinta €5.89
    Yksikköhinta€23.56 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Hja Cream - 60 g.

    No reviews
    Normaalihinta €3.89
    Yksikköhinta€6.48 /100 g
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Body Lotion with Coenzyme Q10 - 315 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula kiinteyttävä vartalovoide, jossa on koentsyymi Q10 - 315 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€27.59 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion for Very Dry Skin - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion erittäin kuivalle iholle - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €5.49
    Yksikköhinta€21.96 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.29
    Yksikköhinta€33.16 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Oil for Stretch Marks and Scars - 150 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Oil for Stretch Marks and Scars - 150 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Oil for Stretch Marks and Scars - 150 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Oil for Stretch Marks and Scars - 150 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Oil for Stretch Marks and Scars - 150 ml
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula -vartaloöljy raskausarpeille ja arpeille - 150 ml

    No reviews
    Normaalihinta €13.39
    Yksikköhinta€89.27 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Coconut Oil Formula Concentrated Hand Cream - 60 g
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Concentrated Hja Cream - 60 g.

    No reviews
    Normaalihinta €3.49
    Yksikköhinta€5.82 /100 g
    Näytä tiedot
  • Palmer's Coconut Oil Formula Conditioning Shampoo - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula hoitava shampoo - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €7.89
    Yksikköhinta€19.73 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Lotion - 400 ml
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kosteuttava vartalovoide - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€21.73 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Body Lotion with Coconut Oil - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula vartalovoide kookosöljyllä - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€21.73 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Natural Bronze - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Natural Bronze - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €10.19
    Yksikköhinta€40.76 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Lotion – 250 ml
    Loppuunmyyty

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kosteuttava vartalovoide - 250 ml

    No reviews
    Normaalihinta €5.59
    Yksikköhinta€22.36 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Fragrance Free Lotion - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Fragrance Free Lotion - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€21.73 /l
    Näytä tiedot
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Vahvistava shampoo, jossa on biotiinia - 400 ml

    No reviews
    Normaalihinta €8.69
    Yksikköhinta€21.73 /l
    Näytä tiedot
  • Edellinen
  • Sivu 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Seuraava

Palmer's on amerikkalainen ihonhoitotuotemerkki, jolla on yli 180 vuoden perinne , ja joka on kuuluisa Cocoa Butter Formula -tuotteestaan. Sukupolvien luottama raskauden hoitoon , venytysmerkkien ehkäisyyn , ja intensiiviseen kosteutukseen , Palmer's tarjoaa edullisia vartalonhoitotuotteita, joissa yhdistyvät luonnolliset voiteet ja todistetut tulokset.

Kaakaovoin perinne

Palmer's on kaakaovoin ihonhoidon edelläkävijä , ja luonut tuotteita, joista on tullut vakiintuneita kotitaloustuotteita ympäri maailmaa. Tuotemerkin asiantuntemus rikkaista , ravitsevista koostumuksista auttaa kuivaa ihoa , venytysarpia , ja ihon kimmoisuutta koskevia ongelmia. Tämä pitkä perinne tehokkaasta vartalonhoidosta on ansainnut Palmer'sille uskollisia seuraajia sukupolvien ajan, erityisesti odottavien äitien keskuudessa.

Palmer's-tuotteet Medpakissa

Medpakissa , tarjoamme Palmer'sin tunnetuimpia tuotevalikoimia. https://medpak.shop/collections/body-cosmetics-sarja sisältää raskauden ja venytysmerkkien hoitoon tarkoitettuja tuotteita, kosteuttavia vartalovoiteita eri kokoisina, kiinteyttäviä koostumuksia, joissa on CoQ10, vartalovoiteita ja öljyjä. Tiivistetyt käsi- ja jalkavoiteet tarjoavat kohdennettua hoitoa. Miesten tuotteet vastaavat miesten ihonhoitotarpeisiin. Coconut Oil Formula -sarja sisältää shampoon ,, hoitoaineen ,, vartaloöljyn , ja käsivoiteen. Shea Butter -käsivoiteet tarjoavat vaihtoehtoisen runsaan kosteuden. Luonnollinen pronssilotion ja ruusuöljy kasvoille ja vartalolle täydentävät valikoiman.

Miksi valita Palmer's

Palmer's tarjoaa yli 180 vuoden amerikkalaisen asiantuntemuksen kakaovoin ihonhoidossa, jonka tehokkuus venytysmerkkien ja kuivan ihon hoidossa on todistettu. Tuotemerkin edullisuus vastaa sen luotettavuutta. Niille, jotka etsivät luotettavaa vartalonhoitoa raskauden ja sen jälkeisen ajan , varten, Palmer's tarjoaa perinteikkään valinnan.

Medpak

Tutustu Medpak – luotettava valintasi laadukkaille terveys- ja hyvinvointituotteille vuodesta 2014. Tarjoamme huolellisesti valittuja ravintolisiä, kuntoilutarvikkeita ja kosmetiikkaa Krakovasta, Puolasta asiakkaille ympäri Eurooppaa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Suomi (EUR €)

Tietoa

  • Tietosuojakäytäntö
  • Palautuskäytäntö
  • Käyttöehdot
  • Peruuttaminen
  • Ehdota tuotetta

Asiakaspalvelu

  • Meistä
  • Maksutiedot
  • Toimitustiedot
  • Palautukset ja vaihdot
  • Vastuuvapauslauseke
  • Blogi
  • Meidän tukkumyyntisivusto
  • Yhteystiedot

Yhteystiedot

Puhelin: +48 12 446 64 99

Sähköposti: info@medpak.shop

Ma–Pe: 08:00-16:00

Ota yhteyttä

© 2026 Medpak.
Hyväksytyt maksutavat
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Valitse variantit

Tuote lisätty ostoskoriin.

Näytä ostoskori